dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prezent dla taty-zegarek?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-18, 19:56 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Witam, imieniny mojego taty nadchodzą wielkimi krokami. Chciałyśmy z mamą kupić mu w tym roku coś gustownego, a jednocześnie prestiżowego...wybrałyśmy za zegarki.com.pl zegarek Diesla, bardzo ładny i gustowny, przy czym też praktyczny...jesteśmy zdecydowane na ten model i ten sklep (zamawiałam tam kiedyś zegarem dla chłopaka z promocji), jednak mam pytanie do was - jakie Wy macie doświadczenia z obdarowywaniem kogoś zegarkami? Czy to dobry pomysł? Wg mnie do noszenia zegarka można się przyzwyczaić tak samo, jak do noszenia każdej innej biżuterii...mogę się jednak mylić. Dlatego przed taką inwestycją chciałabym poznać Wasze doświadczenia z takimi prezentami


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-31, 20:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-20, 13:09
Posty:10
Uważam, że zegarek to bardzo uniwersalny i dobry prezent:)) Mi też się zdarzyło podarować bliskiej osobie zegarek i była bardzo zadowolona. Poza tym Diesel ma bardzo dobre zegarki.
Myślę, że Twojemu tacie taki prezent na pewno przypadnie do gustu.
Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-31, 20:57 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Jeszcze kilka tematów o zegarkach i zostaniemy zegarynką ;-)

Nie daję nigdy zegarków jako prezent. Moim zdaniem, dawanie zegarków jest w złym tonie.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-16, 23:15 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Zgodzę się, że zegarek to niezły prezent, w szczególności dla mężczyzny, bo nigdy nie wiadomo co im kupić. Miałam jakiś czas temu spory dylemat, bo mój chłopak zazyczył sobie zegarek na naszą rocznicę, a że nie sprecyzował swojej zachcianki, to ja się musiałam męczyć. Koleżanka poleciła mi sklep minuta.pl i dopiero tam znalazłam coś odpowiedniego. Sklep oferuje duży wybór zegarków znanych marek i to mi się podoba. Nie musiałam się bać, że kupię bubel.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 00:48 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Kupowanie zegarka jest dosyć ryzykowne bo nigdy nie możesz być do końca pewna czy trafisz w gust drugiej osoby, to raz, a dwa to chyba w ogóle nie jest najlepszy pomysł na prezent. Może pomyślisz o jakichś fajnych kosmetykach męskich? Teraz jest tego bardzo dużo. Może jakieś perfumy? W poszukiwaniu natchnienia odsyłam do strony lemonnet.pl, bo to fajna drogeria i znajdziesz tam fajne męskie kosmetyki :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 20:45 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Jest wiele tematów o prezentach.
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO