dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Inwestycja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-08-09, 15:26 
Chciałbym zainwestować w jakieś apartamenty w górach, które będzie można całorocznie przeznaczać na wynajem dla turystów. Jeśli ewentualnie możecie coś podpowiedzieć, gdzie ewentualnie można takich apartamentów szukać, gdzie można liczyć na sensowną ofertę w tym zakresie to dawajcie znać, chętnie z podpowiedzi skorzystam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Inwestycja
PostNapisane: 2021-08-10, 08:44 
Świetną opcją jeśli chodzi o inwestycje w mieszkanie na wynajem będzie Panorama Karkonoszy (www.panoramakarkonoszy.pl). W sumie 80 apartamentów w świetnej lokalizacji z recepcją, która odpowiada za zarządzanie najmem. Jeśli chodzi o zwrot z inwestycji to wydaje mi się, że powinno wyjść bardzo dobrze bo lokalizacja jest doskonała i ze znalezieniem chętnych na wynajem, nie powinno być problemu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Inwestycja
PostNapisane: 2021-12-29, 11:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Według mnie doradztwo inwestycyjne jest bardzo ważne i jeśli ma się taką możliwość, to warto z niego skorzystać. Dla mnie dużo pomogła firma https://kasawkieszeni.pl/ za co jestem im bardzo wdzięczny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Inwestycja
PostNapisane: 2022-02-03, 16:11 
1- i 2-pokojowe mieszkanie ale w Trójmieście gdzie uważam korzystniej jest inwestować, znajdziesz na osiedlu Śląska 12 w Trójmieście. A to idealna opcja dla inwestorów szukających lokali pod wynajem krótki długoterminowy. Chętnych nie zabraknie chociażby ze względu na pracowników zatrudnionych w okolicznych centrach biznesowych.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Inwestycja
PostNapisane: 2022-02-28, 20:25 
Taka inwestycja wymaga sporów środków, a nieruchomości w grach nie należą do szczególnie tanich. Może jakaś inna metoda np. fundusze inwestycyjne, w rodzaju https://www.generali-investments.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Inwestycja
PostNapisane: 2022-10-27, 21:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-12, 23:42
Posty:25
Jeśli ktoś potrzebuje postawić również część zgromadzonych środków na złoto inwestycyjne, można je dorwać w formie sztabek oraz złotych monet to jak najbardziej polecam sprawdzić https://www.mennicaskarbowa.pl/ to naprawdę dobry kierunek poszukiwań, świetna cena. Pozdrawiam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Inwestycja
PostNapisane: 2023-04-21, 13:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:69
Doradztwo inwestycyjne jest mega istotne. Ja skorzystałam z pomocy Phinance i jestem mega zadowolona. Wreszcie mam plan, i zaczynam wdrażać go w życie, a pieniądze na koncie będą rosnąć!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 37 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO