dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Projekty domów jednorodzinnych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-08-21, 18:01 
Właśnie przeglądam projekty domów jednorodzinnych i nie mogę zdecydować się na konkretny domek ;) Zależy mi na czymś praktycznym i skromnym. Może doradzilibyście mi co najlepiej wybrać?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Projekty domów jednorodzinnych
PostNapisane: 2013-08-27, 10:58 
To zależy ile osób będzie mieszkań w domu. Bardziej orientuję się w mieszkaniach niż w domkach, bo właśnie takiego szukałam. My wybraliśmy mieszkanie 68m na Pogodnej w Lublinie. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, hol. Nie ma się co gnieść. Jak już kupujesz to porządne ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Projekty domów jednorodzinnych
PostNapisane: 2013-11-25, 13:03 
Ja myślę, że warto wziąć pod uwagę technologię energooszczędną ponieważ w sytuacji ciągle rosnących kosztów energii elektrycznej jest to bardzo opłacalne rozwiązanie.
Ja zdecydowałam się na projekt domu u tego biura projektowego: http://www.dobredomy.pl/projekty/domy-energooszczedne - poczytaj sobie jakie ciekawe mają rozwiązania. Może coś Ci się spodoba i zdecydujesz się na zakup tak jak ja ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Projekty domów jednorodzinnych
PostNapisane: 2013-11-25, 15:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-22, 12:25
Posty:28
Zobacz sobie stronę Simple House (www.simplehouse.pl). Tam mają naprawdę fajne projekty. Dużo jest projektów małych, więc na jedną rodzinę będą w sam raz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Projekty domów jednorodzinnych
PostNapisane: 2014-03-06, 14:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-09-27, 13:29
Posty:20
Przede wszystkim patrz na współczynnik projektowanych ścian. Najwyższy dopuszczalny w Polsce powinien być nie większy niż 0,30. Ale gwarantuję, że przy takim współczynniku nie będziesz mogła mieć np. zabudowanej szafy bo pleśń gwarantowana. Dotyczy to również pomieszczeń gdzie będzie słaby przepływ powietrza, i dużo zależy od tego w jaki sposób dom będzie ogrzewany, a wszystko niestety wychodzi po postawieniu domu. Niestety katalogówki to masówka i bardzo często nie przemyślane. Słabo doświetlone pokoje, nieustawne pomieszczenia itp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO