dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-06-25, 12:53 
JA uważam, że wszystko jest dla ludzi, jeśli wszyscy 'uczestnicy' chcą tego, nie widzę żadnych przeszkód... Wcale nie uważam tego za zboczenie... Jestem w związku ale mój facet nie ma takich fantazji jak ja, miałam przyjemnośc spróbować w 3 (2k+1m), mam stałego przyjaciela i chcę z nim skosztować bardzo wiele, na szczęście nasze pragnienia się pokrywają i strasznie chcę spróbować w większej grupie, to musi być niesamowicie podniecające.... ale rozumiem też osoby których takie przyjemności nie kręcą... to jest kwestia podejścia do seksu i miłości, a raczej wrodzonej umiejętności rozdzielenia tych dwóch sfer :lol:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-30, 12:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Też myślę że w zyciu warto spróbować wszystkiego.

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seks grupowy
PostNapisane: 2009-08-13, 15:45 
mery_blue napisał(a):
No własnie - tyle się słyszy, czyta o seksie grupowym... Już nie mówię nawet o iluś tam osobach, ale powiedzmy dwie pary? Ostatnio się nad tym zastanawiam i uważam że jest to dość ciekawy pomysł. Mam zamiar się skusić.
Myslę, że wszelkie odmiany seksu, pod warunkiem że są akceptowane przez wszystkie strony biorące w nim udział są jak najbardziej ok.
A Wy jak sądzicie? Bylibyście w stanie się na coś takiego zgodzić?? Uważacie to już za zboczenie? Czy jako normalną rzecz?

A ja miałam niedawno taką sytuację: miałam awarię w domu i poprosiłam sąsiada, który przyszedł z kolegą. Dosyć sprawnie się uwinęli z naprawą i zrobiłam kolację z alkoholem. Szczególnie ten kolega sąsiada mi się podobał, miałam na niego ochotę; po odrobinie alkoholu zabawa się rozkręciła; ja wyszłam na chwilę do toalety i zdjąłam majtki. Potem tak zrobiłam zeby on to widzial, ze nie mam nic pod spodem i w pewnym momencie wsunął mi rękę pod spódniczke; zapytałam, co będzie kolega robił, więc zająłam się nim a kolega zajął się mna i było super .....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Seks grupowy
PostNapisane: 2009-08-13, 15:50 
sssexy27 napisał(a):
JA uważam, że wszystko jest dla ludzi, jeśli wszyscy 'uczestnicy' chcą tego, nie widzę żadnych przeszkód... Wcale nie uważam tego za zboczenie... Jestem w związku ale mój facet nie ma takich fantazji jak ja, miałam przyjemnośc spróbować w 3 (2k+1m), mam stałego przyjaciela i chcę z nim skosztować bardzo wiele, na szczęście nasze pragnienia się pokrywają i strasznie chcę spróbować w większej grupie, to musi być niesamowicie podniecające.... ale rozumiem też osoby których takie przyjemności nie kręcą... to jest kwestia podejścia do seksu i miłości, a raczej wrodzonej umiejętności rozdzielenia tych dwóch sfer :lol:


A ja miałam 2m + ja :-) Naprawdę bardzo silne doznania. Miałam tak kosmiczny orgazm, ze o mało nie zemdlałam ......


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-13, 19:03 
SA kluby w których osoby spotykają się na wspólny seks, wystarczy wpisać w google swingers i... można wybierać w lokalach. obecnie seks grupowy staje się modny zwłaszcza dla samotnych ale swingersi(bo tak siebie nazywają) to nie tylko single przeważnie sa to małżeństwa lub pary.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-13, 22:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-08, 19:17
Posty:109
mysle ze jesli moj partner mialby taka fantazje moglabym ja spelnic. tylko dwie kobiety jeden mezczyzna ale na jakis zasadach w miare. ewentualnie dwoch mezczyzn i ja ale faceci ze tak powiem nie uprawiaja seksu miedzy soba.
ale zdecydowanie potrzebny jst mi do tego stały zwiazek z kims komu ufam w 100 procentach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-14, 16:38 
marta111 napisał(a):
ale zdecydowanie potrzebny jst mi do tego stały zwiazek z kims komu ufam w 100 procentach.
Tutaj rodzi się pytanie,po co jest to zaufanie?Przecież seks grupowy "odziera nas ze wszelkiej intymności".
Nie potępiam tego rodzaju fantazji,ale domyślam się że trzeba mieć bardzo silną psychikę,żeby po takim "seansie",powrócić do siebie.Jednak mamy,wolność i każdy robi to na co ma ochotę.Ja w każdym razie,nie spróbuję tego rodzaju doznań. :ohno:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-14, 18:43 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-08, 19:17
Posty:109
zaufanie musi byc po to abym wiedziala ze moj partner nie zrpbi tego czego bym nie chciala aby zrobil. zeby nie zlamal wczesniej ustalonych zasad. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-15, 18:53 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
marta111, partner moze nie złamie.. ale co jesli ta trzecia czy nawet czwarta osoba by złamała?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-15, 19:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-08, 19:17
Posty:109
nie wiem czego sie wtedy spodziewac.. hmmm moze odp[owiedniej reakcji. nie rzucenie dziewczyny na ziemie ale pokazanie ze jednak nie..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO