dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-04-14, 16:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-04-10, 18:41
Posty:15
A co zadecydowało tym,że film Ci się nie podobał?? Jak dla mnie był bardzo fajny,baśniowy i dodatkowym plusem było ogladanie go w 3D.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Avatar ! :)
PostNapisane: 2010-05-18, 21:14 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Obejrzałam i powiem, że jestem zachwycona ;)
Piękny film, ja wiem, że przewidywalny i naiwny, ale lubię takie :)
No i oczywiście efekty - majstersztyk!
Człowiek w którego głowie zrodził się pomysł na stworzenie całego tego 'alternatywnego' świata musi mieć niesamowitą wyobraźnię. Dla mnie ekstra.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Avatar ! :)
PostNapisane: 2010-05-23, 20:18 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-23, 19:52
Posty:6
Zanim obejrzałem podchodziłem do niego sceptycznie. Zobaczyłem go po raz pierwszy przypadkiem gdy byłem u kuzyna w niemczech (dodam że niemieckiego nie znam) Film zrobił na mnie wielkie wrażenie, tak że po tygodniu poszedłem na niego drugi raz. Tym razem już w Polsce:)

_________________
Super Filmy online : http://zalukaj.pl/polecony,197889/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2010-05-25, 09:59 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
wichura napisał(a):
nie każdy lubi filmy bez fabuły, z zawsze pięknym zakończeniem, polecam filmy "Fanatyk", "Więzień nienawiści", gdzie samo zakończenie wymaga zadumy, refleksji i łamie pewne schemty. Film to nie tylko kasa ze sprzedanych biletów...


Zgodzę się nie każdy ale wiele osób, co widać po pełnych salach kinowych na emisjach dennych komedyjek. Zwróć zresztą uwagę co proponują nam te sieciowe kina? W 80% chłam, papkę. Jak masz w mieście niszowe kino i zaangażowanego kinomana, to takie produkcje jakie wymieniłeś, masz okazję obejrzeć na srebrnym ekranie. Jak nie - pozostają wypożyczalnie i internet.
Może cię załamię ale teraz film robi się dla zysku - czyli kasy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Avatar ! :)
PostNapisane: 2010-05-25, 19:22 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Nie przesadzajmy, czasami mam wrażenie, że ludzie krytykują wszystko co okrzyknięte bo tak wypada (oczywiście nie mówię tu do nikogo konkretnie, każdy ma swoje zdanie, chodzi mi tylko o zaobserwowaną prawidłowość ;) )
Film robiony z przepychem - temu nie można zaprzeczyć. Jednak każdy ma swoją definicję ambitnego kina - na pewno nie nazwałabym filmu z najbardziej zaawansowanymi efektami graficznymi do tej pory 'chłamem', 'papką' albo 'denną komedyjką'. Prawdopodobnie nikt z nas nie byłby w stanie wymyślić podobnego scenariusza. A że zakończone happy endem? kto powiedział, że ambitne filmy muszą kończyć się dramatycznie? Wręcz przeciwnie, przedstawiając baśniowy świat z 'Avatara' autor strzeliłby sobie samobója, kończąc film tragicznie. Takie zakończenie gryzłoby się z cała fabułą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Avatar ! :)
PostNapisane: 2010-06-06, 18:52 
Witam
To mój pierwszy wpis na tym forum :-) Co do Avatara to mam pieszane uczucia. Film był jak dla mnie nieco za długi i to był minus, ale gdyby był nieco krótszy to myślę, że to dobry, nowatorski film. Mimo, że nie lubię s-f, to jednak był na tyle dobrze zrobiony, że potrafił i mnie wciągnąc :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Avatar ! :)
PostNapisane: 2010-06-30, 13:57 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-17, 23:46
Posty:64
E tam ja to nie wiem kiedy czas mi minął w kinie. Cieszę się bo będę mogła go zobaczyć w lipcu w nvod.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Avatar ! :)
PostNapisane: 2010-08-02, 16:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-11, 09:43
Posty:13
Avatar to po prostu baśń, za naszych czasów baśnie się tworzy za pomocą kamery i to jest z pewnością dobra baśń. W sposób prosty pokazuje różnicę między dobrem a złem, od razu widać kto jakie ma intencje w tym filmie. W prosty sposób Cameron przekazał to co i tak wiemy, że ludzie to największe zło na świecie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Avatar ! :)
PostNapisane: 2010-08-14, 21:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 14:23
Posty:11
Mnie tez się podobał, pomimo tego że oglądałam go w telewizji. Efekty specjalne odbieram nieco inaczej niż w kinie, ale i tak jest świetny. Jeżeli macie N-kę to polecam wypożyczyć ten film na VOD.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Avatar ! :)
PostNapisane: 2010-08-17, 09:55 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
A ja widziałam i w kinie w opcji 3D i w tv właśnie w 2D, z tym, że jednak dostępna na vod wersja HD tak bardzo uboższa w efekty nie jest. Poza tym nie wiem jak wy ale ja zwracam też uwagę na dźwięk a tu akurat różnic nie było. A słyszeliście, że Avatar znów ma się pojawić w kinach. Teraz w jakiejś rozszerzonej wersji z dodatkowymi scenami? Co o tym sądzicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO