dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-11-08, 13:54 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
i to jest wlasnie kolyska etyczno-moralna. Tak bedzie zawsze w tego typu sprawach, ze spolecznestwo sie podzieli na tych za i tych przeciw. Ja jestem za, ale tylko dlatego ze uwazam ze lepiej zeby dziecko mialo dwoch tatusiow niz wychowywalo sie w bidulu, czy na ulicy... Z drugiej zas strony, cos nie daje spokoju i meczy ciegle, ze takie ulozenie nie jest normalne (bo nie jest i to jest prawda ktorej nikt nie podwazy).
Oglnie staram sie byc w tego typu sprawach neutralny, ale tutaj szalka przechyla sie na plus.
Delikatna, Natty chodzilo o caloksztalt spoleczenstwa, zacofanie ktore dyskryminuje calkowicie roznego typu zboczenia, odchyly od normy itd itp. Najlepiej mozna ich strescic jako sluchaczy RM i temu podobnych zboczencow. Bo to akurat uwazam za wieksze zboczneie niz np homoseksualizm.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 14:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
Masz rację, ale nie do końca. Studiuje resocjalizację, w zwišzku z czym jeszcze w liceum zaczęłysmy z koleżankami jeŸdzić do pewnego domu dziecka, jako wolontariuszki i znam wiele spraw z tym zwišzanych. WyobraŸ sobie konkretne dziecko, które weŸmie para homo. Owszem, lepsza taka rodzina, niż żadna, tyle tylko, że to dziecko miało szansę trafić do normalnej rodziny i zyć tam o wiele szczęœliwiej, niz w rodzinie zboczeńców. Ale oni go wzięli i zabrali mu tš szansę. Jest jeszcze o wiele powazniejsze niebezpieczeństwo w męskim zwišzku homo, gdzie jeden z partnerów może miec dodatkowo zboczenie w kierunku pedofilii ...

a poza tym nie wiem, czy znajdzie się wielu facetów chcšcych zwišzac się na stałe z dziewczynš wychowana przez dwóch mężczyzn homo ...

nie jesteœmy w ogóle w stanie przewidzieć, co z takich experymentów się okaże, bo nie ma takich doœwiadczeń.

I to, co zawsze mówię głoœno ...
dzieci nie sa dobrym materiałem do experymentów, nalezy im oszczędzić niepewnych rezultatów, jak sa pewne. Bo sš. We wszystkich domach dziecka sš kolejki ludzi chcšcych adoptować dziecko w wieku do 3 lat, gdzie dziecko będzie miało pełnš i kochajšcš rodzinę a nie dwóch tatusiów czy dwie mamusie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 14:36 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
no i znow polowa prawdy-Ty patrzysz ze strony swojego wyksztalcenia, z doswiadczenia wiem ze kierunki resocjalizacyjne robia troszke takiego prania mozgu (bez obrazy). Mianowicie, wpaja sie ze zboczenia sa w pewnym sensie feee. To tez nie jest tak, przydalby sie na forum jakis zapalony student filozofii to wytlumaczylby Ci to doglebniej. Nie chcialbym byc tutaj jakims katem, ale wez tez pod uwage jakie sa zastoje jesli chodzi o dzieciaki powyzej 3 roku zycia... Tutaj tez probujesz uogolniac ze jak homo to ma ciagoty pedofilskie itd itp. To jest naprawde ciezki temat do walkowania bez jakiegokolwiek przygotowania i podpierania sie literatura i jakimis badaniami badz statystykami.
Co do jednej rzeczy zgadzam sie z Toba ze dzieci nie sa szczurami eksperymentalnymi i nie mozna na nich robic eksperymentow.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 14:56 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
No własnie ... i dlatego niech trafiajš do sprawdzonego modelu rodziny.

A tak poza tym, to jeżeli uważasz, że zboczenia sš oki, to Twój problem.

Mam kilku znajomych z tej orientacji sexualnej i wszyscy sa w sumie oki. Ale kiedys spotkałam jednego takiego, który na poczštku owszem, był w porzšdku, ale po jakims czasie stał się w stosunku do mnie okropnie dziwny, jakby zazdrosny nawet, œledził mnie, robił mi awantury o kazdego faceta, potem równiez o koleżanki, żeby na koniec puscić o mnie plotkę, że jestem les. W rezultacie musiałam całkowicie zmienić swoje towarzystwo, żeby nie miec z nim nic wspólnego. Najœmieszniejsze w tym wszystkim było to, że cały czas miał swojego ukochanego a mnie próbował odizolowac od wszystkich znajomych, z którymi spotykałam się. Od tamtego czasu jestem bardzo ostrożna w kontaktach z ludŸmi o tej orientacji sexualnej, co więcej, to nie jestem w stanie nikomu z nich zaufać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 17:12 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Ale "my", "normalni" tez mamy duzo zboczen ktore nieraz wyrzadzaja wiecej szkod niz dwoch tatusiow... Poza tym z niejednej rodziny homo wyszlo zdrowe, cieszace sie zyciem, uczuciowe i "normalne" seksualnie dziecko (hetero)... Jak powiedzial Yeti: zawsze jest za i przeciw i jedna strona nie wytlumaczy drugiej... Ta gadke mozna toczyc bez konca. Tyle tylko ze argumenty beda sie powtarzac...

peace V (bez znaczenia ktora plec lubicie bardziej ;])

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 20:20 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
a to prawda, ale to dlatego, że tutaj dyskutujemy a nie przekonujemy się :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 20:25 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
oko ;] moj blad... :D

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 21:44 
"(...)rodzinie zboczeńców. (...)Jest jeszcze o wiele powazniejsze niebezpieczeństwo w męskim zwišzku homo, gdzie jeden z partnerów może miec dodatkowo zboczenie w kierunku pedofilii ..."
Ty chyba jesteś mocno ograniczona jeśli uważasz, że homoseksualizm to "zboczeństwo" a wielu gejów to "pedofile".
Otóż, nie, pedofili hetero jest zapewne wiecej niz pedofili homo. poza tym homoseksualizm nie rodzi pedofilii, pedofilia to dewiacja niezalezna. A homoseksualizm nie jest chorobą, ani zadnym zboczeństwem. Równie dobrze, dziecko moze trafic do rodziny hetero i takze trafic na pedofila.

cóż, homofobia to za to problem, lepiej zmień kierunek studiow pokiś początkująca :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 23:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
Tak dla wyjasnienia, to jestem na czwartym roku i na dodatek studiuje na dwóch uniwerkach dwa różne kierunki, co więcej, to pracuję zarobkowo i dodatkowo, jako wolontariuszka i zapewniam, że nie sa to moje jedyne zajęcia, bo dochodzš do tego jeszcze rozliczne zainteresowania i czynny sport :-D .

W taki własnie sposób jestem mocno ograniczona.

Jeżeli twierdzisz, że homosexualizm nie jest żadnym zboczeniem ani choroba, to może wyjasnij mi, czym w takim razie jest. Normš?
I rozczaruję Cię ... prawie kazdy pedofil jest homosexualistš lub bisexualistš.
Niestety, ale większoœć pokrzywdzonych w ten sposób dzieci, to chłopcy ... a wykorzystac sexualnie chłopca może tylko homo lub bi.
Czy może znów okaże się, że o czymœ nie wiem? :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-09, 00:09 
ojej, ale jesteś fajnaaaaaaaaaaaaaaaaa

taaaaaaaak, bi i homo to zło, zapisz się do mlodziezowki LPRu, albo idź rzucać kamieniami w homoseksualistów na paradzie rownosci, przeciez to zboczeńcy, nie zasluguja na tolerancje i życie wsrod nas - zdrowych ludzi.

"Homoseksualizm był dawniej uważany za dewiację seksualną, lecz według najnowszej klasyfikacji zaburzeń i chorób, opracowanej w <b>1991</b> roku przez Światową Organizację Zdrowia, żadna orientacja seksualna sama w sobie nie powinna być traktowana jako zaburzenie."

tak, uwazam, ze homoseksualizm jest czymś normalnym. Poza tym zboczenie - coś odbiegającego od normy - czy wiedziałaś, że zwierzęta takze przejawiają skłonnosci homoseksualne? Czy zatem coś co wynika z natury, nie jest wymysłem umysłu człowieka może być ZBOCZENIEM?

Tak? A nie slyszałaś o mężczyznach którzy napastują młode dziewczynki? To jest ten homoseksualizm? bo mi się wydaje, że przejawiają oni skłonnosci raczej heteroseksualne, a uwierz, że jest ich o wiele więcej niż mężczyzn molestujących chłopców. Ale jeśli postrzegasz tą sprawę przez pryzmat Polskich słowików i ks. Peca oraz innych księży {moim zdaniem celibat rodzi dewiacje :P} to naprawde, jesteś mocno ograniczona. polecam Ci załozyc sobeie konto tlenowe z nikiem 'basia13" bądź inna gorąca nastka i posiedzieć tam dwa dni, a przekonasz się ilu DOROSŁYCH {wręcz czasami starych} heteroseksualnych mężczyzn odezwie się do Ciebie z niemoralnymi propozycjami. Może wreszcie zmienisz zdanie. Zatem nie tylko osoba będąca homo lub bi może być pedofilem.

Poza tym jak już wspominałam pedofilia to dewiacja niezalezna i niepowiązana z homoseksualizmem i takie samo prawdopodobienstwo jest, że wystąpi u osoby heteroseksualnej.


a skoro studiujesz na 2ch kierunkach zawsze mozesz jeden rzucic. do resocjalizacji trzeba mieć podejscie, byc tolerancyjnym, nie szufladkowac ludzi i starac się zrozumieć. panno homofobko.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO