dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-06-27, 19:49 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 20:18
Posty:678
Lokalizacja: z wczorajszej gazety
szostol napisał(a):
a ja na twarzy, jak mnie brat podrapał. Mam żel żeby mi to zeszło ale coś ostatnio zapominam. Dobra od dzisiaj powracam do smarowania.


to troche nie na temat ale dobrze wiedziec ze tez masz blizne,moze operacja??? :roll:

_________________
Umieć żyć to: żyć lekko bez lekkomyślności,
być wesołym bez swawoli, mieć odwagę bez brawury,zaufanie i radosną rezygnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-27, 22:10 
Niee. :-P Ciul z ostrzeżeniami, jeszcze jedno w zapasie :-D. Uważam, ze jak ktoś źle się czuje ze swoim wyglądem, to powinien takową odbyć, ponieważ to potrafi całkiem zmienić wygląd.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 08:52 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
szostol napisał(a):
Niee. :-P Ciul z ostrzeżeniami, jeszcze jedno w zapasie :-D. Uważam, ze jak ktoś źle się czuje ze swoim wyglądem, to powinien takową odbyć, ponieważ to potrafi całkiem zmienić wygląd.


No to Cię zdziwię - nie masz jednego w zapasie. Jeśli dostaniesz następne - będziesz miał zakaz pisania postów, cieszysz się?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 09:58 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
ema sama przykładu nie dajesz :mrgreen:

co do operacji plastycznych.. hmmm jakiś czas temu myślałam o tym.. w sumie dlaczego nie? jeslimneina to stać i chcę poprawić rzeczywiście jakąś wadę swojego ciała która byłaby nazbyt widoczna i nie wyglądająca zbyt dobrze...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 11:59 
Źle to ująłem z tym zapasem. Chodziło mi o to że jeszcze mogę pisać. Nazbyt widoczną to tak, ale jeżeli kto ma jakąś wadę, którą niezbyt widać, to myślę że nie potrzeba operacji.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 12:45 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
mery_blue napisał(a):
ema sama przykładu nie dajesz :mrgreen:

No wiem wiem, off top ;) Ale szostol mnie trochę zirytował tym tekstem ;P

mery_blue napisał(a):
co do operacji plastycznych.. hmmm jakiś czas temu myślałam o tym.. w sumie dlaczego nie? jeslimneina to stać i chcę poprawić rzeczywiście jakąś wadę swojego ciała która byłaby nazbyt widoczna i nie wyglądająca zbyt dobrze...


A co w wypadku, gdy coś się nie uda? Gdy np. zamiast odessać sobie tłuszcz z brzucha dorobisz się okropnej blizny?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 13:07 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
No cóż, podejmując się jakiejkolwiek ingerencji w nasze ciało podejmujemy ryzyko. Każda nawet zwykła operacja usunięcia wyrostka robaczkowego może skończyć się dla nas z fatalnym skutkiem. Dlatego też uważam że tylko osoby które zdają sobie z tego sprawę mogą się brać za zmiane siebie. Ponadto wybierając drogę operacji plastycznych nie mozna wybrać pierwszego lepszego lekakarza chirurgii plastycznej bo jest np. tani. Jak już się decydować na taki krok to tylko najlepsi wchodzą w grę. odpowiedni staż, opinia publiczna, dokonania itd.

Ryzyko było jest i zawsez będzie wpisane w nasze życie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 17:04 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
A co sądzicie o przypadku w którym 13-letnia dziewczyna zoperowała sobie uszy (bo zbyt odstające) i ma zamiar jeszcze w przyszłości zoperować sobie nos. CZy to jest normalne? Bo ja się z takim przypadkiem spotkałam...

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 17:06 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Ty miałaś szczęke remątowaną. A gdzie czytałaś o tej dziewczynie??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 17:11 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
kasioolka56 napisał(a):
A co sądzicie o przypadku w którym 13-letnia dziewczyna zoperowała sobie uszy (bo zbyt odstające)

Jak chodziłam do podstawówki to spotkałam się z identycznym przypadkiem,tylko że to był chłopak i miał 11 lat.I też uważał,że jego uszy są zbyt odstające... :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO