dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wizyty u ginekologa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-15, 17:36 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Może te wizyty nie należą do najprzyjemniejszych ale po prostu są koniecznie. A jeżeli trafi się na dobrego specjalistę, to na pewno nie będzie się tak bało przed każdą wizytą. Na przykład w Koninie, pod Poznaniem takim fachowcem jest dr Kubiak, który oprócz tego, że jest sympatyczny, to dodatkowo jest świetnym profesjonalistą. Raz do roku na pewno trzeba gabinet ginekologiczny odwiedzić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wizyty u ginekologa
PostNapisane: 2012-03-26, 17:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-26, 16:59
Posty:34
„Tribestan – pierwszy w Polsce preparat dla kobiet i mężczyzn podnoszący libido”



http://i39.tinypic.com/bilzr4.jpg


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wizyty u ginekologa
PostNapisane: 2012-06-14, 16:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-06-14, 16:24
Posty:1
Badanie ginekologiczne, co prawda nie należy do przyjemnych, jednakże jest konieczne, jeżeli chcemy uchronić się przed wieloma chorobami, nie tylko naszych dróg rodnych. Pamiętajcie, że podczas wizyty u ginekologa, lekarz powinien zrobić "gruntowny" przegląd włącznie z badaniem na obecność raka piersi. Nie ma się czego bać, dziewczyny, taki lekarz naogląda się w swoim życiu, raczej żadna z Was nie zaskoczy go niczym nowym ;) a siebie uchroni od bardzo niebezpiecznych i bolesnych chorób.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wizyty u ginekologa
PostNapisane: 2012-07-07, 09:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-06, 19:02
Posty:12
ja chodze tylko wtrdy gdy musze ale do kobiety do faceta triche sie krepuje


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wizyty u ginekologa
PostNapisane: 2012-09-27, 18:23 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-09-27, 18:02
Posty:1
właśnie, prawda że wizyty u ginekologa nie należą do najmilszych, ale jeżeli chcemy być zdrowe, powinno to należeć do obowiązków, np RAK SZYJKI MACICY, wcześnie wykryty daje szanse wyleczenia, ale najpierw trzeba go wykryć, http://tojefura.com/rak-szyjki-macicy.html sprawdź czy może ci coś dolegać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wizyty u ginekologa
PostNapisane: 2012-09-28, 23:44 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-09-28, 23:38
Posty:3
Ja tez nie lubie tych wizyt...ale wiem ze sa konieczne...co do raka to warto sie zaszczepic...ja własnie bede szła na 1 szczepionke...zawsze zwieksza szanse ze raka nie bedzie ale oczywiscie cytologia raz w roku obowiazkowo ;o)

_________________
Gdzie znaleźć węzeł betoniarski ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wizyty u ginekologa
PostNapisane: 2012-11-11, 11:55 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-29, 12:03
Posty:134
Lokalizacja: Bywam w fajnych miejscach
Co do znalezienia ginekologa, to ranking pod hasłem polecany ginekolog można znaleźć na znanym lekarzu. No i poczytać opinie, który z ginekologów, poza fachowstwem jest też miły w obyciu i kobieta nie czuje się źle czy nieprzyjemnie po wizycie u niego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO