dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-03-29, 07:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-03-18, 18:25
Posty:9
Kult to film na który szłam do kina z nadzieją, że zobacze coś na wyższym poziomie, coś co będzie można oglądać z zaciekawieniem, niestety, wielkie rozczarowanie. Juz w połowie filmu można się zorientować jak potoczy się dalsza część. "Norbit"- ten film to jedna z gorszych komedii jakie ostatnio obejrzałam, nudne i nie śmieszne dialogi, coś na styl"Komedii romantycznej".


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-30, 16:24 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
maciu napisał(a):
Natty przecież Cannibal holocaust jest zakazany w większości krajów na świecie :D i podobno wszytkie sceny są prawdziwe (chociaż nie wierzę)

tegoż sie spodziewałam, ale jestem w szoku że ludzie grający tam zgodzili się zagrać takie sceny :roll: fuuu :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-31, 11:06 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
kiczem jest jeszcze np. evil dead 2 to niby jest horror ale uśmiałem się z niego strasznie. Hektolitry krwi nie robią na mnie wrażenia w tego typu filmach :D

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-15, 00:28 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
no to teraz dostane wpier....ol :D od fanow :D ale co tam :D

No to tak dla mnie takim megatotalnym kiczem, klasycznym syfem, ktory w ogole nie wiem po co kto zrobil jest ....

Wladca Pierscieni TAAADAAAM :D (bierze kite w pyszczek i zwiewa xD )

ale dlaczego ? ano dlatego ze mialem (nie) przyjemnosc obejrzenia ENEMEFU 11 godzin z wladca pierscieni.... Poszedlem tam z milosci do pewnej niewiasty(do dzis tego zaluje! :P ). Ano dla osoby ktora niezbyt lubi ten gatunek filmow opowiem wam moje wrazenia...

ok... ja rozumiem ze sie EKIPA zbiera ale Nosz... grrrr NIE 4 Godziny! ludzie 4 godziny jak ten maly hobbit(?) zbieral sie ... potem szli... szli..... szli........ szli........ szli.... NAWET TAM DRZEWA SZLY! no caly czas szli.... dla mnie kicz... wyciaganie kasy od fanow....

dlatego to uwazam za kompletny syf :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-15, 01:45 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Do mnie tez LOTR nie przemowil ;) Zgadzam sie z Foxem ;P

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-25, 12:20 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-24, 11:34
Posty:149
Osada - nudno i drętwo... Z reszta nie pamiętam jeszcze jakie filmy były do baniaka- pamiętam tylko te dobre :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-16, 20:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
A ja mogę powiedzieć że największą kaszaną jaką kiedykolwiek oglądałem był "horror" "From dusk till down", tożto przeciez wołało o pomstę do nieba. Taki kiczowaty scenariusz, scenografia, gra aktorska, wszystko...:/

I jest jeszcze jeden film, który maksymalnie nie przypadł mi do gustu (zostanę pewnie zlinczowany przez fanów) był "Kill Bill vol. 2". Totalny bezład i sceny tak nieprawdopodobne że aż nie mogłem na to patrzeć.

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-27, 22:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-11-27, 13:30
Posty:13
Lokalizacja: whateva
Ekhm to zostaniesz zlinczowany nie przez fana "Kill Billa" ale od "Zmierzchu do świtu" :-P. Jak dla mnie film jest świetny i mogę go oglądać od każdej porze dnia i nocy. Choć muszę przyznać, że Tarantino ma specyficzny klimat, który trzeba lubić więc to częściowo Cię rozgrzesza :-P No i jedyny film, w którym można zobaczyć Clooneya w takiej roli.
Powracając do tematu to najgorszy film jaki sobie w tej chwili przypominam to "Inland Empire" Davida Lyncha. Ale generalnie czytając opinie różnych osób na temat tej produkcji dochodzę do wniosku, że ja chyba jestem na takie coś za głupi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-29, 20:02 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
tropic thunder, marnizna, nie smialem sie, bleh :/

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-30, 00:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-11-27, 13:30
Posty:13
Lokalizacja: whateva
No miała to być komedia roku, a wyszło jak wyszło. Oglądałem gorsze kaszany ale w związku z tym, że moje oczekiwania co do tego filmu były duże to również się zawiodłem. Jeden z gorszych filmów jaki oglądałem był Słaby punkt z Hopkinsem ale niektórym strasznie się podoba więc może też oczekiwałem za dużo. Wniosek z tego taki, że chyba wybredny jestem :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO