dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-30, 17:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-06, 16:04
Posty:109
Lokalizacja: Warszawa
DorotaK napisał(a):
i pewnie nie tylko zdrowie, ale tez indeks, sama pamiętam, że plusssz nie raz ratował mnie z opresji i zawalałam nocki w jego towarzystwie, bo wcześniej nie było czasu na naukę, a egzaminy się zbliżały wielkimi krokami(...)


Widocznie nie tylko Ciebie ratował z opresji. Sam nie wiem jakbym poradził sobie w sesji bez plusssz active i kawy .

Jonka napisał(a):
no ostatnio czytała, że studenci docenili Plusssza przyznając mu pierwsze miejsce jako produkt pomagający zachować zdrowie :)


W zasadzie mnie to nie dziwi :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-31, 00:48 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-03, 19:16
Posty:88
Lokalizacja: wafka
no mnie też to nie specjalnie dziwi ;-) co lepsze, muszę dołączyć do grona "ocalonych" podczas studiów przez Plusssza ;-) cieszę się, że go dość wcześnie odkryłam :-)

_________________
"Więcej tu pokrewień„stwa dusz, niż sami byś›my tego chcieli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-01, 13:17 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1131
no to widzę, że nie jestem jedyna ;) z tego co pamiętam, to plusssze były jedyną zawartością naszej "apteczki" w akademiku... dziś też się wspomagam, chociaż już nie studiuję, ale po ciężkim weekendzie jeszcze nie doszłam do siebie, a góra pracy rośnie ;) nawyki studenckie mi zostały, więc siedzę z plusssz upem w dłoni ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-02, 11:28 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-06, 16:04
Posty:109
Lokalizacja: Warszawa
Do sesji zapas plusssz active i kawa to podstawa :) A w tym semestrze czeka mnie jak zwykle dużo ślęczenia nocami nad notatkami... :-/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-03, 00:49 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-03, 19:16
Posty:88
Lokalizacja: wafka
oj tak... a ja wielu nawyków studenckich nie chcę się nawet pozbywać, ale pewnie życie w końcu na mnie wymusi pewne rzeczy ;)
nadal uwielbiam siedzieć po nocach i spać do południa ;) szkoda tylko, że to ostatnie zdarza się już rzadko, za to to pierwsze jak najbardziej dalej istnieje :P dlatego poranek bez szklanki plusssza to poranek, który nie istnieje w mojej świadomości :P

_________________
"Więcej tu pokrewień„stwa dusz, niż sami byś›my tego chcieli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-08, 19:03 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
U mnie kopa energetycznego daje najbardziej guarana a jak jest jeszcze w połączeniu z kawą tak jak w plussszu up o smaku granatu to wogóle wypas :)
zresztą jeśli chodzi o suplementy wspomagające koncentrację to marka plusssz jest chyba najbardziej znana.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-11, 02:37 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-06, 16:04
Posty:109
Lokalizacja: Warszawa
Plusssz jest najbardziej znany między innymi dlatego, że jest najdłużej na rynku. W zasadzie ludzie na wszystkie hydrowitaminy mówią plusssz. No ale sprawdzona marka :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

kop energetyczny
PostNapisane: 2009-06-12, 15:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 14:23
Posty:12
Właśnie mam sesję i szukam różnych propozycji zaaplikowania sobie kopa energetycznego. Czytałam tutaj, że sobie ktoś zapodaje schaboszczaka, jakieś tabletki, sen. A ja właśnie od wczoraj wieczora osuszyłam litrowego tajgera. Właśnie się zastanawiam, jak długo można tak ciągnąc, bo mam egzaminy do 29go:/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-13, 22:56 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
i jeszcze ci pikawa pika?? ja bym w życiu nie wypiła takiej ilości energetyka, zaraz by mi serce wywaliło. nie wiem czy to dobry pomysł na dłuższą metę.
radzę najpierw wyspać się porządnie a potem np. sięgnąć po coś co wspomaga koncentrację lub jak jest cięzko po guaranę. na mnie ta w plussszu up działa cuda... noc zerwana nie stanowi dla mnie problemu.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-13, 23:58 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
U mnie kopa daje wysokie cisnienie :P

Jesli jest niskie to ostatnio nawet najmocniejsza kawa ani inne mozlwie spoosby nie pomoga... :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO