dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-11-09, 01:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 00:36
Posty:1
Lokalizacja: Warszawa
delikatna napisał(a):
nie jesteœmy w ogóle w stanie przewidzieć, co z takich experymentów się okaże, bo nie ma takich doœwiadczeń.


Aż mi się skojarzyło z laboratoryjnymi szczurami w klatce.

Mylisz się.
Takie, użyjmy Twojego słowa, "eksperymenty" istnieją już od dłuższego czasu. Choć nie wiem czy rodzina może być tak określona ale dobra. Istnieją, mają się dobrze i wiesz co? Nawet łączą się w heteroseksualne związki! Zdumiewające.

A odnośnie tego co Ala powiedziała, może rzeczywiście zły kierunek sobie wybrałaś?

Tak na marginesie - ja sama jestem biseksualna z większą przychylnością do kobiet i jakoś nie uważam siebie za nienormalną. Również w pełni akceptuję siebie i kompleksy mam raczej małe (no pomijając fakt że nie podoba mi sie mój duży palec u lewej nogi ;>).

Nie pamiętam już kto to wspomniał ale marsze, manifestacje i tym podobne są potrzebne właśnie żeby ludzie nas zrozumieli i zaakceptowali. Bo nie wmówisz mi, że jakby nikt o tym nie mówil to widok całującej sie pary mężczyzn lub kobiet nie zgorszyłby/obrzydził ludzi? Że ludzie by na to machneli ręką?
O to właśnie chodzi. ;)
Para heteroseksualna całująca się w autobusie nie wzbudza większej sensacji i tego właśnie my chcemy. Żeby widok pary homoseksualnej był na porządku dziennym.

W sumie Polska (bardzo) powoli robi się tolerancyjna np. ostatnio widzę coraz więcej murzynów na ulicach Warszawskich. :D
Ale oczywiście wiele jej jeszcze brakuje do całkowitej tolerancji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 07:39 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Brawo...Zgadzam sie z wszystkim...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 09:33 
innocent, czemu zły? ale przeciez bardzo ambitnie, zresocjalizuje nam homoseksualistów i wyleczy społeczeństwo z tego zboczenia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 13:33 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Hahaha delikatna skoro jest tyle "normalnych" malzenstw chetnych do adopcji dzieci to dlaczego wciaz tyle dzieciakow siedzi w domach dziecka ??
Twoje twierdzenia przypominaja mi słowa jednego pana z LPRu (Wierzejskiego), ktory twierdzi ze wszyscy pedofile to geje. Jak slysze takie slowa to smiac mi sie chce, skad sie wogole biora takie teorie ?? Chyba tylko z glupoty, jeden powie a reszta powtarza, nikt nie pomysli o tym ze homoseksualisci tez chca miec normalne zycie i rodzine ?? I ze wcale nie czuja sie inni ?

Ten twoj kolega delikatna to byl Twoim chlopakiem ? Bo troche nie rozumiem tego co napisalas, wogole takie to smieszne dla mnie, malo wiarygodne :roll: Jestes taka nietolerancyjna (bo jestes, widze to jak czytam Twoje posty albo odnosze mylne wrazenie) i masz znajomych w tych kregach ? :lol:

zgadzam sie z alinka ze do resocjalizacji trzeba byc przede wszystkim tolerancyjnym. Ja ucze sie masazu, jestem na pierwszym roku, od niedawna mam psychologie i JUZ TO WIEM a Ty jestes na czwartym i jeszcze daleko Ci do bycia tolerancyjna.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 16:28 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Zaniedlugo dojdzie do rekoczynow ;] PRECZ Z IGNORANCJA :!: :D

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 16:30 
nie podburzaj bo bedzie Twoja wina :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 16:46 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Ok Ok...;] biore wszystkie na siebie...:D Pod warunkiem ze bedzie walka na gole klaty :-P :mrgreen:

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 16:56 
nie bo to takie lessssssssbijskieeeeeeeee, a fó i be, fe i ble. nie gorsz mnie ;\


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 17:25 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
Macie zupełnš rację, jestem nietolerancyjna. Na dodatek podziwiam Waszš tolerancję i chyba muszę zaczšć uczyć się od Was tolerancji, bo okazuje się, że nawet nie wiem, co oznacza słowo tolerancja. Zawsze wydawało mi się, że "tolerancja, to wyrozumiałoœć, liberalizm w stosunku do cudzych wierzeń, praktyk, pogladów, postępków, postaw, chocby różniły się od własnych i były z nimi sprzeczne". Taka definicje przeczytałam w "Słowniku wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych" Władysława Kopalińskiego. I taka własnie do tej pory byłam ... pomimo, że miałam przykre przejœcie z homosexualistš i wiem, jak wielu z nich krzywdzi innych. Nawet mam wœród gejów dwóch przyjaciół i wœród les jednš przyjaciółkę. Po prostu zawsze uważałam, że trzeba byc wyrazumiałym, bo nie wiem, czy to ich wina, że tacy sš. Co do samego zjawiska homosexualizmu, to uważam je za zboczenie, bo klasyfikacja WHO podaje, że:
"Homoseksualizm był dawniej uważany za dewiację seksualnš, lecz według najnowszej klasyfikacji zaburzeń i chorób, opracowanej w 1991 roku przez Œwiatowš Organizację Zdrowia, żadna orientacja seksualna sama w sobie nie powinna być traktowana jako zaburzenie.
Z orientacjš seksualnš, czyli zarówno z heteroseksualnš, homoseksualnš jak i biseksualnš - mogš się wišzać rozmaite zaburzenia, głównie wynikajšce z problemów rozwojowych i akceptacji własnej seksualnoœci".
Czyli homosexualizm wg tego nie jest zaburzeniem ani chorobš. Jednak nie jest równiez normš wynikajšcš z natury, bo nie prowadzi do zachowania gatunku. Tak, sex, to nie tylko przyjemnoœc, jego głównym zadaniem jest zachowanie gatunku. Więc skoro - jak twierdzicie - homo nie czujš się inni, to po co walczš o prawo do adopcji dzieci? Przecież mogš rozmnażac sie między sobš. A czemu tego nie robiš? Bo czuja obrzydzenie do stosunku z osobnikiem innej płci. Czy sš wobec tego tolerancyjni w 100%? Nie przyjmuja do wiadomoœci, że mogš rozmnażac się sami tylko żšdajš mozliwoœci adopcji już urodzonych dzieci i to w małżeństwach hetero. To w końcu sš inni czy nie? Bo jeżeli sš, to ich walka o tolerancję ma podstawy. A jeżeli nie sš inni, więc nie wymagaja tolerancji, bo tolerancja dotyczy tylko innych wierzeń, praktyk, pogladów, postępków, postaw.

Uważacie się za osoby tolerancyjne ... tylko zobaczcie, mamy różne poglšdy i ja Wasze szanuję, jeszcze nikogo nie obraziłam ani nie wykpiłam, po prostu przyjmuje do wiadomoœci, że nie zgadzacie się ze mna i dyskutuję z Wami o homosexualizmie przedstawiajšc swoje poglšdy i zaznaczajšc punkty, w których różnimy się poglšdami.

A Wy?
Tylko g7odny potrafi dyskutowac na argumenty.
Od innych, juz nie powiem imiennie, bo kazdy może przeczytać to w ich postach, dowiedziłam się, że ...
- jestem mocno ograniczona
- powinnam zmienic kierunek studiow
- powinnam zapisac się do mlodziezowki LPRu
- powinnam rzucać kamieniami w homoseksualistów na paradzie rownosci
- jestem pannš homofobkš
- zresocjalizuje homoseksualistów i wyleczę społeczeństwo z tego zboczenia.
- powinnam rzucic resocjalizację, bo nie mam podejscia, nie jestem tolerancyjna, szufladkuję ludzi i nie staram się ich zrozumieć

Z tego wszystkiego wynika, że dla Was tolerancyjny jest tylko ten, kto uważa, że homosexualizm, to norma zgodna z naturš. Jeżeli ktos ma inne zdanie, to oznacza, że jest nietolerancyjny. Również ja, która uważam, że homosexualizm, to zboczenie, jestem nietolerancyjna. Tylko ten jeden powód został podany. Bo innych zresztš nie ma. Wg mnie, gdybym była nietolerancyjna, to np. nigdy nie zgodziłabym się na pracę w moim 16 osobowym zespole, aż 6 gejów i dwóch lesbijek. W końcu ja stworzyłam ten zespół i bez nich poradzilibysmy sobie też. Ciekawe tez jest, czemu własnie mi przyznali się, że sa homo, sama nigdy na to bym nie wpadła. Ciekawe też, czemu nie rozpowiadam o tym na prawo i lewo, pozostawiajšc im możliwoœc powiedzenia o tym temu, komu chcš. Dziwna ta moja nietolerancja ... ale w końcu jesteœcie w większoœci, więc zapewne macie rację.

Może tak jeszcze tonem wyjasnienia ... homosexualistów nie resocjalizuje się.
Resocjalizacja, to przystosowanie do zycia społecznego jednostki Ÿle funkcjonujacej w nim. Homosexualiœci funkcjonujš w zyciu społecznym prawidłowo, często nawet na o wiele wyższym poziomie, niż pozostałe orientacje. Większoœć z mojego roku nastawia się na pracę w więzieniach. Ja akurat chcę pracować w jakimœ domu dziecka z dziecmi z rodzin patologicznych, ale nei tylko, chcę równiez prowadzić przy domu dziecka poradnię z terapiš dla rodziców tych dzieci. oni naprawdę często chcieliby sami opiekowac się swoimi dziecmi, ale po prostu nie potrafię, bo z pokolenia na pokolenie ich rodzina naduzywała np. alkoholu i dla nich alkoholizm i złodziejstwo, to norma, a tych, którzy nie pija i nie kradnš czy nie żebrajš, nazywajš głupkami a nieraz i gorzej. Np. dzieci, którymi ja się opiekuję mówiš, że jestem frajerkš, bo za nic daję im pienišzki i słodycze ... :oops:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 17:33 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
nie mozna bylo tak odrazu...? ;] Dla mnie sprawa jest wyjasniona ;] malo tego, jestem pod wielkim wrazeniem...brawo...

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO