dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-09, 14:07 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
To może zamiast iść pod nóż, lepiej byłoby najpierw spróbować uleczyć psyche? Ja, na Twoim miejscu, najpierw skonsultowałbym się z odpowiednim specjalistą.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-10, 20:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-24, 10:22
Posty:24
Marawila a ja zgadzam się z Tobą,,, w pełni,,,,
Jeśli są dobrzy specjaliści i mogą pomóc to dlaczego nie ???
Jeśli jest się dobrze przygotowanym i przekonanym,


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-11, 11:51 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Ja jestem przekonana i prawie przygotowana :) Trochę się boję, ale cóż to jest wobec wieczności ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-11, 19:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-24, 10:22
Posty:24
no to trzymam kciuki, i oby do przodu,, myślę że to dobry wybór.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-03, 16:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-03, 13:27
Posty:20
Wszytko jest dla ludzi, nikomu się tym krzywdy nie robi, więc czemu nie? Faktem jest, ze trzeba to dobrze przemyśleć, przeanalizować alternatywy i znaleźć dobrego lekarza. Jak już znajdziemy fachowca (takiego najlepiej co jest w Polskim towarzystwie chirurgii plastycznej(...) i Estetycznej(tu poszukajcie bo nie pamiętam) to idźmy na konsultacje-tam się okaże czy warto zaufać lekarzowi (im mniej pyta, drąży i analizuje tym gorzej) wtedy ost. decyzja. ja sie przyznam ze maiałm zabieg, nie z fanaberii ale konieczności (krzywa przegroda nosowa) i trafiłam do super dr Sowy-Molskiej i ona mi wszytko wytłumaczyła i przygotowała do zabiegu wiec mogłam być spokojna. \i taki komfort psychiczny jest ważny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-01, 12:53 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-04-01, 09:34
Posty:7
O tej Molskiej z Centrum Malia tez słyszałam ze jest dobra. No i racja, ze z głową trzeba wybrać, pytać o certyfikaty, doświadczenie itp...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Operacje plastyczne
PostNapisane: 2011-01-31, 16:43 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Nie uważam żeby operacje plastyczne czy zabiegi medycyny estetycznej były złe kiedy maja przywrócić pewność siebie i chęć spojrzenia w lustro. np. zmniejszenie ogromnego nosa metoda operacyjną czy usunięcie tkanki tłuszczowej z brzucha i ud metodą SlimLipo. Wszystko w granicach rozsądku robione dla poprawy własnego poczucia wartości, dlaczego nie?

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Operacje plastyczne
PostNapisane: 2011-02-09, 14:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 16:53
Posty:32
Uważam,że operacje plastyczne to głupota.Człowiek jest jaki jest i żadne operacje tego nie zmienia jedyne co to pójście do psychologa by specjalista pomógł,bo problem tak na prawde jest w głowie a nie w ciele.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Operacje plastyczne
PostNapisane: 2011-03-13, 01:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-09, 21:41
Posty:50
Ja osobiscie nie widze w tym nic zlego. Jesli ktos nie jest zadowolony ze swojego wygladu (bo nie jest i juz) to czemu tego nie zmienic. Jedni chodza na silownie zeby schudnac, bo nie sa zadowoleni z fald tluszczu, drudzy nakladaja tony tapety, zeby zatuszowac to i owo, trzeci wybieraja operacje plastyczna, zeby cos tam poprawic. Wiadomo, ze to co innego - kazda operacja to ingerencja w organizm, zawsze pojawia sie lęk, ze cos sie moze wydarzyc, no koszty tez nie sa małe. Ale jesli kogos na to stac i uda sie do doswiadczonego chirurga plastycznego, to nie widze przeciwskazan.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Operacje plastyczne
PostNapisane: 2011-07-29, 23:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-21, 11:25
Posty:18
Ja też jestm za. Oczywiście jeżeli są stosowane jest w granicach zdrowego rozsąku ( a w tym przypadku jeżeli pacjentowi przestaje go starczać, to lekarz powinien potrafić sprowadzić go na ziemię). I to właśnie operacja plastyczna może ustrzec człowieka przed niepotrzebnymi kompleksami mogącymi mieć negatywny wpływ na całe życie, czy też przed wieloletnimi wizytami u psychologa. Niektóre oprócz efektów estetycznych są wykonywane również w celach leczniczych. Ale jaki by nie był ich cel, najważniejszy jest specjalista któremu zaufamy. Bo taka operacją można za równo uszczęśliwić jak i skrzywdzić na całe życie. Lepiej sprawdzić kilka razy niż potem żałować.

Ciekawa jestem czy osoby, które tak sceptycznie podchodzą do medycyny estetycznej nigdy w życiu w żaden sposób się nie upiększały. W końcu lata temu farbowanie włosów czy golenie nóg również były traktowane jak fanaberie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO