dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-30, 21:21 
Nieźle. Wtedy to były czasy prawdziwego sportu, używki wspomagające nie były znane, nikt nie żarł nitro ani mety, a do sukcesów dochodziło się tylko własnym wysiłkiem (bo teraz to tylko kasa się liczy). Domyślam się, że przestałeś trenować podnoszenie ciężarów, ze względu na studia lub pracę. Teraz ludzie prawie w ogóle nie przeznaczają czasu na ruch, bo albo są zmęczeni, albo im się po prostu nie chce. A szkoda. Nawiązując do tematu powiem, że to też jest niezły sposób na stres lub zły humor. ;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 22:24 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
Nieźle. Wtedy to były czasy prawdziwego sportu, używki wspomagające nie były znane, nikt nie żarł nitro ani mety, a do sukcesów dochodziło się tylko własnym wysiłkiem (bo teraz to tylko kasa się liczy).


Nie mógłbym sobie w oczy spojrzeć, jakbym stosował substancje wspomagające. Jestem nieco staroświecki.

Cytuj:
Domyślam się, że przestałeś trenować podnoszenie ciężarów, ze względu na studia lub pracę.


Przez kontuzję. Teraz robię to rekreacyjnie.

Cytuj:
Teraz ludzie prawie w ogóle nie przeznaczają czasu na ruch, bo albo są zmęczeni, albo im się po prostu nie chce. A szkoda. Nawiązując do tematu powiem, że to też jest niezły sposób na stres lub zły humor. ;]


A co najważniejsze, jest bardzo zdrowy.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 22:51 
Cytuj:
Nie mógłbym sobie w oczy spojrzeć, jakbym stosował substancje wspomagające. Jestem nieco staroświecki.


W takim razie ja też jestem staroświecki. Ja nie piję nawet energy drinków.

A właśnie - tak troszkę nie na temat, ale skoro jesteśmy już przy wysiłkach i biegach, to słyszałem kiedyś, że np. tacy biegacze lub piłkarze mogą mieć problemy z kośćmi i stawami, bo po prostu ich praca związana jest z bieganiem (i to nie chodzi o osteoporozę). Czy to prawda?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 22:54 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Mogą. Ale nie tylko biegacze mogą mieć takie problemy. To jest kwestia indywidualna każdego organizmu. Widziałem nałogowych palaczy, dożywających setki, jak i osoby, których nerki nigdy kropelki trunku nie zaznały, a płuca dymu, umierające w wieku 20-30 lat. Jeżeli nie będziesz się forsował, to stawy powinny Ci długo posłużyć.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-13, 11:03 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-11, 17:21
Posty:31
CzcigodnyBuc napisał:
Sama nikotyna, która jest tutaj substancją wpływająca na umysł, ma działanie podobne do kofeiny.

Tego nie wiedziałam!
A to dlatego papieros mi nie pomaga jak sie wkurzą? Dzięki za info to dalej będę się uspokajała muzyką:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO