dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Krewetki & wszelakie owoce morza :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-06-16, 23:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-21, 09:07
Posty:72
w Polsce rzewywiście trzeba się dobrze naszukać, żeby znaleźć odpowiednie krewetki. Te takie nasze małe, "koktailowe" w Hiszpanii używają jako robaków na ryby ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Krewetki & wszelakie owoce morza :)
PostNapisane: 2011-09-14, 14:12 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Ja niestety mistrzem kulinarnym nie jestem, także dobre owoce morza jem jedynie w restauracjach. Ostatnio moim faworytem jest grillowany stek z łososia z pesto z bazylii, który można zjeść w krakowskim Le Scandale. Jeżeli raz się już to zje, to na pewno pozostanie się fanem owoców morza do końca życia :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Krewetki & wszelakie owoce morza :)
PostNapisane: 2011-10-03, 12:53 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-12, 10:52
Posty:54
Ja jakiś czas temu polubiłam owoce morza, chociaż małży do tej pory nie trawię... Ale za to krewetki i kalmary (w dodatku panierowane) jak najbardziej, chętnie zjem i uważam że są pyszne, w dodatku polane delikatnie świezym sokiem wyciśniętym z cytryny. No i takie kupione w markecie mrożone to jednak nie to samo co świezo zlowione i usmażone...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Krewetki & wszelakie owoce morza :)
PostNapisane: 2011-12-19, 12:03 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
psiunka269 napisał(a):
Ja jakiś czas temu polubiłam owoce morza, chociaż małży do tej pory nie trawię... Ale za to krewetki i kalmary (w dodatku panierowane) jak najbardziej, chętnie zjem i uważam że są pyszne, w dodatku polane delikatnie świezym sokiem wyciśniętym z cytryny. No i takie kupione w markecie mrożone to jednak nie to samo co świezo zlowione i usmażone...

Ja również krewetki i kalmary jak najbardziej jadłam i lubię. A małże po prostu odpadają, bo czuć piasek pomiędzy zębami podczas ich jedzenia.

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Krewetki & wszelakie owoce morza :)
PostNapisane: 2012-01-10, 12:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-05, 10:32
Posty:2
Też uwielbiam owoce morza! Znalazłam nawet ostatnio bardzo ciekawego bloga z przepisami i różnymi informacjami na temat owoców morza. Polecam zerknąć: http://owocemorza.blogspot.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Krewetki & wszelakie owoce morza :)
PostNapisane: 2012-01-13, 21:05 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 20:26
Posty:95
Krewetki i owoce morza! Mniam! Mogę jeść wszędzie i o każdej porze. Zresztą pod tym względem jestem dziwny bo równie bardzo lubię sushi. Nie wiem dlaczego tak trudno przekonać niektórych ludzi do spróbowania czegoś nowego. Jak do tej pory większość osób, która spróbowała przy mnie, od razu polubiła zarówno owoce morza jak i sushi. Czasem wystarczy się przemóc i spróbować. Ważne jest tylko żeby trafić w miejsce gdzie ma się pewność dobrej jakości jedzenia. Świeżość i właściwe przygotowanie to jednak podstawa. W Warszawie najczęściej zaciągam znajomych do Ryżowego Pola. Takie spokojne miejsce z dobrym sushi. Ale unikam jak ognia wszystkich dużych knajp sieciowych. Tam nigdy nie wiadomo jak się trafi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Krewetki & wszelakie owoce morza :)
PostNapisane: 2012-05-29, 16:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-30, 15:20
Posty:17
w Ryżowym Polu byłam w zeszłą sobotę na warsztatach sushi - polecam wszystkim!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Krewetki & wszelakie owoce morza :)
PostNapisane: 2016-07-15, 22:55 
No niestety owoców morza nie lubie. Za to uwielbiam pesto. Czasami robie je sama, ale ostatnio u koleżanki jadłam gotowca, pesto chyba z primo gusto. Mówię wam rewelacja-lepsze niż sama robie. Jutro własnie mam zamiar wypróbować na swojej rodzince.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO