dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Fundacje-czy zaufać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-03, 16:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
Ja juz sama nie wiem, niektorzy mowia same superlatywy o fundacjach inni wrecz przeciwnie. Osobiscie nie wierze zeby fundacja utrzymywala sie z niczego, tj. zeby wszystko bylo charytatywnie. Wiec jak ktos pisze ze tak wlasnie jest to nie wierze, a oczywiscie wiadomo ze i tacy ludzie musza sei z czegos utrzymywac wiec to normalne ze biora pieniadze takze na utrzymanie fundacji, jakeis czynsze, pensje, ale zeby wszystko bylo w granicach rozsadku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fundacje-czy zaufać?
PostNapisane: 2012-02-04, 16:12 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-14, 15:53
Posty:83
z fundacjami tak samo jak z ludzmi, jednym możesz zaufać,a innym nie, ja zamierzam oddać na Fundację Spełnionych Marzeń-pomagają dzieciom chorym na raka. moja siostra jest pielegniarka w szpitalu, gdzie organizowali swoje akcje i z tego co mi opowiadała to naprawdę świetni ludzie, w dodatku uczciwi, nie są "komercyjni" jeśli można to tak nzawać, ale to chyba nawet lepiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fundacje-czy zaufać?
PostNapisane: 2012-02-06, 11:29 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
No tak, nie sa komercyjni, ale z czegos musza zyc. JA to wszystko rozumiem, zreszta nie mozna mowic ogolnikowo o fundacjach, bo u jednych jest tak a u innych inaczej. Jedni rzeczywiscie pracuja charytatywnie, bo maja tez inna praca, inni mogą na fundacjach żerować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fundacje-czy zaufać?
PostNapisane: 2012-02-06, 21:00 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-14, 15:53
Posty:83
no tak, ale ja mówię o tej konkretnej, o którejś coś tam wiem. Wiadomo, ze jest masa nieuczciwych ludzi, którzy pod przykrywką fundacji po prostu się wzbogacają, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka, tak jak to mówisz, dlatego zgadzam się z Tobą Karolina884. Zeby fundacja pomagała to sama tez musi mieć pieniądze, juz taka kolej rzeczy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fundacje-czy zaufać?
PostNapisane: 2012-02-07, 13:10 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
Fajnie, że masz takie same zdanie:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fundacje-czy zaufać?
PostNapisane: 2012-02-09, 00:49 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-14, 15:53
Posty:83
też się cieszę:) ale miejmy nadzieję, ze jednak tych uczciwych fundacji jest o wiel więcej. Czasem warto uwierzyć w ludzi:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fundacje-czy zaufać?
PostNapisane: 2012-02-09, 13:06 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
Jasne, że jest. Zastanawiałam się ostatnio nad tymi fundacjami telewizyjnymi z tvnu czy polsatu.. One w rankingach stoja na najwyzszych miejscach, a cos mi sie wierzyc nie chce ze u nich wszyscy charytatywnie pracuja..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fundacje-czy zaufać?
PostNapisane: 2012-02-09, 22:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-14, 15:53
Posty:83
wiesz co ciezko mi to oceniac, nie mam pojęcia, ale oni mają na pewno szersze pole manewru, wiadomo, ze odzew ludzi wobec nich będzie na stówę większy, bo po prostu ich działalność jest bardziej nagłaśniana, mają wiecej kasy, to i więcej moga zrobić


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fundacje-czy zaufać?
PostNapisane: 2012-02-10, 19:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-02-03, 16:13
Posty:205
No tak, tylko skąd biorą tę kasę właśnie?:) Czy te promocje są sponsorowane właśnie przez nasze datki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fundacje-czy zaufać?
PostNapisane: 2012-02-11, 23:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-14, 15:53
Posty:83
nie chce nic mówić, jesli nie jestem pewna, ale w sumie, nasze datki na pewno nie wystarczają na taką medialną promocję, za wszystkim stoja wielkie pieniądze


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO