dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-01-18, 22:37 
uwielbiam krewetki! :)
i inne owoce morza też. jest taka fajna mieszanka frosty - krewetki kalamary i małże. można dodać np. do makaronu w sosie carbonara albo po prostu usmażyć w masełku z dużą ilością czosnku i natką pietruszkli. niebo w gębie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-19, 00:47 
ja to lubię najbardziej krewetki zrobione przez chińczyka w barze chińskim::))))a tą miesznkę to jadłam , smakowała mi i do tego w 10 minut była gotowa a to jest dla mnie najważniejsze::)) :-P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-19, 00:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-01-06, 23:26
Posty:17
różowy migdał napisał(a):
milagros napisał(a):
mrożone krewetki frosty w panierce

a stałam na lodówka w supermarkecie 10 minut i zastanawiałam się, czy ABY NA PEWNO to będzie dobre, skoro już w panierce itd. I nie wzięłam. To skoro mówisz, że dobre, to sie skuszę :)

ja tez tak zawsze mam:)))))ale dobre naprawdę dobre ....możesz sobie jeszcze ryż ugotować i obiad jak się patrzy :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-20, 22:47 
ja też się kiedyś zastanawiałam czy jak już gotowe to będzie dobre i w końcu kupiłam kalmary bez panierki i próbowałam sama w domu panierować. za przeproszeniem g... z tego wyszło. kalmary pływały w garnku osobno a panierka osobno. od tamtej pory kupuję juz zapanierowane ;)
tych krewetek frosty wcześniej nie jadłam, ale jak sobie wczoraj poczytałam wasze wpisy to pognało mnie do sklepu. i dziś na kolację - tadam - krewetki w panierce. żałuję że tylko jedną paczke kupiłam :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-22, 10:24 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ja ostatnio widziałam w supermarkecie taką mieszankę gdzie były kalmary, małże, trochę ośmiornicy i krewetki ale nie kupiłam bo nawet nie wiedziałabym jak mam to ugotować, zresztą - nigdy nie jadłam ośmiornicy :roll: ale chyba kupię bo coś mnie ciągnie w tą stronę ;p ma ktoś dobry przepis na taką mieszankę ? :diabel:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-22, 20:04 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-13, 17:55
Posty:70
Lokalizacja: Zawiercie
Mieszanki to osobiście wrzucam to spaghetti i robię w sosie śmietanowo-czosnkowym i z białym winem. Albo same owoce morza podsmażyć z cebulą i podawać z podpieczonymi bagietkami ;). Nic nadzwyczajnego, może ktoś będzie miał lepszy pomysł :). Natty, ośmiornica jest taka sobie. Jestem fanką owoców morza, ale moim zdaniem ośmiornica należy do tych najmniej hmmm charakterystycznych w smaku. Chyba, że źle przyrządzam- bo jest gumowa. I bez smaku. I niektórych może przerażać wygląd :)
Dlatego samej ośmiornicy nie polecam, aczkolwiek mieszankę możesz kupić .

_________________
Czasem wystarczy najprostszy gest, aby wytrącić kogoś z równowagi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-23, 14:45 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ja właśnie uwielbiam takie potrawy co wyglądają bardzo źle ale smakują pycha :)) Kupie tą mieszankę i zrobię z bagietkami, tak jak radzisz 8-) A z owoców morza mnie najmniej smakuje krab, ale może właśnie dlatego że był źle zrobiony, jakoś nie mam talentu kulinarnego :]
Zmienię nazwę tematu :-P

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-23, 15:04 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-13, 17:55
Posty:70
Lokalizacja: Zawiercie
Kraba jadłam raz, jak byłam mała i nawet nie pamitam, jak smakuje. A potem kupiłam podpuchę o nazwie surimi, że tam niby coś z kraba jest. Srutututu, że tak to ujmę.

_________________
Czasem wystarczy najprostszy gest, aby wytrącić kogoś z równowagi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-01, 00:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-01-06, 23:26
Posty:17
Natty ja robię owoce morza z makaronem spaghetti i są pyszne.... przepis kiedyś podała mi jakaś koleżanka...też nic nadzwyczajnego ale za to bardzo dobrego......na patelnie wrzucam łyżkę masła lub margaryny i wrzucam mieszankę owoców morza jak się podsmaża dodaje przyprawy, pieprz, sól i bazylię, makaron gotuję, płucze i dorzucam do owoców i smażę to wszystko razem. Wykładam na talerz i gotowe..............smacznego::))) można do tego podac winko....pychota


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 14:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-01-24, 13:59
Posty:49
można też zrobić makaron z owocami morza i sosem carbonara (co oznacza że wystarczy dodać śmietanę wymieszaną z żółtkiem ;)) albo owoce morza, mieszanka chińska warzywna, makaron, oczywiście czosnek, sól i pieprz, dla smaku można dorzucić jakiś sos chiński albo tajski. mozliwości jest wiele :)
a co do mieszanek owoców morza to próbowałam róznych ale rzeczywiście ta frosty jest najsmaczniejsza. nie robią się twarde ani takie glutowate ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO