dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Szukam chętnych do tworzenia serwisu o językach obych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-07-12, 00:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 12:30
Posty:7
Lokalizacja: z piwnicy
Witajcie,
Szukam chętnych do tworzenia serwisu poświęconego językom obcym: niemieckiemu, hiszpańskiemu, angielskiemu oraz francuskiemu :
http://www.czteryjezyki.pl
Jeżeli macie swoje zestawy słówek, materiały dotyczące gramatyki, lub piszecie teksty w językach obcych, albo też po polsku o językach i nie tylko, np. o krajach, turystyce czy kuchni to wpisujcie/wklejajcie je po zalogowaniu się na stronę. Możecie je publikować pod własnym nazwiskiem bądź nickiem, jak Wam pasuje.
Jeżeli komukolwiek będzie zależało np. na umieszczeniu o nim na stronie notki jako o autorze, tłumaczu itp... (np. do powołania się w CV czy po prostu jako reklama własnych usług) to nie ma problemu, odpowiednia adnotacja, o treści ustalonej z autorem bez lub ze zdjęciem, zostanie umieszczona na stronie. Portal się rozwija i mam nadzieję, że będzie coraz bardziej rozpoznawany.
Portal ma charakter wyłącznie edukacyjny, przeznaczony jest dla innych internautów więc z założenia materiały mają służyć także innym. Ideą jest nauka równolegle czterech języków a być może w przyszłości, również kilku innych.
Jeżeli macie pytania to piszcie: kontakt [małpa] czteryjezyki.pl
Pozdrawiam

_________________
czytniki-forum.pl |
niemiecki.czteryjezyki.pl | hiszpanski.czteryjezyki.pl | angielski.czteryjezyki.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam chętnych do tworzenia serwisu o językach obych
PostNapisane: 2016-06-29, 16:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
fajna inicjatywa moim zdaniem. Myślę, że dla osób zainteresowanych warto tutaj dodać link do innego portalu w podobnej tematyce a mianowicie http://www.linguajob.pl/ który skupia specjalistów językowych. Sama interesuje się bardzo takimi rzeczami a języki to moja pasja więc twój pomysł wydaję się ciekawy. A wracając do tego portalu zachęcam bo sama znalazłam tam pracę w języku czeskim i zarabiam bardzo dobrze, także niech żyją JĘZYKI OBCE!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO