dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-05, 15:15 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
Merry jak bys chciała zeby ten sex wygladał dwie pary w pokoju i karzdy sie zabawia ze swoja parttnerka czy jak ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja w sumie sie zastanawiam czy bym sie skusił czy bym sie nie krempował przed ta para moze bym sie wstydził np ze mam małego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-05, 22:10 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Oj Wild.. od czasów kiedy znalazłam swoejgo Księcia.. juz mi minęła ochota na takie zabawy..
Ale hmm... dwie pary? CZemu nie? Myslałam o tym... i chyba jak juz chciałabym i trójkąt - 2M i ja.. na co moje Kochanie sie absolutnie nie zgodzi.. albo własnie dwie pary,,, tylko niewiem czy chciałabym oglądać jak moje kochanie dochodzi dzięki innej ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-05, 23:17 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-04, 17:31
Posty:117
A Wy jak sądzicie? Bylibyście w stanie się na coś takiego zgodzić?? Uważacie to już za zboczenie? Czy jako normalną rzecz?

ja bym sie na to nie pisala heh ... jakos tak nie przelamalabym sie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-05, 23:59 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-14, 00:20
Posty:26
Lokalizacja: z daleka:)
no tak może to okazać się całkiem fajne ale zależy z kim a raczej kto miał by być tą drugą parą? Myśleliscie o tym? I czy to mialby byc sex "wspólny" (wszyscy razem) czy sex "obok siebie" (dwie pary w jednym pokoju ale nie wspolgrające)? jak to mialo by wyglądac wg. was?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-06, 01:37 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
Mhm, to chyba nie przejdzie, jeśli jest się z kimś. Zazdrość nie pozwoli raczej na to ;) Jak merry_blue pisala, że raczej trudno patrzeć na partnera z kimś innym! ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-06, 09:13 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
aGa!, ale keidyś było inaczej i z poprzednim partnerem duzo o tym rozmwialismy i chcielismy sie zdecydować... no bo wkońcu to całkiem fajna opcja ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-06, 18:44 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
no ja tam ze swoim chlopakiem bym sie nie zdecydowala, chyba, ze bym sama byla, to bym do tego inaczej podchodzila ;) chociaz, to bardziej tematdo fantazjowania niz wykonywania ;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-06, 21:09 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
Ja jak bym sam był może i bym spróbował ale tak to nie bardzo żeby jakiś obcy facet ... moją kobietę na to już sie nie godzę ale zawsze jest ta chęć spróbowania tylko są jakieś przeszkody


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-06, 23:37 
moim zdaniem to troche chore chociaz czasem mnie kreci sama mysl grupowego sexu ale jak pomysle ze ktos mialby wchodzic w moja partnerke to bym go chyba na miejscu ze skory obdarl. Moim zdaniem sex grupowy dla nas polakow, narodu z zasadami etycznymi jak i moralnymi moze przyczynic sie do rozpadu jednego badz obu zwiazkow. Sex grupowy jest powszechny w krajach gdzie SEX jest traktowany jako sport jak i tolerowana jest rozwiazlosc w zwiazkach. takze moim zdaniem jezeli laczy was cos wiecej z waszymi drugimi polowami niech sex grupowy wciaz pozostaje fantazja. pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-12, 23:14 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 23:01
Posty:3
Zgadzam się, jeśli tylko coś jest akceptowane przez wszystkie osoby które mają ewentualnie brać w tym udział, to ja nie mam nic przeciwko.
Zresztą nie interesuje się za bardzo tą sferą życia innych ludzi.

A jeśli chodzi o mnie to NIE.
Nie próbowałam i nie mam zamiaru, nie ciągnie mnie do tego, a i wiem, że mojego partnera też nie.
Większość osób mówi, że to pewna forma urozmaicenia, a ja wiem, że często to oznaka tego, że zaczyna wiać nudą.
A jeżeli tak się dzieje i ja nie daję sobie z tym rady i mój partner to coś jest nie tak.
Co innego jak ktoś chce spróbować, zobaczyć, zbadać - ok.

Ja nie mogłabym patrzeć na to jak mojego mężczyznę dotyka inna kobieta.
Aż tak tolerancyjna nie jestem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO