dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-03, 12:06 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 18:37
Posty:137
Wszelkie potrawy mączne,dobre zupy.

_________________
http://julie.eu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-05, 14:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-03, 13:21
Posty:20
Ja uwielbiam tosty z szynką i żółtego sera-mniam:) Mogłabym je jeść każdego dnia i o każdej porze. A jak do tego mam jeszcze ketchup to jest bosko. Warunek musi być jeden- szynka tylko z lap-pol a ser koniecznie gouda-innego po prostu nie znoszę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2010-05-17, 15:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-03, 13:27
Posty:20
Różne rzeczy tu przeczytałam ale najbardziej zadziwiły mnie chipsy majonezowe :) Ja uwielbiam ostre rzeczy, w tej kategorii mieści się też kuchnia węgierska, szczególnie przeze mnie doceniana :P Niejedna potrawa madziarska na mym stole gościła ale również nie jeden lokal odwiedziłam, no bo skądś inspiracje czerpać muszę. W tej ostatniej rozgrywce wygrywa Borpince-piwniczna węgierska restauracja, gdzie zjemy najlepszą zupę gulaszową (!) i rewelacyjnie przyrządzoną wołowinę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2010-07-19, 15:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
A ja bym sobie zjadła sushi. Wiem, ze to może nietypowa zachcianka, ale kto jadł dobre sushi to na pewno do mnie by się przyłączył. Słyszałam, że najlepsze sushi dają w Warszawie w sieci barów Sensi Sushi. Jakbym miała trochę więcej czasu, to może bym się przejechała spróbować:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2010-08-01, 13:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-07-29, 12:19
Posty:70
Ja zamawiam dziś ze stronki lakomczuch.pl. Kończę to pisanie i dzwonię już wybrałam dziś na obiad pizza Warszawa na przekąskę biorę sushi Warszawa. Jeśli właśnie dziś ktoś z was jest w stolicy niech spróbuje, ja zamawiałam już kilka razy, duży wybór, więc można znaleźć coś dla siebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2010-08-09, 16:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Lubię węgierską kuchnię, ostre gulasze, paprykarze i tym podobne. Nie pogardzę też chińszczyzną, włoską kuchnią, tajską i innymi orientalnymi. Bardzo smakują mi też potrawy z okresu Austro-Węgier, bardzo wyraziste smaki .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2010-08-28, 20:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
ja należę do miłośników mięsa, ryb, ale też bardzo lubię słodycze. Przyznam się, że nie bardzo mam czas na to, żeby gotować więc dość często jadam na mieście, a że mieszkam w Krakowie nie ma większego problemu, żeby znaleźć restaurację, z dobry jedzeniem. Ostatnio odkryłam Le Scandale na Kazimierzu. Mają bardzo ciekawy ogródek, gdzie można usiąść w deszczowy dzień, ale nie tylko atmosfera przyciąga do tego miejsca, głównym atutem jest bardzo dobra kuchnia. Mnie jako miłośnikowi mięsa bardzo przypadły do gustu polędwiczki wieprzowe w sosie musztardowo miodowym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2010-08-29, 00:20 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
A gruzińskie chaczapuri w Krakowie, też fajne miejsce :D

A co do jedzenia, jak połączy się krakersy z majonezem, to całkiem ciekawy smak wychodzi ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2010-08-29, 21:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-29, 21:21
Posty:17
O tej porze pizza była by the best

_________________
Najlepsze konkursy w sieci
http://www.sledzimykonkursy.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2010-08-31, 07:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-07-29, 12:19
Posty:70
Polecam Warszawiakom mega szybkie dania prawie bez wysiłku. Kiedy mi się nie chce korzystam z lakomczuch.pl. Bardzo fajna wyszukiwarka dań na telefon. Z domu się nie ruszam, tylko poszukam, zadzwonię, zamówię i mam, to co chcę i na co mam ochotę. Pizza Warszawa czy sushi Warszawa, do wyboru, do koloru. Obiadki, posiłki w dostawie do domu czy też biura. Sprawdzone dlatego polecam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO