dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-22, 21:32 
Nie przekreślam wszystkich, wiadomo że są odstępstwa od reguły ;] Przytoczyłem słuchaczy tych dwóch muzyk, bo takich najczęściej można spotkać na dyskotekach, a na tych wiadomo co się dzieje... Osobiście też lubię techno/trance i HH z sensem. Poza tym nie napisałem nic o dresach :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 21:33 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Też nie lubię tego słowa. O wiele ładniejsze jest określenie rectum. Ale jeżeli dziewczynie nie przeszkadza, gdy jej partner zwraca się do niej per dupcia, to w czym widzicie problem?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 21:36 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Davis napisał(a):
Poza tym nie napisałem nic o dresach :P
Oj to w takim razie przepraszam,zagalopowalam sie w swojej interpretacji ;-) Hehe...a co takiego sie dzieje Twoim zdaniem na dyskotekach?Czyzbys nie lubil tego typu rozrywki? :-P

[ Dodano: 2009-11-22, 20:38 ]
CzcigodnyBuc napisał(a):
Też nie lubię tego słowa. O wiele ładniejsze jest określenie rectum. Ale jeżeli dziewczynie nie przeszkadza, gdy jej partner zwraca się do niej per dupcia, to w czym widzicie problem?
Wypowiadam sie jako ta niewiasta,ktorej tego typu zwroty zdecydowanie przeszkadzaja.

_________________
Bywa,że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 21:49 
Cytuj:
Oj to w takim razie przepraszam,zagalopowalam sie w swojej interpretacji ;-) Hehe...a co takiego sie dzieje Twoim zdaniem na dyskotekach?Czyzbys nie lubil tego typu rozrywki? :-P


Nic nie szkodzi ^^

Co się dzieje na dyskotekach? Ano pełno tam cwaniactwa, dziewczyn machających rozdekoltowanymi cyckami z widocznym "pęknięciem pleców" (czyli tyłkiem), które lubią zabawę (dosłowną) i w ten sposób pozbawiają się godności.

Byłem na dyskotece może ze dwa, trzy razy w życiu i nie przypadły mi do gustu;] Tak tak, jestem staromodny i nudny ;-)

Cytuj:
Też nie lubię tego słowa. O wiele ładniejsze jest określenie rectum. Ale jeżeli dziewczynie nie przeszkadza, gdy jej partner zwraca się do niej per dupcia, to w czym widzicie problem?


Jeśli ktoś nie potrafi nazwać swojej partnerki, lub nawet obcej dziewczyny normalnie, to znaczy, że jest ograniczony :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 21:52 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis, jak już będziesz stary, to będziesz korzystał z tego, że w klubach i pubach znajdują się takie "gotowe na wszystko". Chociaż można poczuć pewne wyrzuty sumienia, gdy dobiera się do dziewuszyska, które mogłoby być Twoją córką, to jednak ma to swój klimat.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 21:56 
Oj oj, byłbym tutaj ostrożny. Wiadomo, ludzie się zmieniają i różnie w życiu bywa, lecz jak znam siebie to raczej takie coś nie nastąpi ^^ Szanuję to, czego nie mam, lub co wypracowałem z trudem... ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 21:58 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Davis napisał(a):
Co się dzieje na dyskotekach? Ano pełno tam cwaniactwa, dziewczyn machających rozdekoltowanymi cyckami z widocznym "pęknięciem pleców" (czyli tyłkiem), które lubią zabawę (dosłowną) i w ten sposób pozbawiają się godności.
Po raz kolejny kierujesz sie jakims hm..nie wiem "stereotypem".Nie zaprzeczam,ze rzeczy o ktorych wspominasz,nie dzieja sie na takich imprezach ale to rowniez nie jest regula i jesli idzie sie ze swoimi znajomymi,zeby sie pobawic,w jakims stopniu wyszalec,to otoczenie nie musi miec az tak duzego wplywu na nas..chyba,ze jestes bardzo wrazliwy i draznia Cie panny z cyckami na wierzchu itd. ;-)

[ Dodano: 2009-11-22, 21:11 ]
Hmm...nie twierdze,ze czas abys zmienil swoje podejscie czy poglad jesli chodzi o te "luzne panienki" i panow cwaniakow tylko...w pewien sposob wyluzowac,nie zwracac az tak duzej uwagi :-P

_________________
Bywa,że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 22:19 
Cytuj:
Po raz kolejny kierujesz sie jakims hm..nie wiem "stereotypem".Nie zaprzeczam,ze rzeczy o ktorych wspominasz,nie dzieja sie na takich imprezach ale to rowniez nie jest regula i jesli idzie sie ze swoimi znajomymi,zeby sie pobawic,w jakims stopniu wyszalec,to otoczenie nie musi miec az tak duzego wplywu na nas..chyba,ze jestes bardzo wrazliwy i draznia Cie panny z cyckami na wierzchu itd. ;-)

[ Dodano: 2009-11-22, 21:11 ]
Hmm...nie twierdze,ze czas abys zmienil swoje podejscie czy poglad jesli chodzi o te "luzne panienki" i panow cwaniakow tylko...w pewien sposob wyluzowac,nie zwracac az tak duzej uwagi :-P


To nie jest stereotyp, to mój pogląd, który sam wypracowałem ;]

Tak, jestem wrażliwy, a może nawet przewrażliwiony i przeszkadzają mi takie właśnie panny ;] Mój kuzyn jest dj-em, regularnie gra na imprezach i wystarczająco się nasłuchałem, żeby mieć do tego takie podejście.

Może sztywno to wszystko wygląda, ale nie dbam o to. (Czy tylko ja dostrzegam fakt, że świat nie idzie w dobrą stronę...? ;-) )


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 22:25 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Davis napisał(a):
(Czy tylko ja dostrzegam fakt, że świat nie idzie w dobrą stronę...? ;-) )
Nie tylko Ty :-P Tyle,ze ja caly czas ucze sie miec pewien dystans chociaz ciezko mi to idzie.

_________________
Bywa,że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 22:30 
To fajnie, że w pewnym stopniu mnie rozumiesz. Ja chyba nigdy takiego dystansu nie miałem i nie chcę mieć, bo to dla mnie jest jak ucieczka (o ile można uciekać od takiego problemu, jaki poruszyliśmy;p ), a ja lubię, a nieraz muszę wiedzieć wszystko o wszystkim;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO