dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zmywarka - jaka?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-03, 12:42 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-12, 10:52
Posty:54
Nadszedł ten piekny dzień kiedy w końcu zainwestuję w zmywarkę - koniec z odmaczaniem łapek i marnowaniem czasu na zmywanie garów ;) Tylko pytanie- jaka? Przyznam, że nie znam się na tym totalnie, wypatrzyłam jeden wyglądającyporządnie model SIEMENSA (http://magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=37&prod=114803), ma szerokość 60 cm, zewnętrzny panel sterowania, 4 programy i 5 temperatur zmywania i zużycie wody [litr/cykl]: 13. Co o niej mysliscie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zmywarka - jaka?
PostNapisane: 2011-11-28, 21:51 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
jedną z najlepszych firm zmywarek jest Bosch , przede wszytskim jest wytrzymały, bardzo oszczędny, ma fajne programy i jest mało awaryjny, można go użytkować przez wiele lat, bez obawy że coś się zepsuje, w ogóle w poszukiwaniu taniego sprzętu warto zajrzeć do sklepów internetowych np medialux


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

jaka zmywarka
PostNapisane: 2012-02-26, 14:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-26, 14:12
Posty:5
Co do firmy Bosch to się zgadzam. Teraz na stronie magicznaplaneta.pl jest promocja na zmywarki tej firmy. Są także na wspomnianą wcześniej firmę Siemiens. W tym i tym przypadku przy zakupie dostajesz dodatkowy prezent. Także nie dość, że promocja to jeszcze dodatkowa rzecz. Są oczywiście różne modele. Czasami mamy na taki sprzęt określoną ilość miejsca i musimy wybrać daną szerokość. Ale myślę, że wybór jest tak duży, że na pewno coś nam podpasuje. ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zmywarka - jaka?
PostNapisane: 2012-12-04, 16:31 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Przychylam się do opinii - zmywarki Boscha, zwłaszcza te do zabudowy (bo akurat taką mam) to sa naprawdę fantastyczne. Wytrzymałe, nic się nie psuje, wydajne i co najwazniejsze:
nie pożerają tyle wody, ile przy większej rodzinie trzeba do zmycia garów po obiedzie.

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zmywarka - jaka?
PostNapisane: 2013-01-29, 13:45 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-01-28, 18:18
Posty:8
Faktycznie, model zmywarki trzeba uzależnić od tego, ile mamy miejsca w kuchni. Małe zmywarki mają szerokość ok. 45 cm, więc nie zajmują za wiele miejsca. Te standardowe – wyższe niż szersze ; ) – czasem mają regulowaną wysokość nóżek, żeby zmieściły się pod każdym kuchennym blatem. Zaś co do producenta, to warto kierować się opiniami zadowolonych klientek : )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zmywarka - jaka?
PostNapisane: 2013-10-14, 19:27 
Przyznam, że kiedy mój mąż kupił do naszej kuchni zmywarkę byłam na niego bardzo zła. Uważałam, że to strata pieniędzy i w jakimś stopniu lenistwo. Teraz mam całkiem inne zdanie. Zyskałam o wiele więcej czasu dla siebie i męża, mogę robić więcej rzeczy w domu i rachunki za wodę się zmniejszyły. Mamy zmywarkę whirlpool z technologią 6-ty zmysł i z racji tego, że jesteśmy tylko we dwoje włączamy ją raz na dwa dni albo korzystamy z opcji 1/2 załadunku.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zmywarka - jaka?
PostNapisane: 2013-10-17, 12:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
Ronalda napisał(a):
Przyznam, że kiedy mój mąż kupił do naszej kuchni zmywarkę byłam na niego bardzo zła. Uważałam, że to strata pieniędzy i w jakimś stopniu lenistwo. Teraz mam całkiem inne zdanie. Zyskałam o wiele więcej czasu dla siebie i męża, mogę robić więcej rzeczy w domu i rachunki za wodę się zmniejszyły. Mamy zmywarkę whirlpool z technologią 6-ty zmysł i z racji tego, że jesteśmy tylko we dwoje włączamy ją raz na dwa dni albo korzystamy z opcji 1/2 załadunku.


Dlatego przed zakupem warto porównać kilka modeli, poczytać opinie, a przede wszystkim wybrać sprawdzonego producenta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zmywarka - jaka?
PostNapisane: 2013-10-22, 15:16 
ja tak zrobiłam. jeździliśmy po sklepach żeby znaleźć najlepszy model dla naszej rodziny. włączamy codziennie zmywarkę i rachunki nie wzrosły więc jest ok. kupiliśmy whirlpoola, bo mąż chciał- wszyscy koledzy mu polecali. to był świetny wybór.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zmywarka - jaka?
PostNapisane: 2013-10-23, 13:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Ja za niedługo dołączę do szczęśliwych posiadaczy zmywarek, bo udało nam się wygospodarować miejsce. Nasza nowa kuchnia będzie więc w pełni funkcjonalna :D Tylko właśnie...na co zwracać uwagę? Tak jak przy pralce, pewnie trzeba zwrócić uwagę na zużycie wody i klasę energetyczną, a na co jeszcze? Jakieś rady? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zmywarka - jaka?
PostNapisane: 2013-10-23, 21:01 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
GadatliwaIwa napisał(a):
Ja za niedługo dołączę do szczęśliwych posiadaczy zmywarek, bo udało nam się wygospodarować miejsce. Nasza nowa kuchnia będzie więc w pełni funkcjonalna :D Tylko właśnie...na co zwracać uwagę? Tak jak przy pralce, pewnie trzeba zwrócić uwagę na zużycie wody i klasę energetyczną, a na co jeszcze? Jakieś rady? :)


Na pewno na to jakie funkcje i programy posiada.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO