dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-16, 18:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:46
Posty:16
dj bosman napisał(a):
ja tam nie ćwicze bo nie odczuwam takiej potrzeby ....takie mięśnie jakie mam wystarczą....


bez obrazy ale w wieku 15 lat bez cwiczen jestes albo cieniem samego siebie, albo jestes otyly, taka jest brutalna prawda, nie ma mozliwosci zeby bez cwiczen byc takim "w sam raz" lub dobrze zbudowanym lub nawet przypakowanym i to w kazdym wieku


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-03, 09:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 12:00
Posty:15
Lokalizacja: PYZDRY
hey no to jest niestety prawda bo najpierw trzeba coś zrobić aby to mieć hehe pozdro

_________________
marek 3690


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 09:54 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-14, 09:13
Posty:311
Też się wypowiem :)
Ćwiczę na siłowni dwa razy w tygodniu po jakieś 1,5 - 2 h. Do tego dodatkowo w domu 5-7 razy w tygodniu biceps (przez ok. 15-30 minut). Nie jestem żadnym mięśniakiem czy coś, po prostu sprawia mi to przyjemność. Pobyt na siłowni pozwala się odstresować po pracy (która jakby nie patrzeć jest czysto umysłowa i nerwowa). A przy okazji można sobie wyrzeźbić sylwetkę, więc to same plusy ;)

_________________
I don't need You anymore...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-28, 17:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
Ja chodziłem przez około rok i powiem ładne efekty z tego wyszły :mrgreen:
Wcześniej moje ciało miało raczej dużo masy w postaci tłuszczu, teraz jest raczej więcej mięśni :mrgreen:

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-03, 20:11 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-10, 22:40
Posty:36
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
kurde nie dosc ze dzial "mężczyzna" to jeszcze kobiety tu caly temat rozwijają :P

_________________
http://www.photoblog.pl/perfectone


Zapraszam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-04, 17:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-22, 14:28
Posty:85
wiem ,ze to dziwne ze kobieta sie tu wypowiada ale ja b zaluje ze moj facet nie am czasu juz na silownie:( mial takie fajne jedrne cialko a teraz juz ma lekki brzuszek

_________________
Hotele SPA
Spa w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 18:46 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:49
Posty:26
Chodzenie na siłke jest dość dziwnym elementem w życiu każdego faceta. Pocimy się na siłce żeby poźniej móc się pocić w łóżku. Przecież ja bym się na tą rutyne wypiął. Nie lepiej pocić się tylko w trakcie czynności, która sprawia więcej przyjemności i jest korzystniejsza dla obydwóch płci? Ja np. wole sobie poleżeć w łóżeczku z kimś kogo kocham niż stać w pomieszczeniu z facetami którzy są spoceni i śmierdzą tak samo jak ja. Toż to chore jest :D
Panuje zresztą też pewna plotka, że na siłke chodzą faceci z dość małym... krótkowzrocznym tokiem rozumowania ;-)

_________________
0_0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-23, 21:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-01-23, 14:54
Posty:14
heh ja troszke pochodziłem, z braku czasu <jedna z wymowek> kupilem sobie ławeczke zmodlitewnikiem , gryf, hantle, obciazenie i ? ćwiczylem na sprzecie moze 5x. Stoi w pokoju i jakos nie mam motywacji ;d
Troche lol co ? :D
Od lutego zapisuje sie na silownie ale taką gdzie jest trener, który stoi nad tobą i cie motywuje bo inaczej znowu pocwicze tydzien dwa apotem dlugo dlugo niccc...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-16, 13:57 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-16, 13:40
Posty:4
Siema ja cwicze ponad 2 lata , na silowni cwicze prawie codziennie , super sprawa ;-) ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-06, 00:00 
Ja cwicze prawie 3 lata ale sama silownia wam niewystarczy dziewczyny musicie biegac cwiczyc pompki dzwiganie na drazku :-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO