dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-11-09, 17:44 
hehehe :) to nie jest brak tolerancji, to sarkazm, hiperbola i przejaskrawienie aby nadać wyrazistosci swoim pogladom :))) i taki był ton i cel tych zdań, co zaś do reszty dalej ejstem przy swoim, że homoseksualizm to nie zboczenie i ze homoseksualisci to pedofile. o.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 17:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
Masz do tego prawo ... tylko ciekawe, czemu uczeni wcišż szukajš przyczyn homosexualizmu, skoro nie jest on zboczeniem?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 17:57 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Homo to jest swojego rodzaju zboczenie, ale napewno nie szkodzi innym (chyba ze tym ktorzy tego nie toleruja i ktorych to brzydzi ;/), ale jak mozesz mowic ze homo to pedofile?!?!?! Przerazasz mnie tym mysleniem...
Jestem za pelnym rownouprawnieniem (panie powinny cos o tym wiedziec jesli znaja historie...emancypacja itd)... Chcecie czy nie chcecie zaniedlugo beda normalnie egzystowali...Byly problemy z rasami (murzyni etc), z kobietami, a teraz sa z homoseksualistami...Zawsze wszystko konczy sie dobrze bo "...najpierw jestesmy ludzmi..." a pozniej mamy kolor skory, plec, religie i wyznanie seksualne...

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 17:57 
ciekawe czemu uczeni wciąż szukają przyczyny wyginięcia dinozaurów skoro to nie jest zboczenie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 18:00 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
(?)... wiecie co? Powiedzialem co mialem do powiedzenia...Poznalem wasze zdanie (jako tako) i mam dosc tej rozmowy (szczerze)...
Nie zacznijcie sie tylko wyzywac...

peace out V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 18:32 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
Fakt ... wyginięcie dinozaurów nie jest zboczeniem, jest jednak dziwne i dlatego badajš to uczeni. Identycznie badajš przyczyny ginięcia różnych cywilizacji, które powinny przetrwać, itd. itp. Rzecz w tym, że nikt nawet nie zastanawia się, czemu jestesmy hetero, bo wiadomo, że dla przetrwania gatunku. W zasadzie wszystko ma swojš przyczynę ... to, co naturalne, naturalnš, to co nienaturalne ... no własnie, tu juz trudniej trafić na wytłumaczenie. Wierz mi, że to naprawde nie jest czymœ złym, że ktos jest zboczony w jakimœ tam zakresie, jak np. orientacja sexualna. Ważne jest, czy ktos jest człowiekiem, ale takim człowiekiem, który brzmi dumnie. Ja np. często miewam zboczone mysli i wcale się tego nie wstydzę, bo jest to niezalezne ode mnie.

Nigdy nie mówiłam, że homo, to pedofile, jednak faktem jest, że wiekszoœć pedofilów jest homo. Nawet taka informację widziłam gdzies w necie, tylko akurat nie mogę na niš trafić, ale jak będę miała więcej czasu, to poszukam.

W ogóle, to dyskusja o homosexualistach zawsze mnie wciaga własnie z racji tego, że mam wielu znajomych tej orientacji sexualnej i nawet oni sami wielu rzeczy nie rozumiejš i tego typu dyskusje sa między nami na porzšdku dziennym. No i jest o czym podyskutować, bo jak wszyscy sa jednomyslni, to życie staje się nudne ... podobno.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 19:00 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 18:15
Posty:180
Lokalizacja: się biorš dzieci?
moim zdaniem zwišzku homo - homo sš jednym słowem beznadziejne. Jak można być chłopakiem i uprawiać sex z tš samš płciš. Ja nie mam pocišgu do tej samej płci, ponieważ druga jest ładna itp. :D

_________________
"Zabierz mnie do swego domu, nie powiem nic nikomu, będziemy robić to na sposobów różnych sto, ze mnš będzie Ci jak raju, więc prosze nie żałuj, będziemy tobił to czego inne tylko chcš"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 19:03 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
delikatna przeciez jest tyle malzenstw hetero, ktore tez nie moga miec dzieci i co, ich tez uwazasz za zbokow bo nie moga sie rozmnazac ??

Jesli chodzi o te podpunkty to wybacz, ale moze zastanow sie bo moze akurat Ty sie mylisz a ktos inny ma racje ? Jestesmy ludzmi i mylimy sie. I prosze nie przytaczaj teraz wypowiedzi naukowcow ze 100 encyklopedii, ja nie jestem naukowcem, jestem zwykla normalna 19 latka, ktora jest tolerancyjna i wrazliwa osoba. I przykro mi jest za kazdym razem jak widze lub slysze ze obraza sie czarnoskorych, ludzi z odmiennej religii czy homoseksualistow. A to ze ktos pisze ze homoseksualisci to pedofile i zboczuchy krzywdzace innych to uwazam to za obraze.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 19:04 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
moze dlatego ze jestes hetero i nie jestes w stanie zrozumiec drugiej strony? :-|

to do kaki rzecz jasna...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 19:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
Widzisz Natty, problem tylko w tym, że ja tego nigdzie nie napisałam.

A co do małżeństw hetero, które nie moga miec dzieci ... oni chcš mieć, znaczy spłodzić i urodzić dzieci, tylko nie mogš, bo np. jedno z nich jest bezpłodne lub za stare. W wypadku homo ... oni mogš, tylko nie chcš, bo wola dziecko adoptować. To jest różnica. Jednak nie znaczy to, że powinni to zrobić ... gdybym tak uważała, byłabym nietolerancyjna. Tak, jak nie mam im za złe, że zyjš w zwišzkach homo, tak samo nie mam im za złe, że nie próbuja tworzyć czegos sztucznego. No bo w końcu, jeżeli czuja obrzydzenie do stosunków z inna płciš, to nikt im nie może narzucic czegos takiego. Na Twój i Twojej tolerancji temat nie wypowiadam się, bo żeby to zrobić, musiałabym znac Cię w realu. W necie, po kilku wypowiedziach, które można zrozumiec inaczej, niż mówišcy miał w zamysle, nikt zdrowy na umysle nie podejmie się oceniac innych ludzi. Zwróć jeszcze uwagę, że skoro na uczelni srednia moich ocen wynosi 5,0 to chyba mam podstawy do wiary we własne umiejętnoœci i przydatnoœc do zawodu ... nie każę Ci wierzyc kadrze naukowej naszej uczelni, na pewno jesteœ od nich mšdrzejsza i po kilkudniowym czytaniu moich postów potrafisz lepiej mnie ocenić, niz oni po trzyletnim kontakcie ze mnš. :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO