dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-04-30, 15:27 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Stoik napisał(a):
Jeżeli kobieta osiągała by orgazm tylko z powodu długiego penisa to nie potrzeba by było gry wstępnej,pieszczot czy rożnych pozycji


Nie zgodze sie ;] Po pierwsze to gra wstepna nie sluzy tylko do wywolania orgazmu ale do przygotowania do wspolzycia! Jesli kobieta nie jest odpowiednio nawilzona i podniecona to czesto natychmiastowy stosunek moze ja bolec.

Co do tematu, dlugosc jest odpowiednia :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-02, 15:57 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Racja, nawet najwiekszy penis kobiety ktora nie jest podniecona nie zaspokoi dopóki nie bedzie podniecona i nawilzona.

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-18, 21:54 
gadacie glupoty . 10 cm to malo na druga gim. dlugosc penisa powinna byc odpowiednia do ciala chl, i to mozna nawet obliczyc :) oczywiscie z bledem statystycznym :D jasne ze mozna zadowolic kobiete 15 cm, tylko pytanie brzmi czy jej sie to podoba. ogolnie to powyzej 20 jak jest to jest ok, ale mowie, to zalezy od postury chl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-19, 20:01 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Baleriana - 15cm to jest ponad średnia krajową! Facet mający 14-15 cm ma już 'czym sie pochwalić' ;)

Cytuj:
ogolnie to powyzej 20 jak jest to jest ok, ale mowie, to zalezy od postury chl

Właśnie przez taki dziwny pogląd, że im większy tym lepszy bierze się tyle kompleksów u facetów. 20 cm to za dużo, brzmi może zachęcająco, ale będzie raczej sprawiać problemy, może nawet ból partnerce ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-22, 19:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-09, 16:22
Posty:15
ema napisał(a):
Baleriana - 15cm to jest ponad średnia krajową! Facet mający 14-15 cm ma już 'czym sie pochwalić' ;)

Cytuj:
ogolnie to powyzej 20 jak jest to jest ok, ale mowie, to zalezy od postury chl

Właśnie przez taki dziwny pogląd, że im większy tym lepszy bierze się tyle kompleksów u facetów. 20 cm to za dużo, brzmi może zachęcająco, ale będzie raczej sprawiać problemy, może nawet ból partnerce ;)


Faceci w ogóle są mocno zakompleksieni na tym punkcie. A już jak któremuś nie daj bóg nie stanie, to już wielka afera i potem udowadnianie na siłę że to wcale nie jego problem, że raz tylko się zdarzyło a tak to kondycja świetna. Wiem z własnego doswiadczenia z facetami. Kiedyś przez przypadek znalazłam na przykład u mojego chłopaka środek na potencję. Zdziwiłam się, bo nigdy nie miał z tym problemów, a wręcz przeciwnieJ Jak mu powiedziałam o tym to zaraz się zaczerwienił. Mówił że to mu pomaga i dodaje pewności siebie, a że lek niegroźny, bo ziołowy, to nie boi się brać. No i co z tego pytam? Wielka mi afera, my mamy swoje kobiece sprawy, a faceci swoje. Z tym że mężczyźni nigdy się do tego nie przyznają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-27, 15:26 
No ale facet się ciebie zwykle nie pyta o Twoje jakieś tam intymne problemy, więc Ty tez już mogłaś dać spokój i nie być taka ciekawska. Ja też brałem jakiś czas penigrę, ale wolałem żeby moja kobieta o tym nie wiedziała i nigdy się w sumie nie dowiedziała. I dobrze myślę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-13, 22:58 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
wg mnie za mały penis nie stanowi problemu... większym problemem jest jak owy penis jest mało sprawny i pojawiają się zaburzenia erekcji...
a wielkość wg mnie nie odgrywa żadnej ważniej roli.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-14, 17:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Dokładnie tak. lepiej sie martwic czy ma się orgazm a nie czy ma 12 czy 13 cm.

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-22, 19:12 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
no tylko że dla wielu facetów kłopoty z erekcją nie stanowi żadnego problemu a większym jest to że nie mieści sie on w statystykach średniej długości penisa...

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-31, 17:04 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-03, 19:16
Posty:88
Lokalizacja: wafka
Nie stanowią problemu? Właśnie że stanowią, bo idioci nic z tym nie chcą robić, bo nagle się okazuje, że boją się lekarzy... Najlepsze w tym wszystkim jest to, że 90% zaburzeń jest w pełni uleczalna, ale nie, nie pójdą po pomoc, bo i po co... Albo sami się leczą i tylko bardziej mogą sobie zaszkodzić. Bo zaburzenia mogą być objawem o wiele poważniejszych chorób! Ale przecież wiedzą lepiej...

A tam wcześniej jakieś mądre dziewczę powiedziało, że 20 i więcej cm to dopiero ok - to ja gratuluję głębokości pochwy :roll:

_________________
"Więcej tu pokrewień„stwa dusz, niż sami byś›my tego chcieli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO