dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

czarna seria?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-08, 12:17 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
http://wiadomosci.onet.pl/1585592,28350 ... osceu.html


Ja nic wiecej nie dopowiem... Sam w strachu jtem przed powrotem...

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 12:25 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Słyszałam o tym... Nie wiem co się dzieje z tym światem. Bogu dzięki, że zginęły 'tylko' 3 osoby.

[*]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 12:27 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
ja sie przejalem - jak foty ogladalem, to rejestracje autokaru jakies takie znajome. No i sam w swiadomosci zyje ze za 1.5 m-ca bede ja wracal...

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 12:29 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
No cóż autokar nowoczesny, zapewne sprawny technicznie. Wina zatem leży pewnie po stronie człowieka. W tym przypadku - kierowcy. Podobnie jak wcześniej. No cóż, bez zrozumienia, że kierowca ma za sobą 50 osób i jest odpowiedzialny za ich życie, nic się nie zmieni. Tu nie ma miejsca na ułańską fantazję.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 12:30 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Nie martw się, Tobie się nic nie stanie, ktoś tu musi porządku pilnować nie? ;-)

A znałeś kogoś z tego autokaru?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 12:33 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Autokar roczny, mialem okazje taka Setra podrozowac - pytan brak - naprawde super sprzet. Tutaj nawet xenon i rozbudowana elektronika nie pomogla, praw fizyki nie oszukasz.

Dishman, pytanie jeszcze co tacho pokaze - ile czasu jechal kierowca od ostatniej zmiany, Dunkierka to jakas +/- 26 godzina podrozy jest z Zamoscia. Opcja mogla byc tez taka ze w Polsce na potege czasu stracili wiec odrabial zaleglosci, efekt jaki jest - kazdy widzi...

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 15:02 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ehh smutne, cały czas albo traby powietrzne, susze, huragany, powodzie, katastrofy, wybuchy, zamachy, co sie dzieje ?!
Zyś masz już bilet wykupiony na busa ? Ceny są mniej wiecej porownywalne jakbys lecial tanimi liniami - :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 15:03 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
No fakt, samolotem przynajmniej się z niczym nie zderzycie, podobno to najbezpieczniejszy środek transportu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 15:06 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
zdecydowanie najbezpieczniejszy, dość rzadko się słyszy o katastrofach lotniczych - jak na obecne 'katastroficzne' czasy :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 17:16 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
zysio napisał(a):
Dishman, pytanie jeszcze co tacho pokaze - ile czasu jechal kierowca od ostatniej zmiany, Dunkierka to jakas +/- 26 godzina podrozy jest z Zamoscia. Opcja mogla byc tez taka ze w Polsce na potege czasu stracili wiec odrabial zaleglosci, efekt jaki jest - kazdy widzi...

Czytałem kiedyś artykuł o wypadkach drogowych w Niemczech. Okazało się, że do bardzo wielu wypadków do jakich dochodzi na autostradach, dochodzi nie z powodu nadmiernej prędkości, ale podczas zjazdów z autostrady.

Sami jak kiedyś jechaliście samochodem ładne 160-180 km/h czuliście prędkość, ale gdy zwalnia się do 100 - 120 km/h to ma się wrażenie, że to bardzo wolno (mimo, iż prędkość jest przecież spora).

Dlatego też w Niemczech ludziska rozbijają się przy zjazdach, bo jadąc autostradą przynajmniej 200 km/h przy zjeździe zwalniają i wchodzą w zakręt np. przy 100 - 120 km/h, co jest jednak zbyt szybko.

Jak było tutaj nie wiem (na pewno na autostradzie kierowca sobie nie żałował), choć może winna jest pogoda, która była tragiczna. Faktem jest jednak to, że jeżeli kierowca nie wie dokąd jedzie, to nie ma prawa jechać. Moim zdaniem to jest po prostu błąd kierowcy.
Natty napisał(a):
ehh smutne, cały czas albo traby powietrzne, susze, huragany, powodzie, katastrofy, wybuchy, zamachy, co sie dzieje ?!

Czy ja wiem? Kiedyś było inaczej? To przez media, bo z nich dowiadujemy się o rzeczach o których nie mielibyśmy pojęcia i żylibyśmy sobie spokojnie.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO