dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-05, 09:14 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Dishman, ale jest człowiekiem i może robić rzeczy w brew sobie a więc kochać się z kobietami - mało to takich przypadków na świecie? :) JEst wolny i to jego tylko wybór z kim się kocha, to jak z kobietami - bardzo satysfakcjonujący seks bez prezerwatywy i mniej satysfakcjonujący z prezwrwatywą a z 2giej strony seks 2ch mężczyzn lub geja z kobietą. Różnicy nie ma, bo tak naprawdę naprawdę każdy gej decyduje z kim chce sypiać. Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie ma wyboru - zawsze może wybrać niesatysfakcjonującą go opcję - to tak jak z kobietami i pracą - albo, albo, nawet jeśli coś nas nie usatysfakcjonuje. Nie mówi mi więc o braku wyboru - człowiek to nie zwierze - człowiek ZAWSZE ma wybór.

PS: przeczytaj sobie definicję bezpłodności.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

homo
PostNapisane: 2007-08-05, 17:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2007-08-05, 14:32
Posty:47
czy taki czy owaki,uważam że sprawa indywidualna i jeżeli odpowiada to niech sobie. Chciałabym tylko aby nie było żadnych manifestacji z tego powodu.
Każdy powinien żyć według własnych potrzeb i po co mówić całemu światu.
Nie bronię , nie ganię ich sprawa ale bez pokazów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-05, 21:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
dream* napisał(a):
Dishman, ale jest człowiekiem i może robić rzeczy w brew sobie a więc kochać się z kobietami - mało to takich przypadków na świecie? :) JEst wolny i to jego tylko wybór z kim się kocha, to jak z kobietami - bardzo satysfakcjonujący seks bez prezerwatywy i mniej satysfakcjonujący z prezwrwatywą a z 2giej strony seks 2ch mężczyzn lub geja z kobietą. Różnicy nie ma, bo tak naprawdę naprawdę każdy gej decyduje z kim chce sypiać. Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie ma wyboru - zawsze może wybrać niesatysfakcjonującą go opcję - to tak jak z kobietami i pracą - albo, albo, nawet jeśli coś nas nie usatysfakcjonuje. Nie mówi mi więc o braku wyboru - człowiek to nie zwierze - człowiek ZAWSZE ma wybór.

No tak tylko, że to staje się bez sensu. Gej będzie chciał żyć w związku z mężczyzną, a nie z kobietą i wychowywać z nią dzieci. Ja też teoretycznie mogę się zmusić do stosunku z gejem. Tylko, że tego nie chcę. Moja psychika nie daje mi takiego wyboru. Owszem na siłe i żeby pokazać, że się da - mogę, ale bez sensu jest robić coś sprzecznego z sobą samym tylko aby pokazać, że się da.

Bezpłodność to niemożnośc spłodzenia potomka. W większości mowa o bezpłodności wynikającej z fizjologii, ale KAŻDY związek pra homoseksualnych jest bezpłodny. Osoby te nie mogą mieć swoich biologicznych potomków.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-16, 21:19 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 13:35
Posty:123
Lokalizacja: B-stok
Do lesbijek nic nie mam ale gaye mnie obrzydzają ;/ lecz to ich wybór i drażnią mnie tylko wtedy jak sie biorą za adopcje dzieci ;/

_________________
To nie jest muzyka dla tych, Którzy klej od piwa wolą
I jazdę figurową na lodzie, Oglądają zamiast futbolu
Choć czasem golą głowy, To powinni golić sobie cipy
My nie gramy dla nich, My gramy dla prawdziwej elity
MUZYKA, MUZYKA, MUZYKA DLA ELITY!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-16, 22:25 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
zakaz pedałowania !

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-21, 20:09 
mgr_Kaszaczek napisał(a):
zakaz pedałowania !
rozumiem iz masz na mysli jazde na rowerze ?? :diabel: Pamieietaj, to nie system totalitarny w ktorym mozesz komu kolwiek cokolwiek zakazac bo taka masz ochote - widac jestes ograniczony i nie widzisz nic poza czubkiem swojego nosa - poprostu jestem szczery a to czasem boli , ja tam do osob HOMO nic nie mam , a powiem wiecej jestem ciekaw dlaczego to sie tak dzieje i co ich sklonilo do tego - chcialbym to usluyszec od nich - Wy nie potraficie podac zadnego rozsadnego argumentu - piszecie tak bo wam kaza czy cos - nie wydaje mi sie ze to sa wasze poglady w 100% - zreszta mam takie odczucie iz sie tu ze wszystkich nabijacie i probujecie udawac jacy to wy jestescie lepsi od innych - jakies 60 lat ktos juz tego probowal i sie bardzo grubo pomylil. Bez tolerancji nie mozesz istniec w dziesiejszym swiecie - mozesz sie z tym nie zgadzac - ze ktos jest HOMO - ale musisz USZANOWAC TO !! Nie wiem czy twoj mozg stac na taki wysilek intelektualny by to zrozumiec.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-21, 23:46 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Magister A dlaczego niby zakaz jazdy na rowerze :-P :?:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-22, 12:09 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
I przez Wasza tolerancje bydzie u Nas jak w Holandii. Juz zaczynają organizowac pedalskie parady;( pod pretekstem równości;)

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-22, 12:12 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
mgr_Kaszaczek napisał(a):
jak w Holandii

Holandia jest cool ! :P

mgr_Kaszaczek napisał(a):
Juz zaczynają organizowac pedalskie parady;( pod pretekstem równości;)

Oni po prostu walcząo normlane traktowanie, normalne życie.....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-22, 12:22 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
mgr_Kaszaczek napisał(a):
I przez Wasza tolerancje bydzie u Nas jak w Holandii. Juz zaczynają organizowac pedalskie parady;( pod pretekstem równości;)


magister, wyobraź sobie że nagle wszyscy zaczynają Cię prześladować za to że masz garbaty nos. Taki się urodziłeś, nic nie możesz na to poradzić to (no chyba, że na siłę zmieniać swoją naturę przez operacje plastyczne), ale ludziom to wisi, po prostu dla nich jesteś kimś gorszym. Nie próbowałbyś robić czegoś żeby Cię zaakceptowali? Homoseksualiści mają podobnie, tylko są prześladowani za co innego ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO