dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-24, 22:58 
Czy ja twierdze, że nie ma takich par?? Otóż nie, poprostu biorę większości za przykład. Cóż, jako społeczeństwo jesteśmy grupą, więc jesteśmy często sądzeni według grupy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-25, 09:56 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Różowy Satanista napisał(a):
Wiem jestem homofobem oraz nie tolerancyjny, ale cóż taki się urodziłem.


Mi się wydaję, że urodzić się można homoseksualistą, a ciebie tak wychowano.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-25, 10:03 
To był sarkazm... Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ale nawet, jeśli mnie tak wychowano, a teraz popieram te poglądy to, co w tym niepoprawnego?! Zresztą poglądy każdy ma prawo zmienić. (Najlepszy przykład to powojenne Niemcy gdzie ludzie mimo wychowania w kulcie faszystowskim odcieli się od tego)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 19:36 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:49
Posty:26
Wiele osób ułomnych sądzi, że to choroba. Ja uważam, że jest to błąd w rozwoju człowieka.:-o Tego być nie powinno i jest to sprzeczne z wszelkimi zasadami życia, rozmnażania i rozwoju. Zgodzicie się ze mną? Wyobraźcie sobie gdyby na Ziemi wszyscy byli homo. Wyginęli byśmy piękną śmiercią naturalną. Jeśli chodzi o równouprawnienie... Niech sobie biorą śluby cywilne, niech sobie będą razem, ale od dzieciaków won! Jak homusy będą adoptowac dzieciaki to powoli acz nieubłagalnie do wymarcia będziemy sie zbliżać.

_________________
0_0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 21:15 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Witty napisał(a):
Wiele osób ułomnych sądzi, że to choroba. Ja uważam, że jest to błąd w rozwoju człowieka.:-o Tego być nie powinno i jest to sprzeczne z wszelkimi zasadami życia, rozmnażania i rozwoju. Zgodzicie się ze mną? Wyobraźcie sobie gdyby na Ziemi wszyscy byli homo. Wyginęli byśmy piękną śmiercią naturalną. Jeśli chodzi o równouprawnienie... Niech sobie biorą śluby cywilne, niech sobie będą razem, ale od dzieciaków won! Jak homusy będą adoptowac dzieciaki to powoli acz nieubłagalnie do wymarcia będziemy sie zbliżać.



jak dobrze, że jestem bi, sama sobie spłodzę dziecko jak będę z kobietą, i co? ktoś mi zabroni? ;) myślisz, że homo geje i homo lesbijki sobie nie pomagają? :) na kazdym forum o tej tematyce pisze o dzieciach i każdy mówi "a tam, poprosze koleżankę/kolegę"

Poza tym, co w tym nie naturalnego? Bio masa w ciągu roku nie nadąża się zregenerować wobec ludzkiej konsumpcji i co? Mamy nie jeść bo wyginiemy jeśli wszyscy bedziemy jedli tyle ile potrzebujemy? Wniosek z tego taki, że jedząc dzialamy sprzeczne z wszelkimi zasadami życia, rozmnażania i rozwoju. ;) Poza tym, nie sądzisz, że może natura specjalnie wymyśliła gen homo który jest u 6% społeczeństwa żeby trochę obniżyć ludzką populację i dać szansę naturze i czas na regenerację bio masy? Że człowiek nie ma naturalnych wrogów którzy by ograniczali jego liczebność wobec czego natura musiała się bronić wymyślając homo, hiv i raka? Żebyśmy mogli jako gatunek przeżyć?
Wyobraźcie sobie gdyby na Ziemi wszyscy byli hetero i zawsze zdrowi. Wyginęli byśmy piękną śmiercią naturalną.

Inna kwestia. Niechciane dzieci. Kosciół mówi, że aborcja to coś złego bo jeśli Bóg chcial począć dziecko to człowiek nie może ingerować w jego wolę.
A Homo? Homo się rodzisz, nie masz na to wpływu, czy zatem nie jest to wola Boga? A za tem, jeśli jest, jakież my, ludzie, mamy prawo potępiać i krytykować to co stworzył i to co powołał do życia Pan. Bo skoro Bóg jest stwórcą calego swiata to i homo. I to on powołał ich do życia. Potępiając ich sprzeciwiacie się Jego woli, potępiacie Jego.
Za coś takiego będziecie się smażyć w piekle razem z homosiami i będziecie się bali schylić po mydło, taka prawda ;) w sumie to nawet, Pan homosiom wybaczy, bo w końcu są jego tworem, ale bankowo nie wybaczy tym którzy Twor jego potępiają ;) także, zacofańcy-katole, mohery i inni dewianci intelektualni, bójcie się ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 22:58 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:49
Posty:26
Cytuj:
A Homo? Homo się rodzisz, nie masz na to wpływu, czy zatem nie jest to wola Boga? A za tem, jeśli jest, jakież my, ludzie, mamy prawo potępiać i krytykować to co stworzył i to co powołał do życia Pan. Bo skoro Bóg jest stwórcą calego swiata to i homo. I to on powołał ich do życia. Potępiając ich sprzeciwiacie się Jego woli, potępiacie Jego.

Jestem ateistą i z tego co kojarze Ty chyba też.

Cytuj:
Poza tym, co w tym nie naturalnego?

Najłatwiej odwołać się tutaj do zwierząt bo w końcu człowiek to tak naprawde dzikie zwierze z lekką dozą inteligencji i moralności. Wspomniany tutaj rak i hiv trafny jest. Zwierzęta również chorują i jest w tym jakaś selekcja. Ale powiedz mi czy widziałaś kiedyś doroslego lwa wywijającego swoim mieczem w odbycie innego dorosłego lwa? Widziałaś u słoniów jakieś stada homoseksualne? Czemu nie? Bo homoseksualizm jest wbrew naturze. Jest to skutek wszystkich negatywnych tworów ludzkości. Mojego zdanie nie zmienisz. ;)

_________________
0_0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 23:08 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Witty napisał(a):
Cytuj:
A Homo? Homo się rodzisz, nie masz na to wpływu, czy zatem nie jest to wola Boga? A za tem, jeśli jest, jakież my, ludzie, mamy prawo potępiać i krytykować to co stworzył i to co powołał do życia Pan. Bo skoro Bóg jest stwórcą calego swiata to i homo. I to on powołał ich do życia. Potępiając ich sprzeciwiacie się Jego woli, potępiacie Jego.

Jestem ateistą i z tego co kojarze Ty chyba też.

Cytuj:
Poza tym, co w tym nie naturalnego?

Najłatwiej odwołać się tutaj do zwierząt bo w końcu człowiek to tak naprawde dzikie zwierze z lekką dozą inteligencji i moralności. Wspomniany tutaj rak i hiv trafny jest. Zwierzęta również chorują i jest w tym jakaś selekcja. Ale powiedz mi czy widziałaś kiedyś doroslego lwa wywijającego swoim mieczem w odbycie innego dorosłego lwa? Widziałaś u słoniów jakieś stada homoseksualne? Czemu nie? Bo homoseksualizm jest wbrew naturze. Jest to skutek wszystkich negatywnych tworów ludzkości. Mojego zdanie nie zmienisz. ;)


urbanizacja też jest wbrew naturze, wróćmy wszyscy na drzewa.
Gdyby była wbrew naturze to by nie istniał. Zresztą X temu przytaczałam naukowy artykuł o homoseksualizmie u zwierząt, nie chce mi sie szukac.
ale odsyłam Ciebie na wikipedię: http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksua ... erz.C4.85t ;)
cóż, znów Ci się nie udało.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 23:16 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:49
Posty:26
Cytuj:
urbanizacja też jest wbrew naturze, wróćmy wszyscy na drzewa.

Czemu mielibyśmy nie wrócić? :D
Cytuj:
Gdyby była wbrew naturze to by nie istniał

Hehe zaprzeczyłas samej sobie :D Urbanizacja jednak istnieje...
Jeśli chodzi o zwierzęta... Są ta nieliczne wyjątki moja Ty pściółko ;)

_________________
0_0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 23:36 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Witty napisał(a):
Cytuj:
urbanizacja też jest wbrew naturze, wróćmy wszyscy na drzewa.

Czemu mielibyśmy nie wrócić? :D
Cytuj:
Gdyby była wbrew naturze to by nie istniał

Hehe zaprzeczyłas samej sobie :D Urbanizacja jednak istnieje...
Jeśli chodzi o zwierzęta... Są ta nieliczne wyjątki moja Ty pściółko ;)



urbanizacja to proces cywilizacyjny a nie naturalny. Uczyłeś się kiedyś, że kultura to antonim słowa natura? no właśnie, urbanizacja to kultura a homoseksualizm to natura. Nic tu sobie nie przeczy.

No tak, zwierzęta to nieliczne wyjątki.
6% ogółu ludzi to za to baardzo liczne "nie wyjątki" ;)
wręcz, rzekłabym, że 94% ludzi na świecie to mniejszość seksualna bo ejst ich tak malutko w porównaniu z tymi "licznymi niewyjątkami" - homoseksualistami.


Jak bys nie zauwazyl 6% to też nieliczny wyjątek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 23:53 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:49
Posty:26
Cytuj:
urbanizacja to proces cywilizacyjny a nie naturalny. Uczyłeś się kiedyś, że kultura to antonim słowa natura? no właśnie, urbanizacja to kultura a homoseksualizm to natura. Nic tu sobie nie przeczy.


=

Cytuj:
urbanizacja też jest wbrew naturze, wróćmy wszyscy na drzewa.


Dziwne są Twoje wypowiedzi mój Ty puściaczku mały ;*
Takie... sprzeczne? Czasami mi się wydaje, że same nie wiesz o czym piszesz... Ja swojego zdanie sie trzymam do końca bo jest moje. Żadne pustostany tego nie zmienią. A Ty wyrabiasz "swoje zdanie" z textów ludzi którzy lubią jak się na nich mówi naukowcy. Tylko poklaskać w żałobie jakie to nasze społeczeństwo sztuczne jest.

" Koniec debat z dream* " - to trzeba zapamiętać :D

_________________
0_0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO