dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-01, 20:23 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
mój drogi, ale czemu Ty homoseksualizm postrzegasz przez pryzmat seksu?
czytałes kiedyś Ucztę {Biesiadę} Platona?
Platon zakładał bowiem, że najwyższym stopniem miłości jest zafascynowanie wnętrzem 2giego człowieka. Nie ciałem, nie czym innym, tylko wnętrzem.
Czy zatem jeśli kochamy się w tym wnętrzu 2giego człowieka, nie ważne, płci tej samej czy innej {sam Platon zakładał nawet istnienie takiej miłości między mężczyznami!} Zatem jeśli kochamy, to chcemy iść do łóżka, prawda? To wynika z miłości i jest dopełnieniem każdego związku.

Jeśli w związkach homoseksualnych nie powstają dzieci i jest to zboczeniem i wymaturzeniem, to w takim razie powiedz: uważasz się za zboczeńca i wykolejeńca bo używasz antykoncepcji i nie poczęłeś jeszcze zanego potomka? A czy osoby bezpłodne to także zboczeńcy? Uwierz, że zapewne gdyby była taka możliwość, każda lesbijka skorzystałaby z banku spermy aby począć dziecko - a Ci wszyscy osoby heteroseksualne które nigdy nie poczęły dzieci {kariera, itp itd} są niby lepsze od lesbijek czy gejów?
PS: w naturze także występuje homoseksualizm.

czy Ty nie rozumiesz, że nie możesz zabronić ludziom miłości? Oni i tak będą się kochać, choćby setki takich jak Ty stawało na głowie żeby temu zapobiedz. Nad uczuciami nie zapanujesz. A związki homoseksualne to nie sam seks, to przede wszystkim miłość.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 21:19 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
Różnica jest spora. Ja nie próbuję być tolerancyjny na siłę. Nie uważam, że muszę tolerować wszystko. Np. homoseksualistów mogę akceptować, ale nie muszę tolerować. Natomiast Ty, jeżeli chcesz mi mówi o tolerancji, to bądź tolerancyjna.

Użyję teraz Twojego argumentu: czy ja napisałam gdzieś, że toleruję wszelkie niedorzeczności tego świata? hę? Nie - jestem człowiekiem i też mam prawo mieć uprzedzenia, a wcale nie kryję, że posiadam takowe względem rasistów i homofobów.
Jednakże mówię Ci o tolerancji wobec homoseksualistów - wobec nich tolerancyjna jestem, więc nie rozumiem Twoich zarzutów?

Cytuj:
Rozmawiamy, dyskusja polega na tym by polemizować ze sobą. Natomiast stwierdzenie, że jeżeli nie pasują mi homo to mam powiedzieć 3 grosze i wypierdalać, jest niedorzeczne.

Dwa razy zwróciłeś nam już uwagę (w innym temacie) żeby uważniej czytać Twoje posty - mam więc teraz taką samą prośbę, zanim zwrócisz mi za coś uwagę, przeczytaj czy na pewno ja to powiedziałam, bo to akurat są słowa Yetiego. I chociaż w zupełności się z nim zgadzam, nie padły one z moich ust, więc za przeproszeniem nie masz prawa mi za nie zwracać uwagi.
Cytuj:
1. Faktycznie WHO uznała, że homoseksualizm chorobą nie jest.

Zatem przyjmij to do wiadomości, albo wstaw na forum skan papierka zaświadczający, że zrobiłeś profesora w dziedziny homoseksualizmu i swoim naukowym autorytetem obal wszelkie dotychczasowe stwierdzenia jakoby homoseksualizm chorobą nie był.

Cytuj:
Nikt jednak nie ukrywa, że lobby homoseksualne jest mocne. Gdyby nawet homoseksualizm chorobą był, to i tak nie umiemy go na dzień dzisiejszy leczyć. Być może genetyka przyjdzie z pomocą za 20 lat?

Muszę Cię zasmucić - nikt raczej nie będzie pracował nad leczeniem tego 'schorzenia', bo wraz z rozwojem naszego społeczeństwa będzie znikał ciemnogród uważający go za chorobę. Więc szybciej możesz się spodziewać tego, ze za 20 lat geje i lesbijki będą żyli normalnie, jawnie jak wszyscy zwykli ludzie :>

Cytuj:
2. Co do lekarza, widzę niezrozumienie wypowiedzi ;) Lekarze wiedzą, że niektórych chorób nie da się wyleczyć i chory umiera w ciągu miesięcy. Leczenie polega bardziej na tłumieniu ewentualnego bólu niż na faktycznym leczeniu.

Co do Twojej wypowiedzi - widzę, że nie potrafisz dostrzec sarkazmu :>

Cytuj:
Tylko, że z bilogicznego punktu widzenia mój pociąg do jakiejkolwiek kobiety jest uzasadniony. U zwierząt popęd płciowy jest momentami ważniejszy od ratowania życia. Dzieje się tak dlatego, że zwierzaki chcą wydawać a świat zwierzaki i jakoś to się musi kręcić.

Tak, zachowujmy się jak zwierzęta :>

Cytuj:
Co by było gdybyśmy podczas seksu nie odczuwali przyjemności? Przecież to pewne, że rodziłoby się mniej dzieci a to dla ludzi jako gatunku jest bardzo groźne. Popęd płciowy to nie tylko więc przyjemność z faktu, że panienka zrobi facetowi dobrze, ale niejako dodatek. Seks ma być tak przyjemny, że prędzej czy później wyskoczy na świat dzidzia. W przypadku homoseksualistów seks odgrywa rolę tylko jako przyjemność.

Nie obraź się ale zaleciało mi moherowym beretem - tylko po Bożemu, bez przyjemności i tyle dzieci ile Bóg da... Ta... Dream chyba ujęła to najlepiej jak się dało - to co w taki razie powiesz o rodzinach które nie mogą mieć dzieci? Albo o milionach ludzi używających środków antykoncepcyjnych?

Cytuj:
Metoda leczenie była nieskuteczna. Nie ukrywam, że tak naprawdę chyba nikt nie wie jak wyleczyć homoseksualizm. Tyle, że taki sam problem mamy z AIDS.


Nie taki sam - AIDS to choroba i to poważna, a homoseksualizm nie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 21:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
dream* napisał(a):
mój drogi, ale czemu Ty homoseksualizm postrzegasz przez pryzmat seksu?

własnie dlatego:
dream* napisał(a):
Zatem jeśli kochamy, to chcemy iść do łóżka, prawda? To wynika z miłości i jest dopełnieniem każdego związku.

Miłość i seks to jedność.
dream* napisał(a):
Jeśli w związkach homoseksualnych nie powstają dzieci i jest to zboczeniem i wymaturzeniem, to w takim razie powiedz: uważasz się za zboczeńca i wykolejeńca bo używasz antykoncepcji i nie poczęłeś jeszcze zanego potomka? A czy osoby bezpłodne to także zboczeńcy? Uwierz, że zapewne gdyby była taka możliwość, każda lesbijka skorzystałaby z banku spermy aby począć dziecko - a Ci wszyscy osoby heteroseksualne które nigdy nie poczęły dzieci {kariera, itp itd} są niby lepsze od lesbijek czy gejów?

Zboczeniem mozna bardziej nazwać sam akt seksualny, choć tez nie do końca, bo przecież rózne techniki seksu są stosowane prze zpary homoseksualne. O ile ja sobie przypominam, bardziej mówiłem o chorobie, a nie zboczeniu.

Fakt jest też taki, że różni ludzie za zboczenie uważają różne rzeczy. Ja za zboczenie uważam penetrację odbytnicy u faceta. Za zboczenie uważam nekrofilię i zoofilię, a także sranie do paszczy, bo i takie podniety ludzie czynią.

Jeżeli uznać, że wybór partnera homoseksualnego jest niezależny od homoseksualisty, to czym on w kontekście braku dzieci rózni się od bezpłodnej w fizyczny spsób osoby. Osobę bezpłodną uznasz za chorą, choć przecież normalnie funkcjonuje, to jednak jest chora na bezpłodność - nie może mieć dzieci w sposób naturalny choć tego chce.
Czym różni się od tej chorej osoby homoseksualista? Niczym. Też chce mieć dziecko, ale nie może. Nie wynika to z fizjologii, ale z psychiki, bo osoba taka dopuszcza tylko kontakty homoseksualne, czyli takie które nie dadzą potomstwa. Czy to nie jest bezpłodność?

Natomiast co do osób, które z powodu kariery, zawodu, powołania nie mają potomstwa, to jest to ich wolny wybór. Faktem jednak jest, że zdecydowana część ludzkość jak najlepiej dba o rozwijanie gatunku i reprodukcję.
dream* napisał(a):
PS: w naturze także występuje homoseksualizm.

W ssaków raczej nie bardzo.
dream* napisał(a):
czy Ty nie rozumiesz, że nie możesz zabronić ludziom miłości? Oni i tak będą się kochać, choćby setki takich jak Ty stawało na głowie żeby temu zapobiedz. Nad uczuciami nie zapanujesz. A związki homoseksualne to nie sam seks, to przede wszystkim miłość.

Pisałem - nie będę kogoś dyskryminował zawodowo ze względu na jego orientację. Nikt mnie jednak nie zmusi do przyjaźni z homoseksualistami. Akceptować mogę, ale do tolerancji nie możesz mnie zmusić.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 22:10 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Właśnie u ssaków ów homoseksualizm występuje, i nie gadaj jakbyś nigdy nie widział 2 piesków, raz jeden na górze, pozniej 2gi. :)

Cytuj:
Czym różni się od tej chorej osoby homoseksualista? Niczym. Też chce mieć dziecko, ale nie może.

Jesteś singlem?! A kiedykolwiek byłeś? Napewno. Nie mogłeś mieć wtedy dzieci, no chyba, że Ty na prawo i lewo. Czułeś się wtedy chory?!

Ty chyba nie wiesz czym jest miłość skoro sprowadzasz to zagadnienie jedynie do seksu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 22:33 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
Miłość i seks to jedność.


Chłopie jeśli dla Ciebie miłość = łupu cupu co 5 minut to ja dziękuję :roll: Słyszałeś kiedyś o białych małżeństwach? Czyli idąć Twoim takiem rozumowania tacy ludzie też się nie kochaja?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 22:36 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ema napisał(a):
Dishman napisał(a):
Miłość i seks to jedność.


Chłopie jeśli dla Ciebie miłość = łupu cupu co 5 minut to ja dziękuję :roll: Słyszałeś kiedyś o białych małżeństwach? Czyli idąć Twoim takiem rozumowania tacy ludzie też się nie kochaja?


tacy ludzie są chorymi zboczeńcami bo nie mają dzieci :((


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 23:37 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
bez tarnsplantacji mozgu sie nie obedzie-dajcie mu spokoj...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-02, 08:26 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
yeti napisał(a):
bez tarnsplantacji mozgu sie nie obedzie-dajcie mu spokoj...

;)

Dishman sam sobie przeczy - zboczeńcami są ludzie, którzy nie uprawiają seksu, ale też ludzie którzy robią to tylko dla przyjemności - czyli jedynymi normalnymi obywatelami są rodziny mające powyżej dziesięciorga dzieci, ponieważ uprawiają seks, ale się nie zabezpieczają, tylko mają tyle dzieci ile Bóg da? Idąc dalej można wywnioskować, że tzw 'model rodziny 2+1, bądź 2+2', który reprezentuje zdecydowana większość naszego społeczeństwa to zboczeńcy, bo albo po urodzeniu dzieci nie uprawiają seksu albo się zabezpieczają?
Mamo! Nasza rodzinka jest zboooooooczooooonaaaaa! <ale się rodzice ucieszą :> >


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-02, 08:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-05-02, 09:46
Posty:6
Dishman przeczytalam wszystkie Twoej posty i mam nadzieje ze wszystko co piszesz, to zart, bo jesli sie myle i mowisz wszystko serio to Ty masz chlopie problem. I kwalifikujesz sie do porady i to u dobrego specjalisty, bo zycie z Toba bedzie tragedia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-02, 12:06 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
a tu cytaty z pewnego portalu.
bardzo prawdziwe.

Cytuj:
Iwona: Nie podoba mi się podejście wielu moich kolegów do homoseksualistów. Weźmy lekcję polskiego; pada uwaga nauczycielki, że ten czy inny pisarz był homoseksualistą. I na twarzach uczniów pojawiają się od razu dziwne uśmieszki i jakaś niezdrowa ekscytacja. Przestaje być ważne, co ten człowiek napisał, zaczyna być najważniejsze, czy był hetero czy homo. Nauczyciele powinni wtedy reagować w jakiś naturalny sposób, ale nie robią tego.

Krystian: Wiele osób przeciwnych homoseksualistom skupia się nie na tym, jakimi jesteśmy ludźmi, ale na sferze naszej seksualności. A czy pani rozmawia ze znajomymi na temat seksu, na temat tego, co robi pani w łóżku z mężem? Nikogo to przecież nie obchodzi. Ale już sfera życia intymnego osoby homoseksualnej.... Ooo, to co innego - tematy łóżkowe są dla homofoba fascynujące!

Tymczasem nasza seksualność jest tak samo intymną rzeczą i takie samo miejsce w naszym życiu zajmuje jak u osób hetero. To po prostu jedna ze sfer życia. I tyle.

(...) Często jest tak, że nikomu nie możemy opowiedzieć o tym, jak nam się życie z partnerem układa, że byliśmy w kinie, w knajpie, pogadaliśmy, kupiliśmy nowy ciuch, bo od razu zostaniemy posądzeni o manifestowanie swojej seksualności. A to zupełnie nie jest tak.

Iwona: Osobom nieakceptującym orientacji homoseksualnej wydaje się, że nasze życie sprowadza się do łóżka. Nie chcą wiedzieć, że my kochamy tę drugą osobę, tęsknimy za nią, czujemy się za nią odpowiedzialni, a nie tylko jej pożądamy.

Nauczycielka: Jeśli się nienawidzi danej mniejszości, to sprowadza się jej istotę do jakiegoś stereotypu, do obrazka przedstawiającego jej złą, czasem wydumaną stronę; nienawidzę Żydów, bo oni przerabiają dzieci na macę, nienawidzę Romów, bo kradną, nienawidzę homoseksualistów, bo oni tylko o zwyrodniałym seksie potrafią mówić.

Iwona: Ludzie nie chcą pamiętać, że my też mamy marzenia, cele w życiu, że się realizujemy w wielu dziedzinach, które nas interesują. Myślą, że skoro jestem lesbijką, to zostałam stworzona tylko do zaspokajania swoich potrzeb seksualnych. Bzdura.


Źródło: Gazeta Wyborcza/Opole (27 lipca)


i właśnie dlatego, Dishman, przykro mi, że tak wąsko rozumiesz pojęcie homoseksualizmu. Może pora się zastanowić, i pomyśleć, że w homoseksualiźmie nie chodzi tylko o "penetrację odbytnicy u mężczyzn" - co uważasz za zboczenie. A nawet jeśli to co? Naprawdę nie rozumiem co kogo może obchodzić co kto i z kim robi w sypialni. Nie rozumiem całej ekscytacji tym tematem, przecież można obok homoseksualisty przejść obojętnie, i nie mówić mu, że jest chorym zboczeńcem, tak jak to robisz teraz. To naprawdę miłe nie jest, a pamiętaj, że Ci {my} ludzie mają uczucia. Czy ja Ci zaglądam do sypialni i oceniam czy Twoje łóżkowe zachowania są normatywne? A może lubisz wyuzdany seks z kajdankami i pejczami, ja nie lubię, czy to powód żeby powiedzieć, że jesteś zboczeńcem? Inna kwestia to taka, że piszesz, że obrzydzają Cię geje, okej, ale tak naprawdę nikt nie każe Ci na nich patrzeć bo i gdzie? Na ulicy? Daję słowo, żaden mężczyzna nie szedłby w tym kraju z innym za rękę, chyba, że po pijaku i to pod rękę. Nikt Ci nie każe snuć domysłów czy ten "zniewieściały" pan który siedzi obok Ciebie w metrze to przypadkiem nie gej, nikt nie każe Ci wyobrażać sobie co on robi w łóżku. A może to Ty jesteś zboczeńcem skoro sobie wyobrażasz? {no bo jeśli piszesz, że Cie to obrzydza..}

PS: ponoć zdecydowana większość gejów nie uprawia seksu analnego, zadowalają się innymi pieszczotami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO