dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: tomografia komputerowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-08-18, 14:01 
a tak jakos wyszło :-)


bo wiem ze takie terminy juz sa dostepne w wielu placówkach bo juz przeciez sierpien to nfz uwaza ze sie juz chorowac nie powinno.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-18, 14:03 
to skad jestes ze nie musisz długo czeka ć?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-20, 10:59 
jestem z okolic Gorzowa i własnie w gorzowie robie badanie bo mi najwygodniej sie tam przetransportowac, nie wiem jak jest gdzie indziej ale ja robie prywatnie w takiej przychodni starmedica i nigdy tam dłużej niż tydzien nie czekałam od umówienia wizyty do zrobienia badania


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-20, 11:00 
z reszta pisałam o tym w pierwszym swoim poście;p czytaj posty wyzej kasiak;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-20, 20:29 
sorry zgapiłem sie :-)

eee to luksus w starmedice, a dużo dajesz za badanie jeśli można zapytać? bo moze sam w razie potrzeby zdecyduje się na prywate


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-20, 23:02 
a jakie okolice dokładnie CIe interesują? bo ta przychodnia ma kilka plaćówek i są tam różne ceny, ale wszystko chyba jest na ich stronie jak jesteś zainteresowany, wystarczy wpisać w googole starmedica i Ci na pierwszej pozycji wyskoczy ich stronka całkiem przyjazna oraz przejrzysta


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-21, 12:53 
zachodnipom, dokładniej okolice szczecina/stargardu. Tak znalazłem stronkę starmedici bez problemu i musze CIe zmartwić na placówkę w Stargardzie mają promocje;p wiec wydam mniej od Cienie :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-23, 00:29 
ooo, promocja??? dlaczego nie na wszystkie placówki. To masz szczęście skoro mają teraz jak potrzeujesz zrobić badanie. Zawsze to troche kasy w kieszeni zostanie bo badanie trzeb aprzyznac do tanich nie należy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-23, 01:04 
to czyli na pewno starmedica za moim poleceniem? sądze ze nie bedziesz załował bo oddziały raczej os siebie nie będas się dużo różnić czyli, ładne, nowe, czyste a badanie całe szybko


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tomografia komputerowa
PostNapisane: 2013-08-27, 22:54 
witaj po weekendzie:) tak starmedica jestem umówiony, całkiem sypatycznie nawiasem mówiąc przeszła rejestracja szybko, sprawnie. Teraz juz badanie przede mna ale jestem dobrej mysli.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO