dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-28, 13:06 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Dilmah - Earl Grey
Lipton - Earl Grey tez jest dobra :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-02, 18:10 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 09:50
Posty:75
Sypane nie woreczki, Earl Grey w różnych odmianach. U96 bodajże jest jak dla mnie naj naj. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-30, 08:28 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale czarna herbata bez cukru ma kilka kalorii, ok 5, a taka z cukrem ma ich dużo dużo więcej :)))
Ja od paru miesięcy piję niesłodzoną i już mi smakuje :)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-30, 18:52 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Od urodzenia piję niesłodzoną :]
Nigdy nie słodziłam, bo całą moja rodzinka pije gorzką i teraz już jestem tak przyzwyczajona że nie tknę słodkiej :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-04, 22:20 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
ja tez nic nie slodze i nie wiem jak mozna herbatke poslodzic, ani kawe. przez usta mi to nie przejdzie, a najlepsza dla mnie to lipton w torebkach, chociaz od swieta robie jakas dobra sypana


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-05, 01:35 
Jakiś czas temu mnie napadło i piję to to... Posiadam swój ceremonialny kubeczek (pojemność 0,5l) w którym pijam herbatkę, najczęściej Lipton - Yellow Label Tea a ostatnio zaszalałem i kupiłem Lipton - Green Tea i Vitax o smaku Cytrynowo Limonkowym
Teraz kończą mi się te drugie więc będę szukał nowych, chociaż już wiem że Vitaxa mogę polecić. Oczywiście to torebkowe odmiany w sypanych wolę robić mieszanki na czuja. ^^ Teraz myślę by nie "zapolować" na cynamonowca, no ale nie wiem jak będzie mi to w herbacie pasowało.
A z czym piję? W sumie ze wszystkim na co mam ochotę, czasem wypiję bawarkę, czasem niesłodzoną, czasem herbatkę z prądem a czasem najzwyklejszą z cukrem. Oczywiście wszystkie z tych dodatków dodaje albo do Labela albo do sypanych...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-05, 09:36 
jak n apisales ze cynamonowa to polece ci taka herbate zimowa czy swiateczna. fajny smak ma, tez w torebkach to jest i cos w stylu piernikow bozonarodzeniowych. a i dobra jest tez dilmah, rumowa. tez na zimowe klimaty. ta to mi nawet lepiej smakuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-05, 09:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
hej sory jak sie post powtorzy ale nie wiem co sie dzieje,juz go trzeci raz pisze i cos nie wchodzi. chcialam ci polecic herbate taka swiateczna. bo jak mowiles ze chcesz cynamonowa to warto sprobowac bo ona w tym klimacie jest. to jest w torebkach ale nie wiem jakiej firmy. na pewno jak pojdziesz do sklepu to zobaczysz takie pudelko jak na swieta. a na zimowe klimaty polecam tez dilmah rumowa. o wiele lepsza :) to tez jest w torebkach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-05, 16:45 
Jutro lub po jutrze poszuka, ale cóż ciekawe czy znajdę, jak znajdę to opiszę wrażenia. ^^


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-05, 19:20 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
ta dilmah znajdziesz bez problemu bo oni maja w ogole rozne smaki i sa ogolno dostepne. ale ta druga swiateczna to wlasnie nie jestem pewna czy jest caly rok czy tylko na zime ja wydaja.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO