dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Noże kuchenne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-08-31, 23:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-08-10, 09:11
Posty:12
czy wiecie, gdzie mogę kupić komplet noży kuchennych? Chodzi o noże kuchenne po dobrej cenie i duży wybór, a także niezawodną jakość.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Noże kuchenne
PostNapisane: 2013-06-21, 13:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-14, 13:23
Posty:10
Noże kupiłam w Ikei. Mam ok 1,5 roku. Są super, często ostrzę i nadal jak nowe. Jest to jedna z niewielu bardzo dobrej jakości rzeczy z ikei. Cenowo niezbyt drogie, raczej średnia cena.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Noże kuchenne
PostNapisane: 2013-06-25, 15:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-01-31, 09:53
Posty:83
Sklep z przyborami do kuchni?:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Noże kuchenne
PostNapisane: 2013-06-26, 17:08 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-10, 10:20
Posty:50
Myślę, że założycielka w rok od założenia tematu kupiła już sobie noże... ;) Ale skoro tak czy siak odkopany to mogę polecić takie noże ceramiczne. Posiadają japońską precyzję, chociaż nie wiem czy są japońskie. XD


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Noże kuchenne
PostNapisane: 2013-06-28, 11:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Ja również polecam noże ceramiczne, tym bardziej że jest ich coraz więcej na rynku i to w różnych wielkościach.

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Noże kuchenne
PostNapisane: 2013-07-11, 19:12 
Ja posiadam noże ceramiczne. Uwielbiam gotować i dostałam od rodziców na prezent noże ceramiczne Philipiak. Miałam takie ceramiczne z allegro, ale to jakaś chyba podróba. po kilku razach nie były już takie ostre jak na początku, a ich sie chyba nie da naostrzyć. Te od rodziców są sto razy lepsze, tną idealnie, są mocne, myje je w zmywarce, nic sie z nimi nie dzieje. Na codzień używam stalowego do jakiegoś tam drobnego krojenia, ale jak gotuje obiad czy robie sałatki to tylko ceramiczne. bardzo ułatwiają prace w kuchni


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Noże kuchenne
PostNapisane: 2013-07-23, 20:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-07-02, 21:30
Posty:17
Nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle jest! Philipiak kojarzył mi się raczej z garnkami, patelnią, ale nie z nożami, naprawdę. A czym się różnią takie ceramiczne noże od normalnych? Tylko ostrością?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Noże kuchenne
PostNapisane: 2013-09-26, 23:16 
Noże marki Philipiak to przede wszystkim precyzja i solidność wykonania oraz wygoda w ich użytkowaniu. Zostały zaprojektowane pod nadzorem mistrza kuchni Karola Okrasy, tak, aby były maksymalnie ergonomiczne i funkcjonalne. Są niezwykle trwałe i obowiązuje je 20 lat gwarancji.
Noże ceramiczne są bardzo solidne, posiadają bardzo ostre ostrza, charakteryzujące się długą żywotnością. Co ważne, nie wymagają ostrzenia, nie odbarwiają się, są bardzo łatwe w czyszczeniu. Są idealne do krojenia owoców, warzyw i mięsa bez kości. Ergonomiczne rączki zapewniają mocny
i pewny uchwyt.
Zapraszam na stronę firmy oraz zachęcam do zadawania pytań, chętnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam
Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Noże kuchenne
PostNapisane: 2013-10-23, 13:43 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Warto sprawdzić sobie na homebook, tam są z różnych firm, podane z cenami i łatwo od razu przejść do sklepu, z którego pochodzą, wygodny sposób na poszukiwanie i noży i innych akcesoriów kuchennych. Wiem, bo sama jestem na etapie urządzania nowej kuchni i niedawno odkryłam ten portal i okazuje się być bardzo przydatny :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Noże kuchenne
PostNapisane: 2013-10-27, 12:21 
Jak dla mnie najlepsze są kolorowe noże ceramiczne z pokrowcami ochronnymi, z antypoślizgowymi uchwytami. Tutaj je znajdziesz : http://www.kupujemy.pl/ceny-oferty/no%C ... nne?acws=1


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO