dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-07, 09:04 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
marawila napisał(a):
A jeśli chodzi o tę Twoją narkozę to powiem Ci, że tak jest jak w szpitalach stosują jakieś słabe gazy medyczne. W dobrej Klinice to żadne ryzyko, po narkozie nic sie nie dzieje i pacjentki zdrowe i piekne wychodzą na drugi dzień do domu.


uwierz mi marawila, ze to bardzo dobra klinika, ta w ktorej mnie operowano.
Nie daj sobie wmowic, ze narkoza nie jest ryzykiem.
Nawet takie krotkie ogolne znieczulenie u chirurga szczekowego moze sie skonczyc tragicznie.
Pozdrawiam :)

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 09:13 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Ja nie mówię, że narkoza nie jest ryzykiem, ale jak czuwa przy Tobie dwóch anestezjologów, tak jest w klinice dr. Sankowskiego i dwóch asystentów chirurga to nie wiem czy cokolwiek może skończyć się tragicznie, przynajmniej jeszcze nigdy sie nie zdarzyło coś podobnego, a pacjentki nawet mdłości nie mialy po narkozie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 09:30 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Ja tez nie mialam mdlosci po narkozie- to kwestia odpowiedniego przygotowania sie do operacji.
Nie neguje klinik chirurgii plastycznej, tylko wspominam jakie jest ryzyko.
Przezylam dwa razy i mam nadzieje, ze na tym sie skonczy.
Czemu chcesz sobie powiekszyc biust?

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 10:15 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Janju Ty miałaś bardzo poważne operacje, życzę Tobie zdrówka i nigdy więcej narkozy :)
Ja muszę, nie tylko biust ( nie chcę za bardzo opisywać na publicznym forum jakie są moje piersi ;-) ale uwierz, nie chciałbyś takich mieć, właściwie to w ogóle ich nie ma :) Dlatego rozważam operację, ale najpierw muszę zapisać się na konsultację :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 10:40 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Ok, nie namawiam do wyznan na forum publicznym :)
Zycze Ci powodzenia!

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 14:12 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Tak, dwóch anestezjologów, dziesięć pielęgniarek anestezjologicznych, nefrolog i położna.
Na prawdę, to nie istotne ilu lekarzy zajmowało się Tobą w trakcie, ale to, jak Twój organizm zareaguje na znieczulenie. Zawsze istnieje ryzyko, mimo że dzięki postępowi medycyny, zostało ono ograniczone do minimum. Dlatego stanowczo odradzam operacje, mające na celu zaspokojenie własnej próżności.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 14:30 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
To nie próżność kolego, czasami trudności z oddychaniem, doprowadzające do niedotlenienia serca, kiedy przegroda nosowa jest krzywa, blizny po oparzeniach i inne bardzo ważne zabiegi są wręcz konieczne dla naszego zdrowia i samopoczucia, a jak samopoczucie jest złe to cały organizm cierpi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 14:33 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Małe piersi, są defektem tylko w Twojej głowie. Nie szkodzi to w żaden sposób Twojej fizjologii, tylko Ty wmówiłaś sobie, że są brzydkie. Czym innym, jest rekonstrukcja twarzy, zmasakrowanej w wypadku, a czym innym jej zmiana, "bo mi się nie podoba". Analogicznie jest z Twoim biustem.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 19:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-24, 10:22
Posty:24
Zgadza się że operacja, jaka by ona nie była niesie za sobą pewne obciążenia dla organizmu, ale myślę że, jeśli mówimy o operacjach plastycznych, jeśli jest robiona z przekonaniem i z przygotowaniem organizmu (ćwiczenia i fizykoterapia),,,,, oraz z rozsądkiem to jest OK,,


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-08, 08:33 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
CzcigodnyBuc napisał(a):
Nie szkodzi to w żaden sposób Twojej fizjologii,

No, nie do końca mogę się z Tobą znowu zgodzić, dla mnie szkodzi, bo cierpi moja psychika i bardzo się cieszę, że istnieją u nas bardzo dobrzy chirurdzy plastycy, tacy jak dr. Sankowski, którzy będą mogli mi pomóc :)

A że obciążenie jest to fakt, ale od czego jest właśnie fizykoterapia 8-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO