dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-02, 12:29 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
smutne te cytaty :-?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-03, 23:04 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
dream napisał(a):
Właśnie u ssaków ów homoseksualizm występuje, i nie gadaj jakbyś nigdy nie widział 2 piesków, raz jeden na górze, pozniej 2gi. :)

Pieski nie dymają się w odbytnicę. Żaden pies sobie na to nie pozwoli.
dream napisał(a):
Jesteś singlem?! A kiedykolwiek byłeś? Napewno. Nie mogłeś mieć wtedy dzieci, no chyba, że Ty na prawo i lewo. Czułeś się wtedy chory?!

To normalne, że jednak osoba nie może mieć dzieci. To nie czyni ją bezpłodną. Jeżeli jednak ktoś ma swojego partnera i nie mogą dorobić się dzieci, choć usilnie się starają, to jak to nazwać jak nie bezpłodnością?
ema napisał(a):
Chłopie jeśli dla Ciebie miłość = łupu cupu co 5 minut to ja dziękuję

Bardziej mi chodziło o to, że seks jest dopełnieniem miłości i występuje razem z nią. Białe małżeństwa to nieliczne przypadki. Zresztą nawet Kościół daje rozwód z powodu braku kontaktów seksualnych.
yeti napisał(a):
bez tarnsplantacji mozgu sie nie obedzie-dajcie mu spokoj...

Myślałem, że obrażanie użytkowników jest karane ostrzeżeniem... .
ema napisał(a):
zboczeńcami są ludzie, którzy nie uprawiają seksu,

Wymyślasz sobie cytaty? Doprawdy?
ema napisał(a):
ale też ludzie którzy robią to tylko dla przyjemności

Proszę czytać moje posty uważnie. Pisałem o tym. Chodzi mi o zachowania, typową technikę seksu.
Cały Twój dalszy wywód jest bezzasadny.
Anna napisał(a):
Dishman przeczytalam wszystkie Twoej posty i mam nadzieje ze wszystko co piszesz, to zart, bo jesli sie myle i mowisz wszystko serio to Ty masz chlopie problem. I kwalifikujesz sie do porady i to u dobrego specjalisty, bo zycie z Toba bedzie tragedia.

A co to ma wspólnego z dyskusją? Robisz sobie prywatę? Dyskutuj z argumentami i przedstawiaj kontrargumenty o ile na takie Cię stać. Prywatne opinie pisz na PW, albo zachowaj dla siebie.
Jedyne co mogę odpisać na taki post to post w podobnym charakterze, czyli obrażanie się nawzajem.
dream* napisał(a):
i właśnie dlatego, Dishman, przykro mi, że tak wąsko rozumiesz pojęcie homoseksualizmu. Może pora się zastanowić, i pomyśleć, że w homoseksualiźmie nie chodzi tylko o "penetrację odbytnicy u mężczyzn" - co uważasz za zboczenie. A nawet jeśli to co? Naprawdę nie rozumiem co kogo może obchodzić co kto i z kim robi w sypialni. Nie rozumiem całej ekscytacji tym tematem, przecież można obok homoseksualisty przejść obojętnie, i nie mówić mu, że jest chorym zboczeńcem, tak jak to robisz teraz. To naprawdę miłe nie jest, a pamiętaj, że Ci {my} ludzie mają uczucia. Czy ja Ci zaglądam do sypialni i oceniam czy Twoje łóżkowe zachowania są normatywne? A może lubisz wyuzdany seks z kajdankami i pejczami, ja nie lubię, czy to powód żeby powiedzieć, że jesteś zboczeńcem? Inna kwestia to taka, że piszesz, że obrzydzają Cię geje, okej, ale tak naprawdę nikt nie każe Ci na nich patrzeć bo i gdzie? Na ulicy? Daję słowo, żaden mężczyzna nie szedłby w tym kraju z innym za rękę, chyba, że po pijaku i to pod rękę. Nikt Ci nie każe snuć domysłów czy ten "zniewieściały" pan który siedzi obok Ciebie w metrze to przypadkiem nie gej, nikt nie każe Ci wyobrażać sobie co on robi w łóżku. A może to Ty jesteś zboczeńcem skoro sobie wyobrażasz? {no bo jeśli piszesz, że Cie to obrzydza..}

Oceniam zachowania. Uważam np. za zboczone sikanie na siebie, uważam za zboczone kopulowanie ze zwierzętami i trupami. Po prostu uważam, że takie zachowania nie są normalne. Mam do tego prawo? Mam prawo powiedzieć o takich zachowaniach, że są zboczone? Jasne, że mam. A uważam, że seks analny też jest zboczony.
Gej może moje zachowania uznać za zboczone. Czy ja mu bronię? Nie bronię. Ma prawo tak uważać. Każdy ma swoje poczucie estetyki, każdy ma swoją moralność i dla każdego co innego jest zboczeniem.
To, że piszesz, że ja powiedziałem o geju, że jest "chorym zboczeńcem" to spore nadużycie z Twojej strony. Przeczytaj jeszcze raz co pisałem o zboczeniu, przeczytaj też co pisałem o chorobie. W żadnej mojej wypowiedzi nie ma takiej dosadności. Staram się nikogo nie obrażać, ale jednocześnie wyrażać swoje poglądy.

W całej dyskusji tutaj mam wrażenie, że stoję po stronie osób niechętnych homoseksualistom i tym samym przytacza mi się wszystko to co mówią inne osoby, które również gejów nie akceptują. Naprawdę proszę czytać spokojnie i ze zrozumieniem moje posty, a dowiecie się tego co mam do przekazania, a nie tego co Wy chcielibyście przeczytać.


Ostatnio edytowano 2007-08-03, 23:15 przez Dishman, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-03, 23:09 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Dishman, to, że 2jka mężczyzn nie może mieć dzieci nie czyni ich bezpłodnymi, i takie rozumowanie jest bardzo płytkie. :)

np. nie potępiasz kobiet które wolą robić karierę niż dzieci bo piszesz, że to ich świadomy wybór, podobnie jak świadomym wyborem jest zawieranie związków homoseksualnych i fakt, że nie będzie się z nich miało dzieci.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-03, 23:21 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
dream* napisał(a):
Dishman, to, że 2jka mężczyzn nie może mieć dzieci nie czyni ich bezpłodnymi, i takie rozumowanie jest bardzo płytkie. :)

np. nie potępiasz kobiet które wolą robić karierę niż dzieci bo piszesz, że to ich świadomy wybór, podobnie jak świadomym wyborem jest zawieranie związków homoseksualnych i fakt, że nie będzie się z nich miało dzieci.

Różnica nie jest duża, ale jest. O ile uznać, że homoseksualizmu nie da się zmienić, to człowiek kocha osobe tej samej płci, bo tak już ma. Nie ma wyboru w tym względzie. Nie może np. uprawiać seksu (zakładam, że ludzię uprawiają seks bo kogoś kochają, a nie z innych powodów) z osoba przeciwnej płci, bo go to albo brzydzi, albo nie rajcuje. Może kochać tylko osobę tej samej płci.

Kobieta wybierająca karierę, zamiast dzieci właśnie ma ten wybór. Świadomie go wybrała i może go zmienić. Homoseksualista takiego wyboru nie ma, bo może mieć kontakty seksualne tylko z osobnikiem tej samej płci. A takie uwarunkowanie genetyczne sprawia, że z góry taka osoba nie może mieć potomstwa - staje się bezpłodna.

Oczywiście gej może odbyć stosunek z kobietą i mieć z nią dzieci, ale chyba nie po to się jest gejem, żeby sypiać z kobietą, prawda?

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-03, 23:52 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
można być bi jak ja i sypiać z kim się chce i kogo się kocha. Pełen wybór. Bo jeśli uważasz, że homoseksualista nie ma wyboru z kim sypia to Ty także takiego nie masz jako heteroseksualista. :)
inna kwestia to taka, że te kobiety bardzo często wyboru także nie mają - albo praca albo dziecko - tyle, że jak zdecydują się na dziecko to nie będą mialy za co żyć lub będą żyły na granicy. To nazywasz wyborem? To taki sam wyobr jaki mają homoseksualiści czyli znikomy.

A takie uwarunkowanie genetyczne sprawia, że z góry taka osoba nie może mieć potomstwa - staje się bezpłodna.

to jakaś brednia, gdyby gej przespał się z kobietą pewnie miałby dzieci, i to, że jest homoseksualistą nie ma na to najmniejszego wpływu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-04, 17:14 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
dream* napisał(a):
gdyby gej przespał się z kobietą pewnie miałby dzieci


Gdyby się tylko przespał to raczej nie :-P

Dishman, żałosne masz te wypowiedzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-04, 18:19 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
dream* napisał(a):
można być bi jak ja i sypiać z kim się chce i kogo się kocha. Pełen wybór. Bo jeśli uważasz, że homoseksualista nie ma wyboru z kim sypia to Ty także takiego nie masz jako heteroseksualista. :)

Oczywiście, że nie mam. Nikt mnie nie zmusi do seksu z facetem. Mam taką orientację i mi z tym dobrze, ale zgadzam się, że nie mam pod tym względem wyboru.
dream* napisał(a):
inna kwestia to taka, że te kobiety bardzo często wyboru także nie mają - albo praca albo dziecko - tyle, że jak zdecydują się na dziecko to nie będą mialy za co żyć lub będą żyły na granicy. To nazywasz wyborem? To taki sam wyobr jaki mają homoseksualiści czyli znikomy.

Trochę dramatyzujesz. Gdyby tak było, że każda Polka z dzieckiem nie ma za co żyć, to już dawno nie rodziłyby się dzieci. Znam przynajmniej 10 rodzin, które mają dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilku lat i wszyscy żyją dobrze.
dream* napisał(a):
to jakaś brednia, gdyby gej przespał się z kobietą pewnie miałby dzieci, i to, że jest homoseksualistą nie ma na to najmniejszego wpływu.

A co to za gej który śpi z kobietą? Albo, albo. Albo ktoś kocha tylko mężczyzn, albo tylko kobiety, albo jest bi. Gej z samej definicji nie bardzo może żyć w związku z kobietą. Męczy się wtedy. To już chyba lepiej dla niego, jak będzie bezpłodny.
szostoll napisał(a):
Dishman, żałosne masz te wypowiedzi.

Żałosna jest Twoja wypowiedź, ponieważ robisz prywatę obrażając użytkownika, a nie stać Cię na argumentację.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-04, 18:47 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Dishman, nie chodzi mi o to, że gej ma sypiać z kobietą itp. tylko teoretyzując to, że jest gejem nie czyni go bezpłodnym - ma zdrowe plemniki, ruchliwe, itp itd, a że podejmuje stosunki tylko z mężczyznami? Cóż, to tak jak kobiety które podejmują stosunki tylko w zabezpieczeniu - co też nie czyni ich bezpłodnymi. :)

Dramatyzuję? :) A skąd nagle problem, że coraz mniej dzieci się rodzi, że kobiety rodzą dopiero po 30tce? że socjolodzy ostrzegają przed tym zjawiskiem? :) z mojego dramatyzmu to pewnie wynika. :)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-05, 00:37 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
dream* napisał(a):
Dramatyzuję? :) A skąd nagle problem, że coraz mniej dzieci się rodzi, że kobiety rodzą dopiero po 30tce? że socjolodzy ostrzegają przed tym zjawiskiem? :) z mojego dramatyzmu to pewnie wynika. :)

Tak bowiem piszesz tak, jakby dla każdej kobiety przedstawiał się obraz wyboru: albo dom, albo kariera. A tak nie jest.
dream* napisał(a):
Dishman, nie chodzi mi o to, że gej ma sypiać z kobietą itp. tylko teoretyzując to, że jest gejem nie czyni go bezpłodnym - ma zdrowe plemniki, ruchliwe, itp itd, a że podejmuje stosunki tylko z mężczyznami? Cóż, to tak jak kobiety które podejmują stosunki tylko w zabezpieczeniu - co też nie czyni ich bezpłodnymi. :)

Ja nie neguję fizjologii. Tyle, że można być bezpłodnym nie tylko poprzez wadę "techniczną", że tak ją nazwę. Psychika jest właściwie najważniejsza w człowieku i jeżeli ta psychika mówi danemu człowiekowi, np. gejowi, że kocha i może uprawiać miłość tylko z innym facetem, to ta psychika go ogranicza.

Kobieta, która kocha się tylko przy zabezpieczeniach też nie będzie mieć dzieci, ale to jest jej wolna wola. To ona decyduje, że dzisiaj będzie z zabezpieczeniem. Gej nie decyduje o tym, że podnieca się tylko na widok faceta i tylko taka miłość sprawia, że czuje się spełniony. Rozumiesz? Jego psychika jest nastawiona na kontakty homoseksualne, które u ludzi wykluczają zapłodnienie.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-05, 03:43 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
tak, obrazanie uzytkownikow jest karane ostrzezeniami. Jesli ktorys z moderatorow lub administratorow uwaza ze takowe dostac powinienem-prosze o ukaranie mnie, najlepiej od razu dwoma poniewaz prawdopodobnie powtorze swoj wybryk.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO