dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-28, 16:00 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-04, 17:31
Posty:117
hmm...
www.ane1989czka.fotka.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-28, 17:25 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Aneczka jak dla mnie to nos masz przeciętny, nie powiedziałabym że jest ogromny ;)
Ale masz śliczne usta, wiele kobiet by się dało za takie poci.ąć :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-28, 17:27 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-04, 17:31
Posty:117
heh dla mnie sa duze i wogole heh ja krytycznie podchodze do swego wygladu ale jakos trzeba z tym zyć sami sobie nie wybieramy jak chcemy wygladac :-) :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-21, 13:00 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Najważniejsze jesy to żeby akceptować siebie samego bo, a nie poddawać się wpływowi innych którzy nie widzą w nas ideału! Od jakiegoś czasu ćwiczę codziennie ale nie dla kogoś tylko dla siębie, niedawno znalazłam świetny portal na którym znajdę wszystko czego potzrebuję przy odchudzaniu tzn. ćwiczonka, dietki, tabely kaloryczności a najbardziej podoba mi się to że że jest tam organizowany konkurs mający na celu wspólnie wspieranie się i motywowanie podczas odchudzania, ajak wiadomo wsparcir jest najwżniejsze!

o co chodzi z tym portalem? zachwalasz go w każdym poście :roll: //ema


Ostatnio edytowano 2009-01-21, 19:10 przez aaneczkaa, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-23, 01:22 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Też chętnie dowiem sie co to za portal, bo postanowiłam wziąść się za siebie, a nie marudzić i narzekać... :-P
Wszystkie jesteśmy piękne bo z żebra Adama, haha! :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-23, 09:51 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
aerobit wejdź sobie na www.vitalia.pl ;)
albo na noworozwijające się forum dietetyczne http://forumdietetyczne.com/ ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-23, 12:18 
albo www.schudnijmy.pl też jest spoko i jest jeszcze konkurs co mnie jeszcze bardziej motywuje


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-23, 15:35 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
pewna historia: żyła pośród wrednych ludzi mała dziewczynka...była baardzo chuda i nie mogła się z tym pogodzić. Bardzo chciała przytyć , myślała , że kiedy będzie wyglądać jak inni to jej życie całkowicie sie odmieni...w końcu kiedy była w gimnazjum udało jej sie troche podtuczyć, oczywiscie nadal była szczupluteńka , ale można już było powiedziec o niej , że wygląda "normalnie".Kiedy już podobała się samej sobie zauważyła , że mimo iż jest bardzo ładna , to życie nie jest dla niej lepsze...wtedy tak naprawde zdała sobię sprawe , że jest tą samą dziewczyną w środku i zmiana wyglądu nic nie zmieniła...i ludzie nadal postrzegają ją tak samo i wcale nie traktuja lepiej dlatego , że jest ładniejsza.
Tak więc życie nie polega na wyglądzie! jeśli "olśnisz" kogś swoim charakterem to nie będzie mu przeszkadzał duży nos..liczy sie wnętrze:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-24, 00:31 
ema dzięki za te linki, właśnie buszowałam tam przed chwilą i sporo przeczytałam o diecie kapuścianej, hm czy to aby dobry pomysł taka dietka? :-/ , no sama nie wiem, może trzeba będzie spróbować jak taka skuteczna jest, jak myslicie?

i zajrzałam też Gościu na schudnijmy.pl bo zaciekawiłeś mnie tym konkursem, skusiły mnie nagrody hihi :-P i już sie zarejestrowałam, a jakie masz Postanowienie Noworoczne...?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-24, 08:24 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
aerobit napisał(a):
ema dzięki za te linki, właśnie buszowałam tam przed chwilą i sporo przeczytałam o diecie kapuścianej, hm czy to aby dobry pomysł taka dietka? :-/ , no sama nie wiem, może trzeba będzie spróbować jak taka skuteczna jest, jak myslicie?


Podobno Prezydent Kwaśniewski na niej chudł, więc chyba efekty są :]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO