dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co lubicie jeść??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-12-22, 22:34 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
A ja teraz z okazji świąt zaczynam jeść typowo świątecznie czyli bigos , pierogi itd


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2016-04-22, 23:00 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Ja ostatnio ciągle bym jadła ser kozi, jak kiedyś za nim nie przepadałam, to teraz nie mogę się bez niego obejść :) Pierwszy raz posmakowałam go u teściowej i od tamtej pory bardzo go lubię. A najbardziej ten chavroux (francuskiego pochodzenia). Ma delikatny i śmietankowy smak. Idealny jako przekąska, dobry na kanapki, dodaję do różnych potraw.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2016-05-06, 23:00 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-05-06, 22:30
Posty:52
Oj żeby wymienić to co lubię jeść trzeba by było esej normalnie napisać :)Z całą pewnością uwielbiam różnego rodzaju orzechy, cenie smak gorzkiej czekolady. Szaleję za serami żółtymi. Zajadam się tuńczykiem czy halibutem. Czasem skuszę się na jajecznicę, ale muszę ogolnie uważać na jaja i drób ze względu na alergię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2016-06-08, 10:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Ja lubię różne smaki i ciekawe połączenia. Nie lubię jednostajności w kuchni. Lubię kiedy cały czas coś się dzieje. Często organizuje takie imprezy tematyczne, gdzie przynosimy ze znajomymi jedzonko w danym, określonym wcześniej klmacie. Czasem jest włosko, czasem orientalnie, a innym razem na stół wjeżdża bigos i zsiadłe mleko ;) Na mieście dosyć często zaglądam do salad story bo tam też mega można pokombinować, powymieniać składniki i kosztować takie połaczenia, na które nie każdy by się odważył. Także lubię DUŻO, DOBREGO i RÓŻNORODNEGO :) Też tak macie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2016-06-10, 20:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-05-13, 18:25
Posty:16
juula napisał(a):
Na mieście dosyć często zaglądam do salad story bo tam też mega można pokombinować, powymieniać składniki i kosztować takie połaczenia, na które nie każdy by się odważył.

Też lubię na mieście tam wpaść, szczególnie na lunch. Znudziły mi się już fast foody, bo po nich się kiepsko czuję. A w salad można sobie wybrać swoje połączenie, no i przede wszystkim jest zdrowo i fit:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2016-06-23, 09:55 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-06, 13:09
Posty:59
Zrobiło się tak gorąco, że jedyne na co mam ochotę to lody :) . Wczoraj zrobiłam pyszne domowe truskawkowo -bananowe lody z przepisu od pani Tereski:
http://www.panitereska.pl/lody-truskawkowo-bananowe
Nie wiedziałam, że można w domu samodzielnie przygotować takie pyszne lody :D .
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2016-06-30, 16:37 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-05-06, 22:30
Posty:52
Lubie różne potrawy jeść. Z całą pewnością szaleje za rybami, makaronem czy czekoladą. W związku z tym czasem ciężko było mi utrzymać wage. Dlatego chciałam się pochwalić bardzo ciekawym doświadczeniem związanym z dieta Cambridge. Osobiście podchodziłam do niej z małym nie dowierzaniem, bo stosowałam już wiele form odchudzania. W końcu nie muszę na siłę stosować głodówki. Smaczne produkty, które znalazłam na stronie internetowej zrobiły na mnie pozytywne wrażenie. Nauczyłam się jeść regularnie, 5 posiłków dziennie, tracąc przy tym na wadze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2016-07-19, 01:20 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Uwielbiam placki ziemniaczane, ale zawsze robiła je mama. Ja robiłam kilka razy i zawsze mi nie wychodziły. Teraz postanowiłam zrobic znowu ale przygarnełam przepis z netu:-) Wyszły pychotka w smaku takie jak bym frytki jadła .....Teraz już robie je zawsze kiedy tylko mam ochotę:-) Z sosami jakie tylko wpadna mi do głowy albo ze śmietaną :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2016-08-31, 00:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Ostatnio testuję przepisy w których można wykorzystać ser kozi. Nie wiedziałam, że można zrobić aż tyle różnych potraw. Aktualnie moim faworytem jest deser z kiwi, pycha: http://chavroux.pl/deser-kiwi-kozim-serem/ :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lubicie jeść??
PostNapisane: 2016-09-06, 07:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-09-06, 07:18
Posty:1
ja uwielbiam pierogi ale strasznie przy nich dużo roboty


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO