dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-11-30, 00:22 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
Niepamiętam nazwy tego filmu, ale jakiś polski horror , chyba z 2005 roku. No dosłownie lipa po całości! Coś tak kiepskiego chyba mało kto oglądał.

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-30, 00:24 
Świadectwo... Brrr... Okropny film, praktycznie zaziewałem się i to nie jest bynajmniej moja niechęć do Kościoła. Po prostu film o tematyce która przejadła się widzom i do tego raczej w formie kroniki...
Oraz "Więźniarki" czy jakoś tak zapewne o tym mało kto słyszał, a praktycznie nikt niewidział, film mówił o kobietach "represjonowanych" w czasach PRL'u" oglądałem go w serii Filmów o PRLu i z całej seri ten był najgorszy, na nim nieomal zasnąłem, dobrze że inne były ciekawe (Ciekawa treść bo hmm filmy, marne, ale nie zawierały powtórzeń). Głównym mankamentem był temat, film dokumentalny powinien zawierać dobry temat a tu, cóż temat był do niczego. Owszem warto było go poruszyć, ale kto przy zdrowych zmysłach używa tylu powtórzeń tematycznych?! <powiesić reżysera^^ >


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-30, 01:04 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Co do "Świadectwa" to coś...strasznie nudnego. W kinie prawie zasnęłam, cały czas podpierałam głowę ręką i się powstrzymywałam, ale później głowa obsunęła mi się na ramię kolegi i gdyby nie to, że było ono trochę kościste i gdyby nie to, że to mnie trochę zabolało, to pewnie bym zasnęła :mrgreen: Nie polecam...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-11, 22:37 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Świadectwo to fabularyzowany dokument ;)) więc nie rozumiem czego się spodziewaliście? ; akcji? ;) jak na dokument był całkiem znośny według mnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO