dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-26, 21:20 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Hm..ja nie mam nic do takich rzeczy. Nie wszystkich stać na markowe ciuchy, więc gdzie mają kupować ? Poza tym te rzeczy wcale nie są złe, można znaleźć czasem coś ciekawego np.torbę :> ( wiem, że ja znowu o tym, ale już tak mam xD )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 22:42 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Do póki nie mają na plecach wielkiego logo "tesco" to mogą być... :D
Kiedyś miałam adidasy z biedronki :D fajne były,, chyba nawet jeszcze gdzieś je mam ;)

Adi a rynków też się brzydzisz?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 22:52 
ema napisał(a):
Adi a rynków też się brzydzisz?
yyy jakich rynków ? Ja dziś byłem oglądać spodnie - nie markowe itp , ale jeszcze przejdę się w jedno miejsce bo tam też mają ładne i w miarę tanie ciuchy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 22:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 23:47
Posty:71
Lokalizacja: warszawa-ursus
Ja nie napisałem że się brzydzę czy gardzę. Ale ja nie mam kasy za dużo. Co wy myślicie że co ? Że codziennie sobie idę do sklepów i kupuje oryginalne ciuchy ? To źle myślicie :roll: Mi się nie podoba ta TANDETA z supermarketu. Jak mam kupić buty to sobie kupie oryginalne. Dlaczego ? Dlatego że są o wiele wytrzymalsze niż od tych z biedronki i przydym nie są obciachowe :-/

_________________
Ale szastam piwami :D ale pijcie za moje zdrowie !! :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 23:02 
Adi napisał(a):
nie są obciachowe
zależy co komu się podoba ... o gustach się nie dyskutuje ... Ty jedne buty możesz uznać za obciachowe a ktoś inny uzna że są najpiękniejsze na świecie. Ja też nie mam dużo kasy - Ale jak mam kupić buty to wydam raz więcej i kupie markowe - bo ja takie tanie to wciagu miesiąca jestem wstanie zniszczyć - bo dużo chodzę i taką też mam pracę. pogadamy za parę lat Adi jak będziesz musiał sobie sam ciuchy kupować i jednocześnie płacić rachunki itp. Powiedz mi czy małemu dziecku które szybko rośnie kupisz markowe buty - jak za miesiąc będą już za małe ? Adi każdy kupuje to na co go stać i to nie jest powód do wyśmiewania się czy krytykowania - jak krytujesz to spróbuj postawić sie na mniejscu innych. Może inni ludzie mają mało kasy by kupić markowe rzeczy bo ledwo starcza od wypłaty do wypłaty czy jeszcze inna tragedia rodzinna.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 23:10 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 23:47
Posty:71
Lokalizacja: warszawa-ursus
rouge napisał(a):
Ale jak mam kupić buty to wydam raz więcej i kupie markowe - bo ja takie tanie to wciagu miesiąca


no ja właśnie to miałem na myśli ;-)

_________________
Ale szastam piwami :D ale pijcie za moje zdrowie !! :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-27, 17:16 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
w tym cherooke to wcale nie tandeta, ta torba o której pisałam wcześniej wcale nie była tandetna. Mój drogi tandetę możesz znaleśc wszędzie, myślisz że w 'oryginalnych' sklepach nie ma tandety ? Sory ale dres z naja się tak samo wyciąga jak dres z ryneczku :]

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-27, 18:39 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
rouge napisał(a):
Adi napisał(a):
nie są obciachowe
Ale jak mam kupić buty to wydam raz więcej i kupie markowe - bo ja takie tanie to wciagu miesiąca jestem wstanie zniszczyć - bo dużo chodzę i taką też mam pracę.


chyba nie jestes kobieta... Chyba zadna kobieta nie patrzy na to czy sa wytrzymale i porzadne czy tez nie, bo po co, jak za dwa miesiace czy trzy przestana sie juz podobac albo beda niemodne ;d


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-27, 18:47 
aGa! napisał(a):
chyba nie jestes kobieta... Chyba zadna kobieta nie patrzy na to czy sa wytrzymale i porzadne czy tez nie, bo po co, jak za dwa miesiace czy trzy przestana sie juz podobac albo beda niemodne ;d
i później cała szafa zawalona butami czy ciuchami i już nie noszonymi - ja tego nie rozumiem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-27, 19:01 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
rouge napisał(a):
i później cała szafa zawalona butami czy ciuchami i już nie noszonymi - ja tego nie rozumiem


I nigdy nie zrozumiesz :mrgreen: Żaden mężczyzna chyba tego nigdy nie zrozumie :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO