dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-12-26, 23:36 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Cytuj:
ogólnie przykre jest także to, że laska która przespi się z kolesiem jest puszczalska a facet za to ach i och stawiany na piedestale w srod kolegów ;) bo jaki to on jest maczo.


No wlasnie...Z jednej strony rownouprawnienie a z drugiej nie ;/ Dla mnie to tez jest chore... Chociaz niektore "kobiety wyzwolone" ktore "zaliczaja" facetow zdradzajac tym samym innych zasluguja sobie na miano K..W czy D....K... ;/ Swiat skomplikowany jest :D

ps: alinQa moze i bym sie cieszyl, ale co to za zycie bez ryzyka :D:P

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-26, 23:38 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
czarnaewa napisał(a):
jak się czyta takie przygody jak miały autorki tamtych postów to nie dziwne, że chłopaki nas nie szanują.


wiesz o dziwo mężczyźni mnie szanują pomimo tego że miałam przygode.. taki typowo przygodny seks.. nie żałuję, ciesze się z tego - bo ponoć całe życie człowiek się uczy..

alinQa napisał(a):
ogólnie przykre jest także to, że laska która przespi się z kolesiem jest puszczalska

oj to już zalezy bo nigdy nie usłyszałam takiego słowa wobec siebie...

Powiem Wam wszystkim, że łatwo jest wypowiadać zdanie jeśli sie czegoś nie przezyło , latwo jest wtedy negować wszystko... sama kiedyś myslałam i mówiłam inaczej,, sytuacje które przezyłam sprawiły że mój tok myślenia zmienił sie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-26, 23:50 
mery_blue napisał(a):
czarnaewa napisał(a):
jak się czyta takie przygody jak miały autorki tamtych postów to nie dziwne, że chłopaki nas nie szanują.


wiesz o dziwo mężczyźni mnie szanują pomimo tego że miałam przygode.. taki typowo przygodny seks.. nie żałuję, ciesze się z tego - bo ponoć całe życie człowiek się uczy..

alinQa napisał(a):
ogólnie przykre jest także to, że laska która przespi się z kolesiem jest puszczalska

oj to już zalezy bo nigdy nie usłyszałam takiego słowa wobec siebie...

Powiem Wam wszystkim, że łatwo jest wypowiadać zdanie jeśli sie czegoś nie przezyło , latwo jest wtedy negować wszystko... sama kiedyś myslałam i mówiłam inaczej,, sytuacje które przezyłam sprawiły że mój tok myślenia zmienił sie...



wcorce moralne/etyczne podobnież u zdrowego {psych.} człowieka nie zmieniają się {tak czytałam, tak mnie uczono na wosie} :)
a dla mnie to właśnie kwestia etyczna :)
zresztą nie neguje :) pisze, że mnie nie podniecają namiastki, substytuty, połowicznie i PRAWIE satysfakcjonujący stosunek i inne takie, jeśli ktoś się tym zadawala to jego sprawa ale w moim przypadku to raczej kwestia upodobań a nie toku myślenia ;p
'


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-26, 23:54 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
alinQa napisał(a):
wcorce moralne/etyczne podobnież u zdrowego {psych.} człowieka nie zmieniają się {tak czytałam, tak mnie uczono na wosie} :)


wedlug mnie bzdura...ale to moje skromne zdanie...podrecznik pewnie wie lepiej...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-26, 23:58 
g7odny napisał(a):
alinQa napisał(a):
wcorce moralne/etyczne podobnież u zdrowego {psych.} człowieka nie zmieniają się {tak czytałam, tak mnie uczono na wosie} :)


wedlug mnie bzdura...ale to moje skromne zdanie...podrecznik pewnie wie lepiej...


więc jesli teraz uwazasz, ze zabijanie to zło to za rok dopuszzcasz mysl, ze bedziesz uwazal inaczej? :P

przy rozwazaniach etycznych dokonuje się oceny: dobre / złe

zatem dopuszczasz możliwość, że coś co teraz uważasz za złe w przyszłosci będzie dobre? :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-27, 00:07 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Doposzczam mozliwosc...Bylem innym czlowiekiem...Kiedys uwazalem ze robienie sobie z kogos zartow nie jest zle, a teraz uwazam ze bylo, jest i prawdopodobnie bedzie do konca... Uwazalem ze "zdobywanie" dziewczyn dla satysfakcji nie jest zle, a jednak zmienilem zdanie... Kazdy kto sie zmienil moze podac przynajmniej jeden przyklad...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-27, 00:15 
okej, ;-) aledopewnych ocen moralnych trzeba dojrzeć :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-27, 00:24 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Dojrzewanie to pojecie wzgledna... ;-) Jak w wiekszosc rzeczy z reszta ;]

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-27, 00:37 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
skończcie proszę ten OT....

alinQa napisał(a):
wcorce moralne/etyczne podobnież u zdrowego {psych.} człowieka nie zmieniają się {tak czytałam, tak mnie uczono na wosie} :)


alinQa masz swoje zdanie i ok, ja uważam ze gdybyś przezyła taka przygode miałabys inne zdanie.. ze wszystkim w zyciu tak jest..

łatwo jest powiedzieć ze to czy tamto jest złe, nie podoba mi się - jesli sie tego nie zna....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-05, 13:34 
profektus napisał(a):

nie wiem czy masz swiadomośc ale ty o to zapytałas 12-latka :mrgreen:
ja raczej bym go zapytał czy mu klocki pasują do siebie.....
a tak poza tym zróbcie sobie jakies ograniczenie wiekowe czy jak tam chcecie.....
.....kto tutaj dowodzi.....totalny burdel i rozpierducha..... :compcrush:



to nie jest temat do wypowiadania się o granicach wiekowych, jak Ci takiego brakuje to napisz takowy a tu prosze nie robić offtopów bo to one powodują właśnie ten "totalny burdel i rozpierduche" ;)
skoro nie mamy ograniczeń wiekowych to znaczy, że nie przeszkadzają nam 12latki, ot co.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO