dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-03, 12:59 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
to wyjątkowe przypadki :D

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-03, 15:19 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
noo moje siory są wyjątkowe.. jedna po ciązy strasznie przytyła - druga schudła... a w czasie ciąży chude jakpatyki.. no ale nie o tym temat :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-18, 10:35 
Niedoskonałości najlepiej pprawiać wtedy kiedy przeszkazdają w normalnym funkcjonowaniu, są odmienne od normalnośći, i zagrażają zyciu, w innym przypadku to bez sensu jakaś operacja po co!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-01, 12:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-24, 10:22
Posty:24
Witam, postanowiłam odświeżyć temat,,,, zastanawiam się właśnie nad małą korektą ,,, i oczywiście to co tutaj już przeczytałam jest ciekawe,,,,
uważam oczywiście że wszystko z rozsądkiem, bez przesady i jakiegoś zbędnego fanatyzmu jeśli chodzi o wygląd,,, ale czasem po pierwsze to operacja to konieczność,,( jakieś blizny czy dla zdrowia ) .
To trudna decyzja i musi być przemyślana,, a ważny jest też wybór dobrej kliniki i lekarza


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-01, 14:54 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
To zależy co chcesz operować, jak jakaś mała korekta, na przykład blizny po pryszczach to może tylko jakiś dermatologiczny bez skalpela zabieg?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-03, 11:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-24, 10:22
Posty:24
Zgadza się , różne są metody, ja akurat na pewno nic bardzo bardzo radykalnego, chyba bym się nie odważyła,,, ale chętnie pozbyła bym się z twarzy pieprzyków, nie chodzi mi o drobne pojedyncze ,ale mam w jednym miejscu 3 i tworzą jakby znamię,,,
nie jest to jakiś problem, ale tak po prostu się zastanawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-04, 18:35 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Mam mieszany stosunek do operacji plastycznych. Z jednej strony, uważam, że gdy ktoś w wypadku straci część twarzy to powinno się, dla jego komfortu, taką operację przeprowadzić. Co innego, radykalne operacje plastyczne, mające na celu poprawę samopoczucia, bo komuś się kształt nosa nie podoba. Jestem przeciwnikiem takich operacji, z powodów zdrowotnych. Znieczulenie ogólne nie jest dla zdrowia obojętne.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-05, 09:53 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Nie wyobrazam sobie poddania sie operacjom plastycznym. Czytam wypowiedzi roznych osob na ten temat- jesli kobiety powiekszaja sobie biust to albo marzyly o tym od pewnego czasu, albo ulegly presji partnera.

Swoja droga co to za facet, ze chce swoja kobiete narazac na ryzyko narkozy itp bo ma jakies tam marzenia na temat jej biustu?? Wykopalabym takiego goscia za drzwi przy pierwszym takim tekscie. Co myslicie o tym dziewczyny??

Ja mam za soba dwa znieczulenia ogolne w ciagu kilku lat, takie, ktore trwaly dosc dlugo poniewaz mialam powazne operacje (konkretnie to usuwane operacyjnie nowotwory).
I mimo tego, ze chemii nie mialam podawanej dodatkowo, byl taki czas ze musialam ogolic glowe na lyso- lekarz powiedzial wprost, ze to efekt tak dlugiej narkozy.

Nie ryzykowalabym obciazania nerek, serca itp dla poprawienia wlasnego wygladu.
I nie rozumiem osob, ktore to robia bo chca wygladac inaczej.

Jedyny wyjatek stanowia dla mnie osoby, ktore ucierpialy wskutek wypadku.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-06, 09:01 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Janja, takiego faceta to bym też pogoniła, ale biust to powiększyłabym na pewno, to moje marzenie i coraz częściej o tym myślę. A jeśli chodzi o tę Twoją narkozę to powiem Ci, że tak jest jak w szpitalach stosują jakieś słabe gazy medyczne. W dobrej Klinice to żadne ryzyko, po narkozie nic sie nie dzieje i pacjentki zdrowe i piekne wychodzą na drugi dzień do domu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-06, 19:52 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Znieczulenia nie dobiera się według "poziomu" ZOZ-u, ale do pacjenta i, że się tak wyrażę, do okazji. Znieczulenie ogólne nigdy nie pozostaje obojętne dla organizmu pacjenta.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO