dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Restauracja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-03-10, 13:27 
Kochani, którą restaurację w Szczecinie możecie szczególnie polecić? Lubię bardzo różnorodne dania, wobec czego menu może być w zasadzie dowolnie, no może poza pizzą i daniami typu fast food. Zależy mi na miejscu z charakterem, gdzie będę mogła nie tylko dobrze zjeść, ale też spotkać się ze znajomymi. Fajnie, gdyby był to jakiś taki hmm powiedźmy niebanalny lokal :) . Trzymajcie się cieplutko.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracja
PostNapisane: 2021-03-11, 14:34 
Niedługo planuje osiemnastkę w Restauracji Sferycznej. Ujął mnie totalnie wystrój tego miejsca. W menu postawiłam na ryby i owoce morza, bo jednak większość znajomych raczej idzie w kierunku wege, przy czym jestem pewna, że będzie genialnie. Już nie mogę się doczekać, a tu jeszcze 2 miesiące :(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Restauracja
PostNapisane: 2022-03-03, 13:31 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2020-03-18, 18:54
Posty:63
Włoska restauracja Semola w Warszawie na Obywatelskiej. Dla mnie to najwyższy poziom sztuki kulinarnej. Jeśli lubicie włoskie jedzenie i pizzę, to koniecznie trzeba tam pójść.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Restauracja
PostNapisane: 2022-04-08, 16:44 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-10-28, 23:31
Posty:208
Jeśli interesuje was kuchnia Polska, to restauracja Akademia będzie warta uwagi. My u nich byliśmy już kilkukrotnie z rodziną i było cudownie, smaczne i świeże dania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Restauracja
PostNapisane: 2022-04-22, 17:41 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:434
Ja akurat mam bardzo dobre doświadczenie jesli chodzi o CK Browar w Krakowie. Jak ktoś z Was jest z okolic to polecam. Naprawdę pyszne jedzonko i do tego dobre piwo. A wybór piw mają naprawdę duży.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO