dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-15, 00:35 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
nie są sprzeczne, jeśli kultura to przeciwienstwo natury to urbanizacja jest przeciw naturze, proste i logiczne. ;)

w każdym podręczniku od WOKu to wyczytasz. hm, a mówią, że z nauką się nie dyskutuje.
To wytłumacz mi w takim razie pojęcia: kultura i natura, homoseksualizm i urbanizacja.
Masz rację, sztuczne. A Ty rozmawiając ze mną na forum także działasz wbrew naturze, wszak nie po to masz język i struny glosowe żeby porozumiewać sie za pomocą klawiaturowych klawiszy, jakiś Ty sztuczny.

Poza tym, nie zastępuj braku argumentów obrażaniem innego użytkownika, bo mam wtedy wrażenie, ze powracasz do NATURY - ludzi pierwotnych którzy kiedy nie wiedzą co powiedzieć reagują złością ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-15, 02:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:49
Posty:26
Cytuj:
A Ty rozmawiając ze mną na forum także działasz wbrew naturze, wszak nie po to masz język i struny glosowe żeby porozumiewać sie za pomocą klawiaturowych klawiszy, jakiś Ty sztuczny.

Ile masz lat? Bo lepsze argument siostra potrafi moja wymyśleć. I myślisz, że warn mna wstrząśnie? Płakał nie będe nawet jak mi bana walniesz pustaczku mały ;*

Cytuj:
Poza tym, nie zastępuj braku argumentów obrażaniem innego użytkownika

Czyli z mojego posta wyczytałaś tylko obraze w stosunku do Ciebie? Brawa! :D Właśnie tylko to tak naprawde chciałem przekazać. (ironia! wiesz co to znaczy?!) We wszystkim masz racje. ( o zgrozo! znowu ironia! jak on to robi?!) Nikt nie może mieć innego zdania.(cóż to? ironia... brawo!) Bardzo przepraszam, że nie pasuje do Twojego idealnego świata, ale w drodze życia napotkasz często takie ewenementy jak ja dziewczynko. Poczytaj może kiedyś Nietzschego a nie książeczke od WOK`u w której uczą tzw. roślinkowania. Lubisz być przykładna. Lubisz recytować wszystko z książek? Powodzenia na dalszej drodze życia ;*

I prosze walnij mi kolejnego warna tylko dlatego, że niezgadzasz się z moim zdaniem, przywal mi banem bo bronie swego. Mam to gdzieś i tak. Trzymaj się kobietko...

_________________
0_0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-15, 15:08 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
dobrze wiesz, że warn nie jest za zdanie ;)


wydawało mi się, że ironia to przywilej ludzi inteligentnych, chyba się zatem pomyliłam.
Ludzie inteligentni dyskutując na jakiś temat nie dyskutują na temat osoby z którą polemizują a na temat, więc? Czyżbyż znów brak argumentów zastępował lekceważącymi, pobłazliwymi zwrotami które niby mają ugodzić w moją dumę? ;) nic z tego, tylko wyciągam wnioski o Tobie.

Cytuj:
A Ty wyrabiasz "swoje zdanie" z textów ludzi którzy lubią jak się na nich mówi naukowcy. Tylko poklaskać w żałobie jakie to nasze społeczeństwo sztuczne jest.

to chyba typowe, że większym niewykształciuchem człowiek jest i im mniej wie o świecie tym bardziej szydzi z uznanych autorytetów, idź z Bogiem, pisz więc swoją naukę.

"Tako rzecze Zaratustra" to obowiązkowa lektura w liceum, znów trochę spudłowałeś.

Życzę szerszych horyzontów.


PS: hehehe ;) rozśmieszyłeś mnie tą porzykładnością i idealnym światem ;) i recytowania z książek też ;)
cóż, tak to jest jak się ma stypendium naukowe za osiągnięcia, najlepsze oceny w klasie i prawie w szkole, to zawsze budzi zazdrość i zawiść u głupszych podludzi i jest obiektem szydzenia ale jak dorośniesz to zmienią Ci się priorytety, tyle, że wtedy na książki to już dla takiego jak Ty będzie za późno a ja będę sobie żyła w idealnym i przykładnym świecie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-15, 15:22 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Witty napisał(a):
pustaczku mały ;*


proszę bez epitetów - dyskutujcie, ale przestańcie się wzajemnie obrażać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-15, 16:15 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:49
Posty:26
Cytuj:
to chyba typowe, że większym niewykształciuchem człowiek jest i im mniej wie o świecie tym bardziej szydzi z uznanych autorytetów, idź z Bogiem, pisz więc swoją naukę.

OMG kobietko! Ty naprawde masz ciężkie problemy z ogólnym rozumowaniem. W przeciwieństwie do Ciebie czytając różne prace "naukowe" oraz książki ja potrafie nie zgodzić sie z wieloma rzeczami. Why? Mam swój rozum. Nie utożsamiam się ze wszystkim co przeczytam pierdółko ;*

_________________
0_0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-15, 16:19 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ema, ja nie dodaje epitetów do swoich wypowiedzi więc pisz w l.poj ;P

bynajmniej ja też potrafię się z wieloma rzeczami nie zgodzić ;)
ale w takim razie wyjasnij mi to co tak skrytykowałes a mianowicie, że "natura" jest pojęciem przeciwnym niż "kultura" wyjaśnij mi co w tym jest nielogicznego.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-16, 18:43 
Cytuj:
Ja uważam, że jest to błąd w rozwoju człowieka.

Hmm ciekawy pogląg
Cytuj:
Niech sobie biorą śluby cywilne, niech sobie będą razem, ale od dzieciaków won!

Ja również jestem przeciw wychowaniu dzieci przez osoby homoseksualne, może być to krzywdzące dla dziecka kiedy ma dwie mamusie lub 2 tatusiów. Dziecko może cierpieć i nie mieć wzorców do naśladowania.
Cytuj:
A Homo? Homo się rodzisz, nie masz na to wpływu, czy zatem nie jest to wola Boga?

Wola Boga? Hmm chyba kościół tłumaczy to jako ingeręcję szatana (ale tu wole nie wnikać bo się nie znam i próbuje tylko lekko na chłopski rozum to wytłumaczyć)
Cytuj:
Zresztą X temu przytaczałam naukowy artykuł o homoseksualizmie u zwierząt, nie chce mi sie szukac.

Fakt zdarzają się takie przypadki najsłynniejszym jest stado pingwinów w jakimś zoo (jednak to wykształciło się z braku samic)
Cytuj:
6% ogółu ludzi to za to baardzo liczne "nie wyjątki" ;)

6% och to znaczna przesada...
Cytuj:
Ile masz lat? Bo lepsze argument siostra potrafi moja wymyśleć. I myślisz, że warn mna wstrząśnie? Płakał nie będe nawet jak mi bana walniesz pustaczku mały ;*

Spokojnie nie gorączkuj się wypowiedz się przedstaw swoje argumenty ale nie obrażaj nikogo, naprawde to forum jest bardzo dobre i naprawde można tu przedstawiać swoje poglądy w kulturalny sposób


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-16, 19:57 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
Różowy Satanista napisał(a):
Cytat:
Niech sobie biorą śluby cywilne, niech sobie będą razem, ale od dzieciaków won!


-Tato co dziś będzie na obiad...
-Nie wiem, zapytaj mamy, on dziś robi obiad :shock:

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-16, 22:15 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
haha ;)
nie z braku samic, tj może w tym zoo to z braku samic, ale we wspomnianym artykule i wielu innych przypadkach chodziło o normalne zachowania homoseksualne pomimo obecności samic ;)

co do "wzorców" to polecam poczytać http://les-rodzina.blog.pl/ albo Bo to jest w miłości najstraszniejsze - Nicole Müller ;) bynajmniej da się inaczej rozwiązać te kwestie niż jak to wy przedstawiacie "bo masz 2ch tatusiów/2wie mamusie"
Poza tym śmiesznym jest twierdzić, że dziecko wychowane w homoseksualnej rodzinie także wyrośnie na homoseksualistę, o czym poczytać możecie na wczesniej wspomnianym blogu. ;)

acha, szatan nie ingeruje w dzieło stworzenia/poczęcia przez Boga, do Szatana możemy przyjść sami ;) -ach, dobrze mieć adoratora po teologii ;) a kościół bynajmniej tłumaczy to tak, że to homoseksualiści odwracają się od Boga jako, że ten dał im wolny wybór i wolną wolę - szkoda, że kościół nie uznaje nauki i nie wziął pod uwagę, że homoseksualista jednak nie ma w tej kwestii wyboru. No ale kościół od zawsze był siewcą zacofania umysłowego, zaścianku intelektualnego i ogólnie społecznej tępoty i głupoty ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-16, 23:16 
Z tym zoo podałem poprostu najbardziej znany i szumny przykład, stał się taki po tym jak obrońcy "praw" tych pingwinów wywalczyli zakaz sprowadzania dla nich samic... ( że w przyrodzie zachodzą takie zjawiska wiem jednak nigdy poza tym nie czytałem o z"zatwardziałych zwierzęcych homoseksualistach)
Co do blogu nie chce mi się czytać (leń ze mnie:P) ale rzuciłem okiem by móc kontynółować rozmowe i trochę przeczytałem
dream* napisał(a):
Poza tym śmiesznym jest twierdzić, że dziecko wychowane w homoseksualnej rodzinie także wyrośnie na homoseksualistę, o czym poczytać możecie na wczesniej wspomnianym blogu. ;)

Tego nie napisałem poprostu napisałem że dziecko takie będzie skrzywdzone, jak zauważyłaś na tym blogu przedstawiona jest subiektywna opinia tych kobiet, jednak co z dziecimi? One według mnie w ten sposób są krzywdzone a ich światopogląd jest zakrzywiony.
Cytuj:
acha, szatan nie ingeruje w dzieło stworzenia/poczęcia przez Boga, do Szatana możemy przyjść sami ;) -ach, dobrze mieć adoratora po teologii ;)

Szatan nie ingeruje w dzieło stworzenia? Hmm oj nie był bym taki pewny a co z grzechem pierworodnym? Szatan jednak jakoś ingeruje w dzieło stworzenia, ba nawet w ludzkie życie (wedłóg bibli)
Cytuj:
ale kościół od zawsze był siewcą zacofania umysłowego, zaścianku intelektualnego i ogólnie społecznej tępoty i głupoty ;)

och nie twierdze że był oświecony ale mimo wszystko wiele odkryć dokonało się dzięki "kościołowi"
Szkółki parafialne były wszak przy kościołach, a co do niszczenia dorobku starożytności to miało miejsce owszem ale powiedz mi ile dzieł jednocześnie zostało ocalonych dzięki kościołowi? Wiele, przecież po upadkach miast cesarstwa w każdym zaczynała się "bardanizacja" a kościół był jedną z niewielu (a praktycznie jedyną) instytucji które się temu opierały. Ale to dygresja która jest w tym temacie mało ważna


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO