dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-25, 21:30 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
szostoll napisał(a):
Zwykła prowokacja, a wy się tu oburzacie.



nikt sie nie oburza :)

nawet jesli prowokacja to sytuacja spotykana w obecnych czasach (niestety)...



ema- dzieki za sprostowanie, nie wiedzialam ze obnizyli granice wiekowa.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-26, 23:44 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-08-06, 12:44
Posty:29
jebniecie macie z tym ehh ... dizewczyno ogarni jsie ;d albo takich glupot nie pisz bo watpie zeby tak bylo moze chcialas rozkrecic temat i byc cwana zobaczyc co ludzie napisza ;d a jezeli to prawda to wspoczuje jaka ty pusta musisz byc ehh ;d


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-28, 19:25 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-27, 21:28
Posty:12
Po cholere pozwalasz doroslemu mezczyznie na takie cos? Nie masz nic w tym lbie?
To straszne zal mi ciebie, ciekawa jestem jakie zrobisz oczy, kiedy lekarz ci powie, że jestes w ciazy. Dziewica w ciazy brechtam. Mam nadzieje, że zajdziesz moze czegos cie to nauczy. Jesli masz problemy ze swoja seksualnoscia to idz do seksuologa on ci pomoze a nie sprzedajesz sie za grosze. Wiesz zaden pieniadz nie jest wart tego 1 razu i tej czystosci.... :-/ :-( :diabel: zalllllllllllll ****** sciska.

[ Dodano: 2009-09-28, 19:31 ]
ehhh mloda ********!!

[ Dodano: 2009-09-28, 19:31 ]
ehhh mloda ***********!!

edit by mery

_________________
;D


Ostatnio edytowano 2009-09-28, 20:13 przez Kaciushka, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-28, 21:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-08, 19:17
Posty:109
Kaciushka napisał(a):
Mam nadzieje, że zajdziesz moze czegos cie to nauczy.


ja nikomu tego nie zycze jesli tego nie pragnie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-01, 12:59 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Kaciushka napisał(a):
Po cholere pozwalasz doroslemu mezczyznie na takie cos? Nie masz nic w tym lbie?
To straszne zal mi ciebie, ciekawa jestem jakie zrobisz oczy, kiedy lekarz ci powie, że jestes w ciazy. Dziewica w ciazy brechtam. Mam nadzieje, że zajdziesz moze czegos cie to nauczy. Jesli masz problemy ze swoja seksualnoscia to idz do seksuologa on ci pomoze a nie sprzedajesz sie za grosze. Wiesz zaden pieniadz nie jest wart tego 1 razu i tej czystosci.... :-/ :-( :diabel: zalllllllllllll ****** sciska.

[ Dodano: 2009-09-28, 19:31 ]
ehhh mloda ********!!

[ Dodano: 2009-09-28, 19:31 ]
ehhh mloda ***********!!

edit by mery


nie wsciekaj sie tak... niepotrzebnie..

mysle, ze nie powinnas nikomu tak zle zyczyc..

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-02, 21:14 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-27, 21:28
Posty:12
Masz racje, ale powinny byc jakies dopuszczalne normy. To nie jest fajne jak 15 latka prostytuluje sie po to, żeby miec jakas fajna komorke lub cokolwiek. Probujecie ja usprawiedliwic, ale dlaczego? Niech wie co to jest opieka nad 2 osoba. Moze wtedy zda sobie sprawe, że byla mloda i glupia, wezmie sie w garsc. Ja nie widze lepszego rozwiazania. Hm moze to jedyny najbardziej skuteczny sposob tzw zimny prysznic. Nie życzę jej zmarnowania życia, ale bez jakiejs kary tzw. ciązy nie pozna smaku winy. O to mi chodzi...rodzice jej pomoga, potem znajdzie fajnego chlopaka, ale to juz nie bedzie to samo tee zboczenia tych klijentow pozostana w jej pamieci.

_________________
;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-03, 13:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
hmm...pragne zauważyc , że autorka nie prosiła o ocene ani żaden komentarz jej zachowania..
Zadała poprostu kolejne głupie pytanie...nie sądze żeby była to prowokacja..to zwykła dzidzia , pozdrawiam;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-03, 20:16 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Niby tak ale ja nie sadze, zeby ktoras z mlodocianych matek wyciagnela wnioski... Moze po kilku latach ale na pewno nie jak ma 15 lat..
Dobrze wiecie, ze w takich przypadkach to babcie zajmuja sie dzieciaczkami kladac nacisk aby ich corki po urodzeniu dalej sie uczyly.
Z drugiej strony znane sa przypadki kiedy te mlode dziewczyny sa wyrzucane z domu przez rodzicow..
Tak czy siak nie ma dobrego wyjscia z ciazy nastolatek.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-04, 18:38 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Ja uważam, że najrozsądniej byłoby najpierw zrobić test ciążowy, ew. gdy wynik okaże się pozytywny, zgłosić się do ginekologa i dokonać zabiegu przerwania ciąży.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-05, 10:16 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
Albo nas wkręcasz , albo masz problem ... jeśli jest tak jak mówisz to zgłoś się do szkolnego psychologa o pomoc , Zastanów się czy branie kasy za dotykanie penisem ,to aby dobry sposób zarobkowania jak to rozważysz to pewnie się zgłosisz do psycholog........albo i nie

Czcigodny twoja rada jest prosta -a ja mam pytanie słyszałeś o "Alicja 1000"

_________________
nudy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO