dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-18, 21:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 21:06
Posty:3
Lokalizacja: Pasłęk
Siemka...Mam problem z głosem...Robiłam formata niedawno i teraz nie chodzi mi dzwięk.Karta graf. GeForce 6....Jak klikałam na piosenke i chciałam ją odtworzyć to pisało zły SoundTrack i jakiś błąd...Gdyby ktoś mi pomógł to byłabym niezmiernie wdzięczna:)pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 22:37 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
No cieszę się że taka grafika, ale wolałbym wiedzieć jaka muzyczna jest, wtedy łatwiej by było diagnozę postawić :-)

Jaki odtwarzacz muzyki? Jaki format pliku audio? Może jakiś wynalazek, a nie poczciwe mp3.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 22:43 
Ech ja stawiam, że sterowniki od płyty głównej zostały wykasowane:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 23:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 21:06
Posty:3
Lokalizacja: Pasłęk
heh w tym problem ze nie wiem jaka jest ta karta muzyczna bo tam w papierach od kompa nic nie pisze odnosnie do karty muzycznej.Plik odtwarzałam w winampie...Format mp3...A gdzie moge znalezc te informacje na temat tej karty?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-19, 00:03 
Ech przy płycie głównej?? Bardzo rzadko ktoś kupuje oddzielnie kartę dźwiękową a jak widzę ty tego nie zrobiłaś, ale co tam ja tylko wyrażam swoje zdanie:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-19, 20:55 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Albo inaczej - daj z papierów od kompa model płyty głównej, po tym dojdziemy jakie audio tam siedzi.

Pewnikiem Realtek AC'97, w każdym razie podobnie jak Różowy - stawiam na nie zainstalowane sterowniki.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-20, 19:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 21:06
Posty:3
Lokalizacja: Pasłęk
słuchajcie weszłam niedawno w moj komputer i klikałam prawym i tam jak mamy kontroler multimediów audio to kliknelam sobie w to i pisze Stan urządzenia: Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)

Aby ponownie zainstalować sterowniki dla tego urządzenia, kliknij przycisk Zainstaluj ponownie sterownik.

a jak mam kontrolery dzwieku video i gier to w koderach i dekoderach audio pisze ze

To urządzenie działa poprawnie.
Jeśli masz problemy z tym urządzeniem, to kliknij przycisk Rozwiązywanie problemów, aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów. Nie wiem co mam juz robic zalezy mi na czasie bo dostane na weekend ,,Step up 2" i koniecznie chce go obejrzeć.....Please pomóżcie mi już bo bierze mnie cholera!!!!!!Co do sprzetu to mam tylko plytke Windowsa,Galaxy no i od monitora i książeczke od windowsa i Galaxy i ...nic więcej......Czekam na odpowiedz

[ Dodano: 2008-02-20, 20:49 ]
Hehe już zrobiłam głośniki:)Musiałam wsadzic odpowiednią płytke:)Dzięki wielkie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO