dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sfery erogenne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-04-11, 15:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-19, 00:10
Posty:48
u swojego faceta juz znalazlam, ale nie zdradze co to za punkt, hehe :D samych punktow erogennych, nie mam zbyt wiele. ale mam na ciele sporo takich miejsc, ktorych dotykanie sprawia mi meeega przyjemnosc ;)
no i oczywiscie mam tez takie ktorych nie lubie- na przyklad na brzuchu mam mega laskotki :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sfery erogenne
PostNapisane: 2012-04-18, 10:26 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Jowita77 napisał(a):
A co do stref erogennych, to nieprawda że mężczyzni mają tylko w jednym miejscu. Każdy facet jest inny i na każdego co innego działa i kręci. Mój uwielbia być pieszczony w okolicach karku, uszu i pleców :)

Zgadzam sie, choć niewątpliwie, ten wiadomy jest najbardziej wrażliwy ;) Chociaż mój facet uwielbia jak pieszczę jego wewnętrzną stronę ud ;)

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sfery erogenne
PostNapisane: 2012-04-18, 10:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-19, 00:10
Posty:48
no ale moze zdradzcie swoje punkty erogenne ? :D moze odnajde u siebie cos, czego jeszcze nie znam, hehe :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sfery erogenne
PostNapisane: 2012-05-09, 12:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-09, 06:47
Posty:31
a ja na oświeconym kochanku znalazłam świetny sposób, jak zrzucić parę zbędnych kilogramów:
"Jak schudnąć, ale nie przez dietę, katorżniczą pracę na siłowni, czy aeroby. Sama przyjemność we dwoje. Nawet badania naukowe na ten temat robiono."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sfery erogenne
PostNapisane: 2012-06-05, 12:33 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Dieta poprzez seks to super sprawa haha, nie znam nikogo, kto by tego "sportu" nie lubił ;) a jeszcze jak pozycja skomplikowana, to i rezultaty lepsze :)

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sfery erogenne
PostNapisane: 2012-06-05, 13:50 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 20:36
Posty:90
A właśnie szukałam coś o dietach i normalnie spadliście mi z nieba.
To chyba najlepsza opcja dla mnie jak z seks z mężczyzną. Tylko mój ukochany teraz w pracy a ja mam dni kobiece.. :(
Mam nadzieję,że niedługo bardziej się przyłożymy do jakiś nietypowych pozycji wymagających odrobinę wysiłku. :D

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sfery erogenne
PostNapisane: 2012-06-05, 16:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-01-20, 16:48
Posty:27
Ha, ładnie trafiłam, szukałam diety jakiejś a trafiłam na przyjemość:D ciekawe, muszę spróbować, zaraz polece spytać co mój chłop na taką formę zrzucania kg:D

_________________
http://ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sfery erogenne
PostNapisane: 2012-06-05, 19:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-18, 22:06
Posty:38
Zawsze uważałam, że seks jest cudowną sprawą nie tylko na świetne samopoczucie, przedłużenie młodości ale też na poprawę kondycji :-) Czym bardziej skomplikowana pozycja tym lepsze rezultaty w utrzymaniu sylwetki. Trzeba się niezle nagimnastykować ;-) Po co nam jakieś diety cud? Seks, tylko seks dziewczyny i będziemy szczupłe i piękne :->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sfery erogenne
PostNapisane: 2012-06-05, 19:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-19, 00:10
Posty:48
hhahaha, o tak :D to prawda :D czytalam nawet wlasnie ostatnio gdzies, ze najlepsza dieta to seksdieta :D a jeszcze jakby za kazdym razem zamiast siegac po lakocie, siegac po swojego mezczyzne to juz w ogole :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sfery erogenne
PostNapisane: 2012-06-05, 19:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-19, 00:10
Posty:48
hhahaha, o tak :D to prawda :D czytalam nawet wlasnie ostatnio gdzies, ze najlepsza dieta to seksdieta :D a jeszcze jakby za kazdym razem zamiast siegac po lakocie, siegac po swojego mezczyzne to juz w ogole :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO