dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Portal Górnośląski - szukam pomocników
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-30, 18:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-12-04, 20:00
Posty:3
A więc na początku powiem, że praca jest dobrowolna, za darmo bez zarabiania gotówki itp. Strona zostanie otwarta już niebawem i napewno poinformuję o tym użytkowników m-forum Chodzi mi tutaj przede wszystkim o znalezienie osób, które były by chętne do pisania lub fotografowania swoich okolic (wyłacznie z Górnego Śląska).

Potrzebuję Redaktorów, Fotografów i Reporterów. Każdy mółgby napisać jakiś ciekawy artykuł, wpisać wiadomość (Jakiś News z regionu) czy poprostu dodawać zdjęcia do galerii, czyli poprostu sam nie dam rady na utrzymanie takiego Górnośląskiego portalu, a warto było by taki stworzyć.

W TEAMie jest już kilka osób, kilku znajomych, którzy mi pomagają, ale to nie wystarczy. Potrzebuję jeszcze paru lub kilkunastu osób, które na 100% były by w stanie rozbudowywać portal, znalazły by na to czas i obiecałyby że będą go cały czas rozwijać, tak zwane Pełne Zaobowiazanie.

Aktualnie na portalu działają już takie serwisy jak sam portal, dział z artykułami, galeria, forum, chat oraz inne pomniejsze serwisy. Pomysłów mam więcej, ale sam wszystkiego prowadzić nie dam rady.

Myślę, że ktoś będzie chętny jak najszybciej bo strona zostanie nibawem otwarta.

Zgłoszenia przyjmuję na moim GG: 1301873 wtedy porozmawiam z daną osobą, spróbuję jej zaufać no i dam jej dostęp do strony.

Chętni? Pisać na GG, a tu w temacie wszelkie pytania

Pozdrawiam Damyl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO