dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-01-28, 12:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-19, 19:27
Posty:45
Też tak uważam, zwłaszcza że sama biorę immulinę. Nie jestem jakimś hipochondrykiem, wolę unikać brania zbytecznych leków. Ale to akurat jest w stu procentach naturalne. Immulina jest z mikroalg i można ją brać cały rok. A szczepienia nie są zbyt przekonujące, bo każda grypa jest inna. Mało jest tych mutacji?:) W dodatku zapobiega nawrotom opryszczki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-09, 12:48 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
interesujące dane:
http://www.maslanky.org/zapobieganie-grypa.html

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: GRYPA ludzka, świńska, ptasia itd
PostNapisane: 2011-02-12, 13:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-17, 15:43
Posty:21
W walce z grypą bardzo ważna jest higiena....sami niepotrzebnie narażamy się na różnorakie infekcję!! oczywiście nie należy popadać w skrajność, ale jednak chociażby prawidłowa higiena rąk może dużo pomóc! ja w walce z zarazkami stosuję antybakteryjne mydła i żele do rąk dettol. Lekarz pierwszego kontaktu mi polecił...i się przekonałam. Uważam tym samym, że takie mydło antybakteryjne każdy powinien mieć w swojej łazience!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: GRYPA ludzka, świńska, ptasia itd
PostNapisane: 2011-02-17, 20:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-17, 20:34
Posty:4
hehe, ja też dbam bardzo o higienę rąk i też noszę ze sobą żel. i nie choruję :) a mój chłop choruje co chwila, doprowadza mnie to do szewskiej pasji...


Ostatnio edytowano 2011-02-23, 14:35 przez xeronegro, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: GRYPA ludzka, świńska, ptasia itd
PostNapisane: 2011-02-18, 11:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 06:07
Posty:69
Dla mnie cała ta nagonka na te różnego rodzaju grypy to po prostu chwyt koncernów farmaceutycznych. Prawda jest taka że więcej ludzi umiera na zwykłą grypę niżeli na jej jakąś odmianę. A szczepienia są zbędne jak dla mnie i wcale nie pomagają - jeśli chodzi o te "grypowe".

Trzeba dbać o siebie, prawidłowo się odżywiać, mieć ruch i dbać o higienę oraz odpowiednio się ubierać do pogody. To powinno rozwiązać sporo problemów.

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: GRYPA ludzka, świńska, ptasia itd
PostNapisane: 2011-03-18, 14:29 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
miałam styczność z mikrobiologią i badaniami opuszka palca co do ilości zarazków i drobnoustrojów znajdujących się na nich.. jakby mnie nei trzymali to chyba bym zemdlała... prawie nie byłam w stanie funkcjonować.. byłam przerazona że wszystko w koło ma na sobie tyle ustrojstwa, myję ręce zdecydowanie częściej, ale najbardziej obrzydza mnie jazda komunikacją miejską, psychicznie nie wiem jak bym wytrwała bez posiadania takiego żelu antybakteryjnego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO