dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-06-28, 17:12 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Nie czytałma. Spotkałam,córka znajomych mojego wujka. Ja uważam że jest to bynajmniej dziwne, przecież ona ejszcze dojrzewa, wszystko może się zmienić...

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 17:15 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ola uszy niestety się nie zmienią ;) Dla mnie to normalne, nie bez powodu takie operacje są wykonywane nawet na niepełnoletnich osobach - jeżeli uszy wyglądają na prawdę tragicznie, to ja nie mam nic przeciwko


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 17:21 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
ema, KASIA :mrgreen:
Nie widziałam jakie ta dizewczyna miała uszy przed. A widizałam ze nos był całkiem normalny, więc może ona miałą problemy z samoakceptacją... A ja dalej sądzę iz to głupota...

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 22:32 
Cytuj:
Ty miałaś szczęke remątowaną


Ale to nie była operacja plastyczna, tylko składanie kości.

Jak miała tuszy alla bartex to się nie dziwie. (Wielkie, odstające i do tego krótkie włosy, ze bardzo to widać.)

A masz zdjęcie, to ocenimy ten nos?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-29, 09:16 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Oglądałam kiedyś "Chcę być piękna". Niektóre kobiety miały na prawdę ładne nosy, ale na siłę próbowały coś tam w nich poprawić. I właśnie po poprawkach miały dopiero "świńskie ryjki". Więc to chyba nie zależy od tego jak ten nos wygląda, tylko jak ta osoba siebie widzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-29, 11:20 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 20:18
Posty:678
Lokalizacja: z wczorajszej gazety
Cytuj:
Oglądałam kiedyś "Chcę być piękna". Niektóre kobiety miały na prawdę ładne nosy, ale na siłę próbowały coś tam w nich poprawić. I właśnie po poprawkach miały dopiero "świńskie ryjki". Więc to chyba nie zależy od tego jak ten nos wygląda, tylko jak ta osoba siebie widzi.


a ja oceniam ten program raczej pozytywnie,niektore metamorfozy faktycznie efekt wypasny ale u niektorych kobiet coniektore operacje byly zbedne,ja sie zastanawiam jak dlugo efekty operacji beda wygladac estetycznie,przeciez po jakims czasie na pewno ktorys z zabiegow trzeba bedzie poprawic np biust( mialy wstawiany silikon) po jakichs 5 latach trzeba wymienic chyba taki silikon :-?

_________________
Umieć żyć to: żyć lekko bez lekkomyślności,
być wesołym bez swawoli, mieć odwagę bez brawury,zaufanie i radosną rezygnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-29, 11:49 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Eve21 napisał(a):
a ja oceniam ten program raczej pozytywnie,niektore metamorfozy faktycznie efekt wypasny ale u niektorych kobiet coniektore operacje byly zbedne,ja sie zastanawiam jak dlugo efekty operacji beda wygladac estetycznie,przeciez po jakims czasie na pewno ktorys z zabiegow trzeba bedzie poprawic np biust( mialy wstawiany silikon) po jakichs 5 latach trzeba wymienic chyba taki silikon :-?


Mi nie chodziło o to, że ten program jest zły, tylko o ten konkretny przykład z nosami, to mi najbardziej utkwiło w pamięci. Bo faktycznie niektórym te wszystkie 'zabiegi' wychodziły na dobre.
A co do wkładek silikonowych to nie mam pojęcia... Wiem że np.po wszczepieniu botoksu trzeba co jakiś czas to ponawiać, bo robią się jeszcze większe zmarszczki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-29, 12:53 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 20:18
Posty:678
Lokalizacja: z wczorajszej gazety
ema napisał(a):
Mi nie chodziło o to, że ten program jest zły,


ale ja tez nie pisze ze byl zly ema,uwazam ze byl potrzebny i mial mega ogladalnosc:)
a co do nosow to sie zgodze,nie wszystkim byl potrzebny ten zabieg

_________________
Umieć żyć to: żyć lekko bez lekkomyślności,
być wesołym bez swawoli, mieć odwagę bez brawury,zaufanie i radosną rezygnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 21:28 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
http://www.smog.pl/wideo/10957/implanty ... iarze_dyn/

jak ona mogla sie na to zgodzic? albo chciec miec cos takiego?
jaki lekarz mogl sie zgodzic na taka operacje? Przeciez to obciaza kregoslup! :) nie rozumiem.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-02, 09:46 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dream* jesli pacjent płaci i wymaga lekarz może tłumaczyć co i jak ale jak ktoś się uprez, dla niej będzie topiękne dla Ciebie wręcz odwrotnie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO