dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-11-09, 19:32 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
O dziekuje za te mile slowa, wreszcie ktos sie na mnie poznal. Zaraz pewnie uslysze ze to wlasnie ja jestem ta "chora na umysle" i moze jeszcze ze jestem less ? Hmm ja jeszcze chyba tego nie wiem i to wlasnie dlatego jestem taka tolerancyjna :lol:

"A co do małżeństw hetero, które nie moga miec dzieci ... oni chcš mieć, znaczy spłodzić i urodzić dzieci, tylko nie mogš, bo np. jedno z nich jest bezpłodne lub za stare. W wypadku homo ... oni mogš, tylko nie chcš, bo wola dziecko adoptować. "
aha, nie mam pytan. Rozumiem to tak ze w zwiazku hetero takie osoby moga miec potomstwo, bo inaczej to sie nie da (chyba ze zaraz sie dowiem ze naukowcy odkryli jednak mozliwosc)
Gratuluje tak wysokiej sredniej, moze dolacz jeszcze kopie indeksu.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 20:51 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
tylko widzisz, na indexie sš same podpisy naukowców z literkami dr a dla Ciebie przecież taka ocena, to za mało i opinii naukowców nie bierzesz pod uwagę :-D

dyskusja zeszła poniżej poziomu, do którego jestem w stanie znizyć się, więc radŸ sobie dalej sama a najlepiej ogłos swoje zwycięstwo walkowerem :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-10, 08:56 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
kobityyyy!!!!!!! Spokoj, prosze grzecznie:) Delikatna, powiem tak-troche racji to Ty masz, nie cala prawda lezy po Twojej stronie, ale za to upartosc cala po Twojej stronie. Przykro mi to mowic ale poczytajcie ten temat od poczatku i zauwazcie ze zaczynacie juz robic maso maslane.
Natt, kogo jak kogo ale Ciebie nie podejrzewalbym o to ze dasz sie sprowokowac i to tak perfidnie... I tak jestem po Twojej stronie, znamy sie nie od wczoraj, poglady mamy w prawie 100% takie same ale jesli moge Cie prosic to zachowaj troche zdrowego rozsadku:)
Ps. delikatna, poczytaj sobie swoje wlasne posty i mozesz je przedytowc bo cus Ci sie rozbieznosci robia w informacjach:P:P:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-10, 11:05 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Hmm alez sarkazm bije z Twoich postow, jestem pod wrazeniem delikatna, tak przeinaczac swoje wypowiedzi, pisac cos potem twierdzic ze sie tego nie napisalo, i jeszcze miec takie podejscie do sprawy homoseksualizmu kiedy jest sie na resocjalizacji. :roll:

yeti masz racje, troche mnie ponioslo, ale kurcze razi mnie jak ktos mowi w ten sposob o homo. Ehh, szkoda gadac, czasem warto wziasc cos "na chlopski rozum" a nie zaczytywac sie encyklopediami.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-10, 21:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2006-08-02, 22:18
Posty:38
Tak czytam te wszystkie posty i doszlam do wniosku Delikatna,ze placzesz sie w tym co mowisz.Najpierw mowisz z obrzydzeniem o wszystkich homoseksualistach,a za chwile,ze masz pelno znajomych wsrod nich i ze darza Cie zaufaniem.Czy nie jest to wiec troche falszywe z Twojej strony?To jak to jest,bo mam wrazenie,ze sama niebardzo wiesz o co Ci chodzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-11, 01:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
A mogłabyœ wskazać mi miejsce, w którym mowię z obrzydzeniem o wszystkich homoseksualistach?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-11, 09:53 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
delikatna poczytaj troche swoje posty i bardzo prosze jesli to mozliwe nie uzywaj polskich znakow.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-11, 11:49 
"bo w praktyce majš tyle komleksów, ile nie daje żadna normalna rodzina." Tak? a co Ty wiesz o rodzinach hetero w których matki zostawiają dzieci na śmietniku, ojcowie duszą, biją swoje dzieci do granic wytrzymałości, o alkoholiźmie nie wspomnę.
Szczerze wolałabym mieć dwie kochające matki bądź dwuch ojców niż zeby para homo kłóciła się wiecznie, rzucała talerzami, darła się, upokarzała i podkopywała wiarę w szczęśliwe związki oraz miłość. doprawdy. Sądzę, że pary homoseksualne mogą wpoić dziecku cudowne wartości i wychować na dobrego człowieka tak jak pary heteroseksualne. inny aspekt to aspekt społecznej akceptacji na to zjawisko.

Jest to w końcu pewne zboczenie i taka jest prawda. zboczenie niestety jest to wyraz pejoratywny.
Homosexualizm jest zboczeniem i jasno trzeba o tym mówić, żeby nie zacierać granic między sprawami normalnymi a zboczeniami. podobnie. Do tego dajesz do zrozumienia, że homoseksualizm jest niemoralny.

Inna rzecz, że nie wiemy tak do końca, co oni czujš, czemu sa homo i takie tam ... i dlatego powinnismy byc dla nich wyrozumiali i tolerancyjni. Podobnie, jak jestesmy wyrozumiali i tolerancyjni w stosunku do innych ułomnych ludzi.
porównujesz hooseksualistów do ludzi ułomnych. to raczej takze nie jest stanowisko przychylne

Jest jeszcze o wiele powazniejsze niebezpieczeństwo w męskim zwišzku homo, gdzie jeden z partnerów może miec dodatkowo zboczenie w kierunku pedofilii ...

rozczaruję Cię ... prawie kazdy pedofil jest homosexualistš lub bisexualistš.
Niestety, ale większoœć pokrzywdzonych w ten sposób dzieci, to chłopcy ... a wykorzystac sexualnie chłopca może tylko homo lub bi.

wykazywanie zależności między pedofilią a homoseksualizmem do przychylnych stwierdzeń również nie należy. Zwłaszcza, ze jest krzywdzące i niesprawiedliwe i równie prawdziwe co stwierdzenie "każda blondynka jest głupia" szufladkujmy, szufladkujmy, brawo.

{traumatyczna historia która odcisneła się piętnem na Twojej psychice; godna politowania}Od tamtego czasu jestem bardzo ostrożna w kontaktach z ludŸmi o tej orientacji sexualnej, co więcej, to nie jestem w stanie nikomu z nich zaufać.
tu piszesz o swoich przeżyciach które wywarły wpływ na Twoje poglądy. Ale przez jednego człowieka nie można dyskryminować całej grupy społecznej. Ile jest nienormalnych ludzi o orientacji hetero?
Tak więc kolejne nieprzychylne stwierdzenie

masz tu swoje nieprzychylne stwierdzenia o homoseksualizmie. :) nie chce mi sie więcej ich szukac bo czytanie Ciebie jest dla mnie katuszą ze wzgledu na brak polskich liter.
gratuluje hipokryzji panno tolerancyjna :)


chciałam tylko dodać, że mądrość i wiedza nie zawsze idą w parze z inteligencją :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/M%C4%85dro%C5%9B%C4%87
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiedza
http://pl.wikipedia.org/wiki/Inteligencja

a 5 od panów doktorów o niczym jeszcze nie świadczą poza tym, że uczysz się do sesji :)
bo podejscie to nie sama teoretyczna wiedza moja droga. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-11, 12:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
Re: alinQa ...
serdeczne thx za cytaty z moich wypowiedzi, bo naprawdę nie mogłam zrozumieć, co Was tak zbulwerowało. Zaraz się do nich ustosunkuję, ale najpierw spróbuję wyjasnić sprawę tych polskich znaków. Piszesz, że moje posty sa nieczytelne, bo brak w nich polskich znaków. Przestałam ich uzywac na prosbę g7odnego, który stwierdził, że jak ich uzywam, to moje posty Ÿle się czyta. Naprawdę nie wiem, gdzie tkwi problem, bo jeszcze nigdy na żadnym forum nie miałam takiego problemu. Wyjasnię może jeszcze, że Twój post też jest dla mnie mało czytelny, bo wszystkie polskie znaki sa w nim zastapione jakimis dziwnymi znaczkami. Czy ktoœ autorytatywnie może mnie oœwiecić w tej sprawie?

A wracajšc do moich wypowiedzi ...

oleczka22 zarzuciła mi, że "mowię z obrzydzeniem o wszystkich homoseksualistach", co jest bzdurš, bo sama widzisz, że takich moich wypowiedzi nie ma.

Sš inne, które Was bulwersujš, ale to z tego powodu, że ja rozgraniczam pojęcie homosexualizm od pojęcia homosexualista. Nauczycie się tego na psychologii. Chodzi o to, że pojęcie homosexualizm dotyczy zjawiska i jako zjawisko homosexualizm faktycznie brzmi pejoratywnie. Czemu? Prosty przykład ... gdyby wszyscy ludzie byli homosexualistami, œwiat bardzo szybko wyludnił by się. Kiedy więc pisze o homosexualizmie, to nie mam na mysli homosexualistów, tylko zjawisko homosexualizmu. Mówię np., że homosexualizm jest zboczeniem, ale nigdy żadnego homosexualisty nie nazwałam zboczeńcem w sensie pejoratywnym. Czasami sobie w pracy żartujemy wyzywajšc się nawzajem od zboczeńców i udowadniajšc, która orientacja tak naprawdę jest zboczona i co najlepsze, to zawsze zaczynajš tš wojnę homo.

Natomiast mówišc o homosexualiœcie mówię o konkretnym człowieku, bo - jak juz tu ktos zauważył - nie mozna uogólniac.

Co do mojej ostrożnoœci w kontaktach z homosexualistami ... tak, jest to prawda, ale jest tez prawdš, że np. w kontaktach z ludŸmi naduzywajšcymi alkoholu jestem o duzo bardziej ostrożna i to też tylko po jednym przykrym przypadku, kiedy moja koleżanka została zgwałcona przez swojego pijanego ojca. Co nie znaczy, że unikam całkowicie czy potępiam tych ludzi. Takich przykładów mogłabym podac o wiele więcej, bo ostrożnoœć, to jedna z cech mšdroœci zyciowych.

W zasadzie nigdy nie uogólniam, na co wskazujš sformułowania "prawie, może"i tym podobne.

Odnosnie kompleksów dzieci wychowywanych w zwišzkach homo ... kolejnoœc powinna byc odwrotna, najpierw uswiadomienie i wypracowanie stanowisk tolerancyjnych w społeczeństwie a dopiero potem umieszczanie dzieci w rodzinach homo. Dopóki to nie nastapi, to dzieci z takich rodzin będš wstydziły się przyznawać do swojej rodziny, niestety. A to jest najpoważniejszy komleks - kompleks pochodzenia.
Dla kontrastu ... dzieci z rodzin patologicznych nie majš tego typu kompleksów, bo fakt pijaństwa tłumaczony jest chorobš alkoholowš a chorych ludzi nie dyskryminuje się, nawet wprost przeciwnie, chorym wybacza się, usprawiedliwia się ich. Nikt z Was nie słyszał nigdy usprawiedliwienia typu "trzeba mu wybaczyć, bo był pijany, po trzeŸwemu tak nie robi"? Albo z ust pijaka "ojej, byłem pijany ...".

Wg mnie największy problem tkwi w tym, że nikt jeszcze potrafi okreslić, czemu człowiek staje się homosexualistš. Mój przyjaciel Rafał twierdzi np., że do ukończenia 15 lat był orientacji hetero, normalnie reagował na dziewczyny i dopiero nie wiadomo czemu w pewnym momencie przestał reagować na dziewczyny a zaczšł na chłopaków i to z dnia na dzień. Zbyszek stał się homo po kilku zawodach miłosnych z dziewczynami. Jacek juz się taki urodził, jak twierdzi. Piotrek został zgwałcony homosexualnie w wieku 17 lat i od tego czasu stał się homosexualistš. I tak dalej, i tym podobnie. W tej sytuacji, na dodatek przy deklaracji większoœci homosexualistów, że woleli by byc hetero, trudno znaleŸć przyczynę. Badania nad mózgiem tez nie wyjasniły sprawy. I mozna był mšdrym na wzór Einsteina a tez nie znajdzie się przyczyny ...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-11, 14:11 
też miałam ten problem ze znakami :P ale ach och kochany Paweł powiedział mi jak tego uniknąć :) a mianowicie trzeba zmienić kodowanie na automatyczne :) vel prawy przycisk myszki -> kodowanie -> automatyczny wybór :)

delikatna, prosze Cie, skończ uskuteczniać swoją hipokryzje. Słów pisanych ciężko się wyprzeć.

Natomiast mówišc o homosexualiœcie mówię o konkretnym człowieku, bo - jak juz tu ktos zauważył - nie mozna uogólniac.

przy czym: rozczaruję Cię ... prawie kazdy pedofil jest homosexualistš lub bisexualistš.
Niestety, ale większoœć pokrzywdzonych w ten sposób dzieci, to chłopcy ... a wykorzystac sexualnie chłopca może tylko homo lub bi.

więc jednak mówisz o całej grupie społecznej a nie o tym swoim pseudo zazdrosnym geju.
w dodatku: jednym przykrym przypadku, kiedy moja koleżanka została zgwałcona przez swojego pijanego ojca.
więc jednak ojciec był hetero a pedofilie i gwałt uskuteczniał więc sama powinnaś wiedzieć, że nie tylko homoseksualiści są pedofilami.
przy czym podepre się tutaj stanowiskiem ludzi uczonych, znawców tego tematu albowiem tak silnie działa na Ciebie "dr." przed imieniem :)

"Przypisywanie osobom homoseksualnym szczególnej skłonności do seksualnego wykorzystania dzieci stanowi nieuprawnione nadużycie - wynika z opublikowanego dzisiaj stanowiska Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. - W ostatnich tygodniach toczy się bardzo ożywiona dyskusja na ten temat, (...) politycy, często mylą pojęcia homoseksualizmu i pedofilii. Postanowiliśmy się włączyć do tej dyskusji, jako eksperci - powiedział Andrzej Ballaun z PTS.

- Homoseksualność to pociąg erotyczny i uczuciowy wobec osób tej samej płci, pedofilia to pociąg erotyczny wobec cech niedojrzałości płciowej, a więc do cielesnych cech dziecięcości. Należy podkreślić, że - identycznie jak heteroseksualność - również homoseksualność per se nie implikuje żadnej szczególnej predyspozycji do zakazanego prawem wykorzystywania seksualnego dzieci - napisali naukowcy.

W ich ocenie 'znakomita większość przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci w Polsce jest popełniana przez heteroseksualnych mężczyzn i ma miejsce w rodzinie'.

PTS jest świadome niechlubnej roli, jaką w podtrzymywaniu tych uprzedzeń odegrała niegdyś nauka, która przez ponad sto lat (do 1973 r. w USA i do 1991 r. w Europie) uznawała homoseksualność za zaburzenie psychiczne.

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne od 1991 roku skupia około 200 osób: lekarzy, psychologów i pedagogów. "


... dzieci z rodzin patologicznych nie majš tego typu kompleksów, bo fakt pijaństwa tłumaczony jest chorobš alkoholowš a chorych ludzi nie dyskryminuje się, nawet wprost przeciwnie, chorym wybacza się, usprawiedliwia się ich.
przy czym piszesz: ... Inna rzecz, że nie wiemy tak do końca, co oni czujš, czemu sa homo i takie tam ... i dlatego powinnismy byc dla nich wyrozumiali i tolerancyjni. Podobnie, jak jestesmy wyrozumiali i tolerancyjni w stosunku do innych ułomnych ludzi. a zatem porównujesz homoseksualistów do ludzi ułomnych a zatem chorych.

sprawdziłam też jak często piszesz "prawie" "może" "chyba" że z kontekstu zdań w ktorych
używałaś tych słów nie wynika, że nie uogulniasz i nie szufladkujesz bo czyż "prawie każdy" świadczy o nieuogólnianiu? mi się wydaje, że wręcz przeciwnie. Gdybyś napisała np. "wydaje mi się, że niektórzy" to owszem ale "PRAWIE KAŻDY" oznacza "większość" :)



"Żyrafy lesbijki, wieloryby geje i homopingwiny można obejrzeć na pierwszej na świecie naukowej wystawie poświęconej homoseksualizmowi w świecie zwierząt. Według autorów ekspozycji z Muzeum Historii Naturalnej w Oslo zgromadzone przez nich dowody - m.in. zdjęcia dziko żyjących gatunków - świadczą, że zachowania homoseksualne są całkowicie zgodne z naturą.

- Homoseksualizm został zaobserwowany u ponad półtora tysiąca gatunków, a w przypadku 500 gatunków jest dobrze naukowo udokumentowany - powiedział Geir Soeli, kustosz wystawy "Przeciw naturze". U niektórych gatunków zaobserwowano również zachowania biseksualne.

Ponieważ większość przeciwników równych praw mniejszości seksualnych wykorzystuje argument, iż homoseksualizm jest "wbrew naturze", wystawa w Oslo wywołała gwałtowny sprzeciw radykalnych organizacji katolickich. "Organizatorzy tej wystawy powinni się smażyć w piekle" - cytuje jedną z opinii krytyków Soeli.

Nauka nie potrafi dziś odpowiedzieć na pytanie, co skłania zwierzęta do takich zachowań. Homoseksualizm jest bowiem genetycznym ślepym zaułkiem, swego rodzaju marnotrawstwem niepozwalającym na posiadanie potomstwa. Biolodzy przypuszczają, że może mieć związek z zachowaniami społecznymi zwierząt - np. akceptacją przez grupę. Może to być również efekt dziedziczenia przez męskie potomstwo preferencji seksualnych po matce."
obala Twoją teorię jakoby homoseksualizm przeczył prawą natury. :) nie od dziś wiadomo zresztą, że natura rządzi się swoimi prawami i musi ograniczać przyrost naturalny gatunku - od tego są choroby, od tego są naturalni wrogowie i cały łańcuch pokarmowy który utrzymuje ową naturę w równowadze, dlaczego i homoseksualizm miałby temu nie służyć?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO