dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-17, 01:57 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ok, nie chodziło mi akurat o czasy kiedy Polska Polską nie była i kościół był jedną z nielicznych ostoi polskości, ale w ogólnym rozrachunku to niestety, wygląda to bardzo blado.

'Szatan nie ingeruje w dzieło stworzenia? Hmm oj nie był bym taki pewny a co z grzechem pierworodnym? Szatan jednak jakoś ingeruje w dzieło stworzenia, ba nawet w ludzkie życie (wedłóg bibli) '
jasne, że nie ;) zapytak jażdego księdza-telologa z dr. hab. przed nazwiskiem ;) oczywiscie nie mówie, że mój kolega ma takiz tytuł bo ma tylko mgr. ale się uczył właśnie od takich dr hab i mówił, że poznał zupełnie inna religię niż tą którą znał z koscioła i szkolnej religii, po prostu, ksiądz księdzu nie równy ;)

Co zaś do grzechu pierworodnego to mamy go przez Ewę ;) u której faktycznie, zadziałał Szatan - wąż, jabłko, wszyscy wiedzą. Ale w NASZE poczęcie szatan bynajmniej nie ingeruje, my po prostu 'dziedziczymy' ten grzech po pierwszej kobiecie na ziemi ;) ot i co ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-17, 10:07 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Opowiem Wam czego dowiedziałam się na ostatniej religii - ksiądz mówił nam właśnie o sprawie homoseksualizmu. W Katechizmie Kościoła Katolickiego jest (ponoć - bo na własne oczy nie widziałam) zapis, że osoby homoseksualne należy traktować z szacunkiem. To nie jest ich wina, dlatego należy im się traktowanie na równi z każdym człowiekiem. Potępiane przez kościół są jedynie same stosunki homoseksualne. Przyznam się że do tej pory nie wiedziałam że nasza religia w taki sposób do tego podchodzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-17, 10:37 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ema napisał(a):
Opowiem Wam czego dowiedziałam się na ostatniej religii - ksiądz mówił nam właśnie o sprawie homoseksualizmu. W Katechizmie Kościoła Katolickiego jest (ponoć - bo na własne oczy nie widziałam) zapis, że osoby homoseksualne należy traktować z szacunkiem. To nie jest ich wina, dlatego należy im się traktowanie na równi z każdym człowiekiem. Potępiane przez kościół są jedynie same stosunki homoseksualne. Przyznam się że do tej pory nie wiedziałam że nasza religia w taki sposób do tego podchodzi.

emuś dziecko drogie co innego zapis a co innego podejście księży do tej sprawy :] Akurat trafiłaś na mądrego księdza który wam o tym powiedział, zobacz ile wcześniej mogłaś się o tym dowiedzieć ...

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-17, 16:06 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
Natty napisał(a):
emuś dziecko drogie co innego zapis a co innego podejście księży do tej sprawy :] Akurat trafiłaś na mądrego księdza który wam o tym powiedział, zobacz ile wcześniej mogłaś się o tym dowiedzieć ...


no na przykład u nas na religii była mowa że homoseksualizm to choroba i należy ją leczyć...podejście księży....tych normalnych czy tych pedofilów...

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-17, 16:39 
najpierw zastanowmy sie jak zakfalifikowac homoseksualizm - Czy jako chorobe czy poprostu jako kolejna orientacje ? jesli to drugie to powinny zniknac wszystkie uprzedzenia a powinno sie zaczac duzo mowic o tym - to tak jak ktos mialby pretensje do faceta ze woli kochac sie z dziewczynami a nie z facetami - trzeba zmienic swoje podejscie o chciec dowiedziec sie jak najwiecej o tym - ja nie uwazam tego za chorobe , tylko jako kolejna orientacje seksualna. Co do kosciola to jeszcze dlugo beda takie spory bo 1 99.9 Kosciol jest konserwatyny i to bardzo i tak latwo sie tego nie zmieni. To tylko taki moj maly wklad w dyskusje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-17, 17:27 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
-=QraK=- napisał(a):
no na przykład u nas na religii była mowa że homoseksualizm to choroba i należy ją leczyć...podejście księży....tych normalnych czy tych pedofilów...


Qrak a z kim masz religię?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-18, 14:05 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
słowo "modlYtwa" albo "relygia" powinny wiele powiedzieć ;-)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-18, 15:56 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
rouge napisał(a):
najpierw zastanowmy sie jak zakfalifikowac homoseksualizm - Czy jako chorobe czy poprostu jako kolejna orientacje ? jesli to drugie to powinny zniknac wszystkie uprzedzenia a powinno sie zaczac duzo mowic o tym - to tak jak ktos mialby pretensje do faceta ze woli kochac sie z dziewczynami a nie z facetami - trzeba zmienic swoje podejscie o chciec dowiedziec sie jak najwiecej o tym - ja nie uwazam tego za chorobe , tylko jako kolejna orientacje seksualna. Co do kosciola to jeszcze dlugo beda takie spory bo 1 99.9 Kosciol jest konserwatyny i to bardzo i tak latwo sie tego nie zmieni. To tylko taki moj maly wklad w dyskusje.

chorobą może być zzsk, choroba Prkinsona, Alzheimera, białaczka, żółtaczka typu A, B, C, zanik mięśni, grypa, albinizm i wiele wiele innych a nie homoseksualizm, jaka szkoda że w środku Europy nie wszyscy to rozumieją. A kościół jako ta 'mądra, uświadomiona' instytucja powinna to wiedzieć najlepiej :/ Kurde jaki ten nasz kraj jest ... zacofany, aż brak słów :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-05, 18:22 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-02, 00:12
Posty:48
Sama nie mam nic przeciwko związką homoseksualnym. Każdy ma prawo sobie ułożyć życie z kim chce i jak chce.
Znam kilku homoseksualistów i okazują się oni byc nawet lepszymi kumplami niż ci hetero. Czymś normalnym jest dla mnie, że całą grupą znajomych wyskoczymy się gdzieś pobawić. Boli mnie jedynie to, że często ludzie spoglądają na nich jak na "innych" czy "gorszych" choć wcale takimi nie są-są takimi samymi ludźmi jak my wszyscy.
Widokiem zwykłym dla społeczeństwa jest obraz całujących się dziewczyny i chłopaka, ale kiedy dwaj mężczyźni chcą sobie okazać uczucia przy innych-chociażby przytulić-od razu mozna poczuć te mordujące wzroki, a często usłyszeć wyzwiska w ich kierunku.
A przecież też chcą sobie ułożyć życie, chcą czuć, że ktoś ich kocha i też czasem potrzebują, aby ich ktoś przytulił czy złapał za rękę bez względu na czy są w miejscu publicznym czy też nie. Póki co sprawa wygląda tak, że raczej muszą się kryć z tym jacy są, żeby nie zostać obrzuconym wyzwiskami, pobitym albo po prostu źle spostrzeżonym przez innych....

_________________
życie daje nam tyle pięknych chwil...nauczmy się z nich korzystać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 14:49 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Z mojego punktu widzenia ciesze sie ze sa homoseksualisci. Im wiecej panow kocha panow tym wiecej zostaje wolnych kobiet. :-P Ale kobiety wole bi. :diabel:

A koscioly juz dawno powinny pojsc z dymem ............. bo oni to zapoczatkowali, wogole wszystkie religie ktore narzucaja jakies bzdurne zakazy i nakazy.

post wyedytowany, TY ANTYSEMITO TY!/ Natty :)

_________________
join #care


Ostatnio edytowano 2008-06-10, 18:19 przez matelka, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO