dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-12-21, 14:32 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Ja także gimnastykuje się rano, ale wieczorem zbytnio nie. Rano robie brzuszki i ogólnie rozciągam się :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-21, 15:13 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
no tak ale jesli sie wstaje wczesnie i potem zaraz leci sie do pracy z pracy mnóstwo spraw i zmęczenie to nie ma raz ze kiedy to dwa się na serio nie chce..

jak miałam urlop to biegałam, pływałam, wróciłam do Poznania, do pracy i już coraz mniej mniej aż przestałam całkowicie...

i uwierzcie mi że często wracam do domku i po prostu padam na łóżko i marze tylko o kąpieli, kawie i śnie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-26, 21:30 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 14:44
Posty:44
Eh.. ważne jest Dziomuś, zeby podobac sie sobie... stanac przed lustrem i nie mysles... "omg jaka ja gruba jestem" tylko cos z tym zrobic...

Jak sie juz skoczy ten zgiełk świateczny i noworoczny no to zaczynam odchudzanie:D:D Pare kilo pasuje zrzucic:D:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-26, 22:07 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
trzeba cwiczyc mimo swiat :P:D a nie dawac sobie fory :P:D hehe

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-26, 23:12 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Eh... osoby grube. Ja taka jestem i jest mi z tym okropnie... chcę żeby chłopacy sie za mną oglądali, ale na to zabardzo szans nie ma, bo ta plec oglada sie tylko za pieknymi chudymi i blond laskami. Wybaczcie chłopcy, ale wątpie, że byście sie oglądali za osobami grubszymi... dla was ( chyba ) nie liczy sie wnetrze tylko wyglad... czy zgrabna,... czy chuda... I kompleksa na ten temat sie pozbyc nie da :( Załamka a ja nie mam wytrwałości do diet bo to jest niebezpieczne ani nie mam wytrwałości do niejedzenia słodyczxków :) Okk... A ja waszą płeć ( chłopcy ) nie rozumiem... dla was sie tylko piekne chude dziewczatka liczą... pzodrówka :-D :roll: :evil:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-26, 23:29 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Nie, nie...Z tym liczeniem to roznie bywa (wszystko rzecz jasna zalezy od osobnika)... Spojrzenia na ulicy to pierwsze wrazenie...Nie da sie bowiem przeswietlic dziewczyny na ulicy (jej zainteresowania, poglady, podejscie do zycia, poczucie humoru)...Inaczej bywa kiedy juz sie pozna dziewczyne...Wtedy wyglad nie jest juz taki wazny (u zdecydowanej mniejszosci)... Moje zdanie
Jesli chodzi o szczuple "lasencje" to nie mozesz miec pretensji do facetow, ze takie sie podobaja...Pretensje kieruj do modelek, aktorek i piosenkarek, ktore taka wlasnie mode wyokreowaly (bo to kobiety rzadza swiatem :D)...Przeciez kiedys chuda dziewczyna byla malo atrakcyjna (gdzieniegdzie do dzis zmusza sie nastolatki do jedzenia...ale moda sie zmienia)...

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-26, 23:52 
olka080 napisał(a):
Eh... osoby grube. Ja taka jestem i jest mi z tym okropnie... chcę żeby chłopacy sie za mną oglądali, ale na to zabardzo szans nie ma, bo ta plec oglada sie tylko za pieknymi chudymi i blond laskami. Wybaczcie chłopcy, ale wątpie, że byście sie oglądali za osobami grubszymi... dla was ( chyba ) nie liczy sie wnetrze tylko wyglad... czy zgrabna,... czy chuda... I kompleksa na ten temat sie pozbyc nie da :( Załamka a ja nie mam wytrwałości do diet bo to jest niebezpieczne ani nie mam wytrwałości do niejedzenia słodyczxków :) Okk... A ja waszą płeć ( chłopcy ) nie rozumiem... dla was sie tylko piekne chude dziewczatka liczą... pzodrówka :-D :roll: :evil:


hehe :) no nie wiem. ;) ja piękna, chuda i blond nie jestem a miałam paru chłopców w swoim życiu. :)
ew. możesz poszukac szczescia u dziewczyn eheh :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-27, 19:16 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Chcialam nawiazac to wypowiedzi olki080, ja znam jedna taka dziewczyne ktora jest gruba (mieszka kolo mnie) i powiem Ci ze za nia sie chlopy ogladaja. I mysle ze nie trzeba byc chuda szkapa zeby wzbudzac zainteresowanie. Swoim ubiorem a nawet sposobem bycia, chodzenia, mowienia mozna zwrocic czyjas uwage. Wystarczy byc naturalna.

Aha i jeszcze jedno co do urody, jesli dziewczyna jest zadbana, nie ma wielkich pryszczy na twarzy, ladnie uczesane wlosy i lekki makijaz to moim zdaniem nie mozna powiedziec ze jest brzydka. Ja nie jestem facetem i nie wiem jak oni mysla, ale tak mi sie wydaje. A ta gruba dziewczyna ktora mieszka kolo mnie jest wlasnie zadbana, ma zawsze ladna fryzurke, chodzi w sukienkach i nie przejmuje sie ze ma troche za duzo w biodrach albo gdzie indziej (a ona nie ma nadwagi tylko jest poprostu gruba). Takze glowka do gory ;-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-29, 00:29 
Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne.
Autor: Vivien Leigh
:)

zresztą jak wyzej kolezanka powiedziała, zadbana i szczesliwa kobieta zawsze bedzie piekna:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-29, 11:52 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
:) :-) Dzięki wam... podnieśliście mnie na duszku :) alinQa i Natty, ale g7odny żeś mnie poddołował :P:P:P Pozdrówki... a co do szukania szczęścia u dziewczyn to chyba podziękuje :P

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO